Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abrakebabra

mam randke dzis z kolesiem z netu

Polecane posty

ogolnie sie smiał ze kiedys był u wrozki jak miał kiepski okres i mu cos wywrozyła, ale nei mówi zeby nie zapeszac..ale chodziło o miła blondi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz szansę
Przeczytałam Twój watek :) nieźle się uśmiałam :) Fajnie, ze spotkanie sie udało. Też jestem Waga a mój facet to Strzelec i super się dogadujemy, czesto rozumiemy bez słów. A w horoskopach pisza, ze Waga to najlepiej z Wodnikiem i Bliźniakiem bo tez naleza do "powietrza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam Was wg numerologi wychodzi że jest :classic_cool: Ty 8 On 2 Ósemka z Dwójką Dobry związek. Ósemka pomaga Dwójce uwierzyć we własną intuicję, nabrać pewności siebie i zacząć myśleć bardziej konkretnie. Dwójka jest doskonałym wspólnikiem i przyjacielem. Oboje skuteczni i umiejący docenić walory partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam bardzo by mi się spodobało jak piszesz o jego wygladzie :P fajnie --3mam za Was kciuki pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozkaVirginia
Sami ma racje, to bardzo dobry zwiazek :) Gwiazdy wam sprzyjaja :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaooaoaoaooaoao
a moze mi cos wyzwrozysz? mam meg adola zyciowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my sie z tego smailismy..ja mówiłam mu ze wyglada jak liroy;) ale ze i tak mi sie podoba i sie smaiąłm ze kochanego ciałka nigdy za wiele ze wiecej miejsca do całowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_żabkaaaaa
a niech mi ktoś powie czy ja i on ma sens, po tych datach, chociaż w to za bardzonie wierze ja 13.04.85 on 14.02.82 w walentynki się urodził ale zero romantyzmu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Ja byłem u wróżki i jakoś żadna mnei nie chce Głupie babsztyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_żabkaaaaa Twoja cyfra 4 Cyfra osobista Twojego partnera: 9 Czwórka z Dziewiątką To dwa zupełnie różne światy. Czwórka działa w materii, Dziewiątka żyje ideami. Trudno im znaleźć wspólny język, ale jeśli to się uda, stworzą świetny tandem, gdzie Dziewiątka inspiruje, a Czwórka jest wykonawcą. dobrze ze w to nie wierzysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....lady23
ja też bym prosiła o wróżbę:) ja 27.03.86 on 10.10.88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_żabkaaaaa
no chyba różne, bo on 28 lat, gra w gierki, nie chce mu sę domie przyjechac, nie szuka pracy. A ja studiuję, próbuję myśleć o przyszłości. Myślę w miarę racjonalnie. Nie wiem kto tu może kogo inspirować, cyba on mnie do robienia głupot i szaleństw. Choć to czasem fajne poszaleć, ale życie to nie bajka i w końcu trzeba zacząć być odpowiedzialnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady 23 Twoja cyfra osobista tosobista Twojego partnera to: 1 Dziewiątka z Jedynką Mądrość Dziewiątki pomoże Jedynce w realizacji odważnych planów, natomiast jej altruizm i ciągłe pomaganie wszystkim dookoła może nie znaleźć zrozumienia u Jedynki i nawet wzbudzać jej zazdrość. mała_żabkaaaaa-=-ale mi tego nie pisz,tylko jemu powiedz o co Co chodzi. Podstawą udanego związku jest umiejętność rozmowania ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ja jestem 3 a on 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_żabkaaaaa
Sami mogłabyś mi jeszcze powiedziec te daty ja 13.04.85 on 26.08.83 chciałbym widzieć to mój były chłopak ale jestem bardzo ciekawa co te daty mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....lady23
*Sami* dzięki z odpowiedź:* Właśnie w sobote miałam kłotnie z chłopakiem o to, że jestem zbyt dobra dla ludzi...on uważa, że jestem naiwna i takie tam....jak tu nie wierzyć we wróżby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prośba do Sami
a dwie 7 numerologiczne? pasują do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a My...
24.11.77 02.04.69 ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a My...
halllo!grzecznie mi tu byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jaki on jest fajny juz 3 razy do mnie dzwonił zeby sobie chwilke pogadac :) masakra:) a jego cieply gos nie no motyle mi w brzuchu lataja ze odfrunę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj glupiutka glupiutka jestes
napalilas sie na niego na maxa:Dchociaz sposob w jaki opisujesz sytuacje bardzo mnie rozbawil, to radzilabym Ci troche przystopowac z tymi emocjami, bo jesli upadniesz z taka predkoscia, bedzie bardzo bolalo;) Mam nadzieje, ze bedzie odwrotnie i te motylki beda trwaly wieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is iT
Pewnie nie jest taki brzydki tylko ona specjalnie to tak pisze albo dla niej brzydki to każdy kto nie wygląda jak Pitt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×