Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abrakebabra

mam randke dzis z kolesiem z netu

Polecane posty

nie mija zautroczenie mysle ze powoli sie rozkreca... wiadomo pierwsze dwa spotkania było wielkie wow:P a potem nachodziły mnie mysli ze moze cos z nim jest nie tak,...wiecie jak człowiek dłuuugo nie miał nikogo to schizuje ze moze nie wypalic i stara sie nie wkrecac...ale mysle ze dobrze bedzie:) to jest facet który woli stały zwiazek niz szybkie skoki w bok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucian B
oby było tak ja piszesz, teraz musicie sie troche podocierac poznac itp itd a wszystko przyjdzie z czasem - bedzie dobrze :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna rzecz mnie wkurwia ze ma naal profil na sympatii i czasem tam zaglada mysle ze 2 tyg znajmosci to nie czas zeby zwroci mu uwage ze mogłby jednak zlikwidowac to konto..bo albo sie spotykamy i myslimy o jakby wspolnej przyszłosci i byciu razem albo dalej szukamy lepszego modelu... ale i tak cały wolny czas poswieca mnie ,albo sie spotyka albo gada na gg wiec sie az tak nie martwie..nawet znajmomi sie smieja czy juz o nich zapomniał i czy moze jeszcze znajdzie dla nich czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucian B
ja z moją sie poznalismy przez portal randkowy i po jakiś 3 tyg zaproponowałem bysmy skasowali swe konta, zgodziła sie i tak tez uczynilismy, przy nastepnym spotkaniu po prostu spytaj sie po co mu jeszcze to konto powinno mu sie troche głupio zrobic i napewno skasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze zrobi mu sie głupio nie moge mu robic teraz zali..ale jesli mu zalezy to uwazam ze dalej nie powinnien szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucian B
połóż naciska na "czego jeszcze szukasz" daj mu do zrozumienia ze juz znalazł wiec nie musi szukac ;) chyba ze kreci coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Ciekawe jak można poznać kogoś przez net. Dać zdjęcie czy lepiej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucian B
TH is IT Internet to poczatek, wiadomo że poznawanie siebie to dopiero w realu, każda znajomość jest inna nie można generalizować - spróbuj to się przekonasz a nie neguj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
W 2011 roku założę profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeniewiemm
ja poznałam kolesia na sympatii i po 3 spotkaniach z nim usunęłam konto na sympatii i on zrobił od razu to samo, a nawet jeszcze się nie pocałowaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie rodzicom o mnie opowiada znjomym, chce bym ich poznala..zaprasza do rodziny w góry..to dobry znak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucian B
nie nakrecaj ssiebie sama, jest fajnie wierzymy lecz troszke pomyslunku, lepiej powoli kosztowac wszystkiego a nie na łapu capu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
A potem naciągnie cie na kredyt i zwieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Wiele jest takich co już pierścionek nosiło a potem płacze czemu mnie nikt nie otrzeźwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jak ajlepiej coraz lepiej jutro wpada do mnie na obiad potem idziemy gdzies na łyzwy a potem na impreze z moimi znajmomymi;) wiec naprawde fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie chciałam Cię autorko przed tym ostrzec Nie dawaj, bo ludzie są "życzliwi" Trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeniewiemm
ciekawe czy on nie wchodzi na kafe:) może tez to czyta z ciekawością Ja to bm się bała tak dokładnie wszystko opisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no raczej nie czyta chwilowo ma net nieczynny;) ale jest faaaaaaajnie teraz;0 super a w góry jedziemy we wtorek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppp
no i jaaak tam był sex:P?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorowaa sukienkaa
a co net mu zamarzł:D? Jakoś nie wychodzi Wam to, a sex to w ogóle;D:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeteriuszka
do przedmowcy/przedmowczyni-a niby czemu wiesniak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedział moze ze ja ale ze dziewczyna która idzie tak szybko jest skreslona..itd bardziej w tym kontekscie ale jest ok bardzo fajnie nadal coraz milej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam ze jest bardzo szceryy, naprawde bardzo czasem az za al doceniam go za taka szczerosc, przynajmniej wiem ze nie bedzie miał tajemnic przede mna..a mówi mi bardzo duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj śniegu napadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×