Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abrakebabra

mam randke dzis z kolesiem z netu

Polecane posty

wczoraj cos mówie nie moge ci tak od razu sie oddac bo pomyslisz ze jestem łatwa..powiedział no co ty i dodał potem czy czesto całuje tak obcych facetów... ja mówie ze nie on, ze no własnie , ze ja obcych kobiet tez, ze dawno sie nie całował ..zebym sie nie przejmowała jak jest miło itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hocus-pocus
Taki wytrawny ruchacz, szczwany lis podejdzie Cie zanim się zorientujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisał mi tak.........Z mojej strony ju nie uslyszysz zadnej propozycji bliskich pieszczot !teraz ja bede sie kontrolowac i moje raczki beda lezec grzecznie teraz twoja kolej na przejecie inicjatywy noo i jak ja mam to kurw rozumiec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stranger in the stranger land
Masz przejąć pałeczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka zgórek
ze teraz Twoja kolej, birze Cie pod włos ewidentnie, nie daj sie tym gierkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak pisze to mam wrazenie ze chce mnie tylko przeruchac i ze wiecie , czuje sie dziwnie:O zaczyna mi cos nie pasowac, serio sie dziwnie czuje teraz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka zgórek
napisz mu w stylu "to ja tez bede miała raczki przy sobie",draznij go ;) niech sie za pewnie nie poiczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumam jest wyposzczony ma na mnie ochote ok, ale kurwa super ze go pociagam ale bez przesady znamy sie 1 tydzien , 4 spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjan B
to koles powinien sie starac a nie kobieta ludzie zapamietajcie to, szanujcie sie dziewczyny prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisąłam mu cos mysle ze jest super miedzy nami z emam na niego ochote i ze mam bawy ze tak jak sie szybko zacznie tak sie skonczy , i ze spoko ze przejme inicjatywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina z górek
napisz mu ze za szybkie tempo, ze lubisz go chcesz sie spotykac ale powoli małymi kroczkami a ja widze ze wy tak na łapu capu nałeb na szyje chcecie wszystko, jak tak dalej pujdzie to po paru nastepnych tygodniach wszystko sie wypali. poznajcie sie narazie a nie od razu hop macanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam ze jak cos sie bedzie miało stac to stanie i ze nie ma co gadac napisał ze sie zgadza taka prawda...nie ma co gadac na ten temat..bo sie atmosfera zageszce tylko, i mam wrazenie ze sie spierdoli na łeb na szyje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergey
a dlaczego nie na łapu -capu, skoro oboje tego chcą. jak będą się rozumieć i wspierać to będą ze sobą i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergey
życie jest krótkie, nie ma sensu wyczekiwać miesięcy, żeby komuś "dać buzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia...
przespijcie sie ze soba jak najszybciej...moze wtedy zaczniecie w koncu normalnie myslec i sie zachowywac (wspolczuje!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaleaaaaaaa
ja jest brzydki to sie będzie ciebie trzymał, a jak przystojny to pewnie kolejna zdobycz:) ale z tego co pamietam mówiłaś że brzydal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyywila
spytaj sie czy poczeka z tym do ślubu dla ciebie:) w końcu jeśli kocha (tak mówi chyba) to się zgodzi, a jak się poderwie i ucieknie to chodzi mu głównie o seks a nie twoje piękne wnetrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojejeku dupa sciaka
Karzda potwora znajdzie swego amatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołeeeeeeeeeekk
a ja sie tak w sumie dziwie, że Ty sie nie boisz. 4 spotkania, tylko tydzień. W sumie go nie znasz, widziałaś dokumenty? Być miłym dla kogoś to nie trudne. A Ty z nim gdzieś chcesz jechać, jeszcze Cię wywiezie do rodziny, która zajmuje się sprzedażą organów... Ja bym była bardziej ostrożna na Twoim miejscu. PRzecież ktoś może mówić czego chcesz. udawać. to nie problem. A dużo oszustów w necie.... Może ma żone dzieci, może jest przestępcą. No nie wiem Ja bym uważała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnei widziałam dokumenty bo pokazywał, znam zakłąd pracy, adres zamieszkania imiona rodziców, rodzenstwa a i nie mówił z emnei kocha , a mówiac komus ze ma czekac do slubu ejst chore nikogo nie mozna pozbawiac przyjemnosci, i nawet od niego bym czegos takiego od nikogo bym czegos takiego nei oczekiwala;:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Zgubiłas mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjan B
abrakebabra jak tam ukochany czy moze juz planujecie ślub i ile dzieci chcecie miec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość divi
faceci z reguly sie szybko zakochuja i szaleja za kobieta, ale tez rownie szybko im przechodzi, gdy kobieta jest "za latwa". To normalny mechanizm natury - kazdy facet kocha byc zdobywca, nie mozna go tej przyjemnosci pozbawic. Niezaleznie od tego co mowi! Kobieta musi byc konsekwentna i to jej rola, zeby nadac rozwojowi znajomosci wlasciwe tempo. Intuicja Ci mowi "zwolnij"? To jej posluchaj! Gdy facetowi naprawde zalezy, poczeka ten miesiac czy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjan B
divi Lecz nie należy przeginac z bycia niedostepną bo facet nie wiem czy wiecie ale tez ma uczucia i po jakims czasie pomysli ze się nim bawicie, wiec od czasu do czasu nam tez należy się dobre słowo………..nie za czesto ale tylko czasami bo tez może tak się zdarzyc ze nam się w dupie poprzewraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem nie bede go trzymała w niepewnosci 2,3,4,5 miesiecy, chce to zrobic wtedy kiedy ja bede tego pewna ze mam na to ochote, i wiem ze to ja musze nadac tempa zwazywszy ze nie miałam partnera sexualnego wczesniej, wiec wiecie;) ale ochote mam wielka i nie bede czekac teraz 3 miesicy bo zycie mi ucieka przez palce;) a chec czasem ejst tak wielka ze na obcego na ulicy bym sie rzuciła;) ale chce mu pokazac, ze nie przspie sie z nim po 1 tyg czy 2 bo to za szybko dobrze napisaliscie ze ja musze byc konsekwenta i nadawac tempo,, super jest to ze mowi jak sie całujemy, ze go podniecam czy chetnie by mnie zjadł...super tak miło mi ale wole zwolnic tempo zeby wiedział jak mu zalezy to poczeka, jak nie to narta zreszta miesiac to nie duzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mówie mu komplementy ze jest fajny ze mi sie podoba, ze ma super charakter i duzo miłych rzeczy mysle ze przy mnie moze czuc sie dowartosciowany, z drugiej strony tez mu dogryzam starsznie co go temperuje;) i lubie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×