Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abrakebabra

mam randke dzis z kolesiem z netu

Polecane posty

a wg was po jakim czasie powinna się z nim bzykać? miesiąc wystarczy :D jak się widzieli często to spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewka ze wystarczy;) ale jak zawsze, kazdy ocenia wedlug siebie i stad zdania sa podzielone:D jesli chlopak wporzo i nei zalezalo mu tylko na seksie to bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko popuściła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko popuściła...
owszem , ale skoro jej, to po co o tym pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie jest siebie pewna i chce sie podzielić swoimi wrażeniami, pochwalić :) traktuje kafe jako koleżankę, której może o wszystkim powiedzieć i sie wygadać, każdy jest tu anonimowy i to jej pomaga :) a zresztą zyskała już kilku/a sympatyków :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDYBY TO BYŁ PRZYSTOJNY
facet to puknałby ja i zostawił. a ten,ze pewnie ciezko mu znaleźć jakas, co na niego poleci, to z braku laku z nia zostanie. a najlepsze jest,ze sam gadał autorce ,co mysli o łatwych dziewczynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ejst brzydki, nawet kolezankom go przedstawilam to kazda mówi ze ejst bardzo fajny wizualnie, moze z opisu tak go przedstawiłam.. nie ejst to przystojniak ale na pewno niejednej by sie spodobał a to ze tu pisze to dlatego ze jestem uzalezniona od kafe i lubie tu przebywac,i dzielic sie swoimi jakimis przemysleniami i poczytac obiektywne opinie`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDYBY TO BYŁ PRZYSTOJNY
SZANUJESZ SIEBIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia...
"...i poczytac obiektywne opinie" bingo, za poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDYBY TO BYŁ PRZYSTOJNY
a tak na marginesie-co maja ci kolezanki powiedziec? ze jest brzydki? naiwna jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, że każde NIE na tym forum skierowane przeciw jej chłopakowi działa u niej jako TAK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrząśnięta niezmieszana
do tych co tak bidolą nad seksem po miesiącu- nie ma reguły. Byłam dziewicą i przespałam się z facetem po tygodniu (a dokładnie 8 dniach ;) ) naszego związku. Nie nalegał, byliśmy trzeźwi, poniosła nas chwila. I tak już nam leci 6 rok razem, w planach ślub. Byłam łatwa? Być może. Ale patrząc na nasze dalsze losy- chyba byliśmy sobie pisani ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szanuje siebie i to bardzo,a to ze to zrobiłam po miesiacu no cóż życie poniosła nas chwila, nie załowałam i nie załuje nigdy nie miałam jakis przygód z facetami, nie szłam do łózka z pierwszym lepszym, nie dwłm sie obamacywac pierwszemu lepszemu, zawsze byłam pozadna az za bardzo chyba;) moze rzeczywiscie miesiac to wczesnie, ale jest naprawde fajnie, widujemy sie czesto, bardzo czesto poswiecamy sobie cały wolny czas, bardzo na siebie działamy czasem ciezko sie opanowac;) jakbym nie była pewna to bym tego nie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym czy ejst przystojny czy nie to juz jest tak idiotyczne gadanie facetów z kafeterii ze szok;). Najwazniejsze ze mnie sie podoba dla innych moze byc najbrzydszy na swiecie, wazne ze mnie sie podoba a to co mysla inni mało mnie obchodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak ja moge brac odpowiedzi kafeteriuszy na tak jesli mówia nie, skoro wcale go nie znaja nie widzieli dziele sie z wami swoimi odczuciami, bo mam potrzebe ciagłego gadania o tym, co sie dzieje, za równo wsród znajmocyh jak i tutaj, zwazywszy ze sa stali czytelnicy mojego topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna dziewczyna z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 [zgłoś do usunięcia] kasparov bo nie jest siebie pewna i chce sie podzielić swoimi wrażeniami, pochwalić traktuje kafe jako koleżankę, której może o wszystkim powiedzieć i sie wygadać, każdy jest tu anonimowy i to jej pomaga a zresztą zyskała już kilku/a sympatyków pozdro a ja mysle , ze traktuje kafe jak wyrocznie dla swojego sumienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlansie wiec kafe to zle miejsce dla uspokojenia wlasnego sumienia:D zartuje:) nie sadzie a nei bedziecie sadzeni kto jest bez winy,,,,,,,,,,, powodzonka🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj śniegu napadało
widzę, że niektórzy zazdroszczą ci seksu :) i wmawiają Ci swoje poglądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAZDROSCIC SEKSU hahaha
ciekawe, przeciez to akurat mozna znaleźć gdziekolwiek, wystarczy wybrac sie na jakas imprezke, zeby znaleźć chetnego/chetna. Trudno za to znaleźć kogoś kto się nie puszcza tak szybko jak autorka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAZDROSCIC SEKSU hahaha
i jeszcze sesku z oblechem ,ktory wyglada jak liroy, fuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faktycznie zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasssssss
ja czytam i pisz nadal autorko! :) na kafe jest dużo dziwek, duzo dziewic, duzo porządnych i tych po środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko i tak sie ceni
skoro nie dała na pierwszej randce, tylko AŻ miesiąc wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i wszystko jasne
"ale jaki koles sama go wychaczyałam i sie odezwałam on pisał d dziewczyn ale zadna go nie chciaal" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×