Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abrakebabra

mam randke dzis z kolesiem z netu

Polecane posty

Gość mała_żabkaaaaa
ale tam trzeba wysyła smsy i płacić żeby się czegoś dowiedzieć o tych datach:/ A do Autorki:) Eh chciałabym się tak zakochać czy zauroczyć cokolwiek tak bez pamięci.... zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is iT
On jest z Krakowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobey
ja tez sie kiedys zakochalam tak na zaboj, teraz po 4 latach emocje juz opadly ale nadal zyc bez siebie nie mozemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Ciekawe co trzeba umieć żeby tak nabrać dziewczyne z netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dswsdf
powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hoooooooo
czekamy na ta relacje i trzymamy kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
..." Eksperyment. W pewnym eksperymencie naturalnym obserwowano osoby, które po raz pierwszy spotkały się na randce. Badacze wiedzieli, jakie cechy osobowości posiadają obie strony, oceniano także ich wygląd. Okazało się, że jedynym czynnikiem skorelowanym z wyrażeniem zainteresowania ponownym spotkaniem był wygląd. Jeśli osoba była atrakcyjna, druga strona chciała się ponownie spotkać. Żadne cechy osobowości (np. inteligencja, ekstrawersja, otwartość, dobre przystosowanie, kobiecość, męskość, dominacja, uległość, zależność, niezależność, szczerość itp.) nie korelowały z ochotą do ponownych spotkań. Zastanawiające było także to, że gdy badani byli proszeni o uzasadnienie swojego pragnienia, to wymieniali zwykle poczucie humoru, inteligencję, przyjacielskość, dobre zrozumienie itp., ale nie wymieniali atrakcyjności. Ten wynik interpretuje się jako niechęć do przyznania, iż wygląd człowieka ma wpływ na nasz stosunek do drugiej osoby. "...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej stary tam wyzej nie chrzan;) było bardzo fajnie;) spotkanie trwało 8h ;) było bardzo fajnie, fakt na pierwszym spotkaniu było fajniej moze bardziej emocjonujaco no i na koniec 2 minuty przed wyjsciem był buziak;) szkoda ze nareszcie;) no ogolnie pozytywnie moze cos z tego bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniana przez swiat
Jakie wrażenia po 2 spotkaniu ?? wiesz zawsze bajkowo nie będzie najpierw go poznaj a nie stwarzaj sobie wizerunku idealnego faceta – szczerze radze wiem z autopsji Uważaj na niego radze i ściągnij choć na chwile różowe okulary. Życzę powodzenia może Ci się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska p
prosimy wiecej szczegolow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia...
abrakebabra chyba cie z tej radosci pokrecilo, ze wstawiasz link ze swoim topikiem gdzie sie da...nawet we wlasnym topiku. to co piszesz, nie zacheca az tak do czytania, bo nic nadzwyczajnego w tym nie ma. dwoje przecietnych ludzi na mega uczuciowym glodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez przypadek link wstawiłam..oczywiscie juz pierwsi zawistni sie odezwali;) luz spoko ja mam dobre przeczucia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
wygląd człowieka ma wpływ na nasz stosunek do drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Daj jego zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Boisz się że wyjdzie że kłamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkklllll
ja pierdziele jakis narkoman jeszcze ma`plastry kamuflujace wloty od zlotych strzal masakroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×