Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avon76

Majówki 2010 ze Szczecina!!!!!

Polecane posty

Jejjjjj - jaki fajny temat! :) To ja się zapisuję! :) Termn mam na 27 maja. Witam wszystkie przyszłe mamusie!!! Ja oczekuję synka - jak okazało się dzień przed wigilią. Rodzić będę chyba na Unii Lubelskiej bo tam pracuje mój lekarz prowadzący. Do lekarza chodzę w Medicusie. Któraś z was będzie tam rodziła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to jest i to jedna z najnowszych. Odremontowana itd. Zapytam się we wtorek lekarza, może już pracuje gdzie indziej, ale wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tam rodziłam.super! alonuszka-ja jestem z Żelechowa :) mamy blisko do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
una_mujer porodówka z uni została przeniesiona ponoc do Polic..ja nastawiłam sie tam własnie rodzić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avon76 to może się spotkamy :) mi też tam polecono i z tego co czytałam na rodzicpoludzku.pl opinie są generalnie dobre. Mam nadzieje, że dam rade dojechać tam z Arkońskiego hehe. Trzeba sie tylko dowiedzieć o zapisy - z tego co mi mówił lekarz nie łatwo tam sie dostać, ale na czym to polega to nie wiem - jak wpadne tam cała w bólach to mnie odeślą? hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
una_mujer kto wie,mamy prawie takie same termin:-)ja pierwsze słysze ze na poród trzeba sie zapisywac..ty z arkonskiego ja z zawadzkiego..damy rade hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamuski..nie spijta..strasznie tu ucichło:-(((.nikt nie ma ochoty na pogaduchy?wiem wiem ..to przez tą zime paskudna hehe..a do maja juz niedaleko..i wielkie przygotowania..ja pomału juz zaopatruje sie w ciuszki.i ciagle rozmyślam gdzie bede rodzić..albo police albo jak sie wkurze to uciekne do Gryfic-tam juz rodziłam 2 razy,kiedys mieszkałam w tej okolicy..pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzczecinNews
UWAGA !Skandalu nie było.Na szczecińskim festiwalu zabrakło gwiazdy,która miała przyciągnąć uwagę i sprowadzić pod amfiteatr pół różowego szczecina.Dody nie było ze względu na jej "kontuzję kręgosłupa".Dla wielu nie stanowiła ona większego problemu,żeby się DOBRZE BAWIĆ.Za nią w ostatnim momencie organizatorzy sprowadzili grupę "Synchro Boyz".Rozgrzewając atmosferę i wprowadzając widownię w stan pełnej ekstazy,euforii podbijają szczecińskie serca ! GRUPA "SYNCHRO BOYZ" słynie z pełnej synchronizacji,kunsztownych akrobacji dopracowanych do ostatniego szczegółu...jak przystało na prawdziwych celebrytów uwielbiają plotki i KOMENTARZE dotyczące ich osoby.Niepowtarzalnie kreatywne "chłopaki" wpadły na genialny pomysł,iż to TY możesz stworzyć ich następną CHOREOGRAFIĘ-zostaw komentarz z konkretnymi uwagami =)) link:http://www.youtube.com/watch?v=AY8GBkMslNM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×