Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Do AnusiaCzarna to mój mail akowalczyk6@wp.pl poprosze o zdjęcia :-) mój mąż juz nawet wczoraj ogladal zdjecia przed i po - zaczyna się przekonywać, sam się pytał które bym chciała:-) hihi ale ja dopiro za rok moge op zrobić - jeszcze karmnię młodą tak do ok. lutego, a póżniej 6 mc przerwy to by wypadło na wakacje - nie chce na wakacje pocięta chodzić, wiec zdecyduje się na jesień/zima 2011. jeszcze nie wybrałam lekarza - ale z racji że mam blisko do Wrocławia to chyba dr Niemkiewicz - podobno ma dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż to sie igly boi i mdleje prawie wieć dlatego te blizny to dla mnie taka ważna sprawa. Dlatego mysle o cięciu pod pacha - ale to trudne podobno, Zastanawiam sie jka to pod piersia wygląda... A jak to jest z twardością? Chciałąbym mieć miękkie piersi jak naturalne, a rozmiarem to takie pełne C małe D. Tylko nie wiem czy to wyjdzie bo ogólnie mała jestem - 164 cm, 46 kg... nie chce miec cycków jak Doda, tylko normalny fajny biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem po dwóch porodach - tzn. cesarkach, więc myślę że dam rade z bólem. Tylko właśnie chodzi najbradziej o blizny - te po cesarce są większe ale mężowi nie przeszkadzają, bo to po dzieciach itd. A cycki to na własne zyczenie - więc nie chce go zniechęcać. A jak wasi faceci reaguja dotykając? Nie maja problemu że to silikon? Boże jak ja się tego wsztytkiego boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio było w TVN że powiększenie piersi ( i inne operacje plastyczne) bedą obciażone Vatem..co za tym idzie..? otóż koszt zwiększy się o 1/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa przemysl operacje
wiesz fajnie miec pelne cycki ale jest duzo komplikacji i najpierw o tym poczytaj,pozniej zabieraj sie za ogladanie zdjec. To jest powazna ingerencja w twoje cialo '- cc - obrócenie implantu - symmastia - sztuczny efekt - odrzucenie implantu przez organizm - widoczne implanty na rentgenie płuc - implanty unoszą sie na wodzie (wiec nie utoniesz:P) to jest prawda,jest o tym nawet na stronie art-medici - po za tym one sie po paru latach zuzywaja i trzeba je wymienic a czeste narkozy nie sa dobrze tolerowane przez organizm,zwlaszcza w pozniejszym wieku - implant przeszkadza w usg piersi wiec podczas takiego badania musisz juz na wstepie mowic ze masz implanty - no i jako stara babcia bedziesz miala cyce jak donice - nie wyjmiesz implantu ot tak sobie bo ta skóra bedzie w oplakanym stanie ..,.. To tylko niektore minusy tej operacji a jest ich wiecej. Zastanow sie dobrze nad podjeciem tego waznego kroku w twoim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa przemysl operacje
zapomnialam dopisac o efekcie ''dwoch piersi'', o asymetri, o tym ze piersi moga ci pod pachy uciekac, o tym ze mogo sie roznie ulozyc itd itd no i jesli planujesz kolejne dziecko to po ciazy moze byc wymagana poprawka, implanty moga tez peknac (niewielki procent ale sie zdarza), ciecie na brodawce moze pozbawic cie czucia w sutkach, a w miejscu blizn pod piersia mozesz tez nie miec takiego czucia w piersi jak mialas, po za tym implant moze byc wyczuwalny i widoczny np przy schyleniu itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa przemysl operacje
o tym czuciu pod piersia to chodzilo mi ze ta skora w tym miejscu moze byc taka inna,czasem wystepuje to np po cieciu cesarskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwa zdjęcia poszły:D Nadal nie palę a co do minusów operacji to powiem tak jak dbasz tak masz. Jeśli operacja jest dobrze wykonana i się dba o piersi to ich wygląd nas zadowoli. Ja już nie mogłam mieć gorzej niż miałam przed op i nie żałuję a ból nie jest straszny wolę to niż rodzić czy dentystę. Ból robi się mniejszy gdy patrzy się w dół:) Pozdrawiam was serdecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dziewczyny juz jestem 12 dzien po zabiegu i cycuszki sa dalej twarde i pewnie beda przez najlblizsze miesiace ale jest dobrze. trocvhe ciagnie ale jest dobrze. musze pochwalic moja dr Wisniewska...naprawde bylo milo i profesjonalnie. Czasami dziewczyny pisza że czuly sie jak w fabryce cycek - jedna wjezdza druga wyjezdza, a tam ... naprawde komfort...to jest wazne w takich chwilach jak czlowiek troche panikuje!!! dziewczyny nie bojcie sie - zdarzaja sie komplikacje jak zawsze, ale mega wiekszosc zabiegow konczy sie dobrze. trzeba sobie zdawac sprawe z zagrozenia i odpowiedzialnie podjac decyzje ale nie straszmy sie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missBlondi
czesc ja tez mam konsultacje 2 grudnia i wstawiam piersi bo ich wogole nie mam o.a ciekawi mnie czy implanty nie beda sie topic w takie upaly bo jak wiadomo temperatura rosnie z roku na rok coraz gorzej uffff ze to na nasze pokolenie padlo ale co ma byc to bedzie dla pocieszenia dodam.niedlugo bedzie mozna pozowac w bikini caly rok:) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookool
hej chcialam sie poradzic. chce powiekszyc sobie piersi. mam bardzo male rozm A nawet i to nie:/ chce miec takie duze C (doszlam do wniosku ze przy mojej filigranowej posturze takie beda wystarczające) co o tym myslicie? i czy jesli sie ma takie male piersi to jest jakies ograniczenie co do rozmiaru bo np skóry jest za molo itp????prosze o pomoc z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookool
hej chcialam sie poradzic. chce powiekszyc sobie piersi. mam bardzo male rozm A nawet i to nie:/ chce miec takie duze C (doszlam do wniosku ze przy mojej filigranowej posturze takie beda wystarczające) co o tym myslicie? i czy jesli sie ma takie male piersi to jest jakies ograniczenie co do rozmiaru bo np skóry jest za molo itp????prosze o pomoc z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeeah
hej chcialam sie poradzic. chce powiekszyc sobie piersi. mam bardzo male rozm A nawet i to nie:/ chce miec takie duze C (doszlam do wniosku ze przy mojej filigranowej posturze takie beda wystarczające) co o tym myslicie? i czy jesli sie ma takie male piersi to jest jakies ograniczenie co do rozmiaru bo np skóry jest za molo itp????prosze o pomoc z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeeah
hej szukam porady jesli ktos ma bardzo malutkie piersi wprost mikroskopijne i chce powiekszyc to jaki implant byslcie radzily?? tak zeby nie byly za wielkie bo jestem osoba szczypłą i drobną. ale mysle ze duże C byloby ok co sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny witam Was wszystkie. Emi czy ty będziesz miała robioną operacje w Artplastice? Ja właśnie już mam zabukowany termin na 18 stycznia. Szkoda że sie nie zobaczymy. Ja zdecydowałam się na anatomy tylko jeszcze niewiem czy 325 czy 375 ml. Okaże sie na konsultacji. Ceny nie powinny wzosnąć mimo że vat idzie do góry przynajmniej dla tych co wpłacają zaliczkę w tym roku. Daleko masz do Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na malutkie piersi i drobna posturę mozę optymalne bedzie 325 ml ??? Ja mam okrągłe 375 ml HP eurosilicone, wyszło mi E :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 168 cm, waga 55 kg, rozmiar 86 cm w klatce. Nie byłam jeszcze na konsultacji bo mam za daleko tylko wysyłałam zdjęcia. konsultacje mam 17 przed operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do emi...
na twoim miejscu brałabym okragle. Znajoma robila, wziela anatomy i teraz zaluje. Piersi stercza jej w koszulce, u gory nie sa wypelnione,szczerze - to chwala,ze anatomy jak naturalne...ale czy ja wiem czy efekt taki naturalny? Ona ma w planach wymiane na okragle i chce wieksze. Powiedziala ze chce zeby jej piersi wygladaly jak w push-upie bo wtedy przy sukienkach z glebokimi dekoltami piersi ladnie wygladaja no i w koszulce bez stanika podobno fajnie sie prezentuja,a teraz to ma stozki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba zależy od profilu i wyjściowego rozmiaru. Moja koleżanka ma zrobione anatomy i wyglądają super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do emi...
Katanka moze i masz racje,moze nie zawsze sa takie stozkowate,tez zalezy od gustu,mi akurat podobaja sie takie pilki tzn takie jak w push upie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Emi mam nadzieję, że podzielisz się uwagami jeszcze przed zabiegiem zwłaszcza, że robimy u tego samego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi , gratuluję! widzę że u Ciebie wielkie zmiany!! trzymam kciuki żeby wszystko się udało :) Pojedź jeszcze na konsultację żeby wszystko dobrze omówić z doktorkiem!! ach jak cudownie - grono cycolinek powiększa się z dnia na dzień :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślicznotka NR1 Jak po takim czasie od operacji twoje piersi się mają? Jakie miałaś cięcie i czy jets nadal widoczne? Jeśli możesz przesłać zdjecia akowalczyk6@wp.pl byłabym wdzięczna. POdobno od 2011 operacje mają byc obłożone podatkeim??!! To jakaś paranoja! Napewno to wejdzie w życie, wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam bardzo wziac anatomy bo zawsze wydawaly mi sie naturalniejsze itd. ale zadko kiedy widzi sie zdjecia ładnych anatomkow wiec nie chcialam ryzykowac i wybralam okragle. ten caly look :) zalezy od ogolnej postury tez, projekcji i dlugosci tulowia, najwazniejsze zeby lekarz umial zrobic tak i tak to wszystko dopasowac zeby wygladalo proporcjonalnie i ze smakiem ze tak powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam bardzo wziac anatomy bo zawsze wydawaly mi sie naturalniejsze itd. ale zadko kiedy widzi sie zdjecia ładnych anatomkow wiec nie chcialam ryzykowac i wybralam okragle. ten caly look :) zalezy od ogolnej postury tez, projekcji i dlugosci tulowia, najwazniejsze zeby lekarz umial zrobic tak i tak to wszystko dopasowac zeby wygladalo proporcjonalnie i ze smakiem ze tak powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×