Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

A czemu chcecie operację za granicą? W Polsce nikt nie wzbudził Waszego zaufania? Przecież też mamy dobrych chirurgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej się zgadzam, że mamy świetnych lekarzy. Natomiast chyba trochę rozumiem skąd się to bierze. Nie mamy jako społeczeństwo zaufania do służby zdrowia, to się też przekłada na usługi prywatne. Zmienia się nasze podejście na szczęście. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚlicznotkaNR1 witam czytalam to forum i zobaczylam twoj opis ja mialam miec u dr. Niemkiewicza ale w koncu robie Łodzi u dr. Rykaly . Operacje mam w ten poniedzialek i zastanawiam sie nad 450 ml mozesz mi napisac jaki mialas rozmiar w biuscie a jaki masz po operacji? bo nie chce miec za duzych ale tez nie chce za malych a widze ze masz ten wlasnie rozmiar :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚlicznotkaNR1 witam ja tez miala miec operacje u Niemkiewicza ale w koncu robie w Łodzi u dr. Rykaly. Mam w ten poniedzialek operacje i tez mam miec 450 ml. ale zastanawiam sie czy nie wyjda za duze albo co gorsza za male moglabys mi napisac jaki rozmiar mialas w biuscie przed operacja a jaki masz po? (najlepiej w centymetrach :) ) bylabym ci bardzo wdzieczna :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚlicznotkaNR1 witam ja tez miala miec operacje u Niemkiewicza ale w koncu robie w Łodzi u dr. Rykaly. Mam w ten poniedzialek operacje i tez mam miec 450 ml. ale zastanawiam sie czy nie wyjda za duze albo co gorsza za male moglabys mi napisac jaki rozmiar mialas w biuscie przed operacja a jaki masz po? (najlepiej w centymetrach :) ) bylabym ci bardzo wdzieczna :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚlicznotkaNR1 witam ja tez miala miec operacje u Niemkiewicza ale w koncu robie w Łodzi u dr. Rykaly. Mam w ten poniedzialek operacje i tez mam miec 450 ml. ale zastanawiam sie czy nie wyjda za duze albo co gorsza za male moglabys mi napisac jaki rozmiar mialas w biuscie przed operacja a jaki masz po? (najlepiej w centymetrach :) ) bylabym ci bardzo wdzieczna :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a ja sadze, ze jak
powiekszenie piersi to tyyylko w Czechach, i u doktorow Kufy albo Furmanka. To prawdziwi wirtuozi skalpela i igly :) Potwierdzone naocznie. A do tego tanio, komfortowo i pelna kulturka - czegoz chciec wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia kurcze dopiero teraz weszłam na forum. Mam nadzieję ze już jesteś po operacji - szczęśliwa i nie tak bardzo obolała:) napisz jak się miewasz? fajny prezent na święta sobie zrobiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to świąteczne obżarstwo mnie wykończyło. Jeszcze do tego teraz mam mały problem z zapięciem się w sukienkę sylwestrową- to dopiero najgorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja mam ostatnio dziwny ból w okolicy węzłów chłonnych przy prawej piersi... nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło... martwię się szczerze powiedziawszy. Nie wiem, czy w takim wypadku to tylko USG wskazane? co u niuni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim powinnaś pójść do lekarza pierwszego kontaktu - on na pewno będzie wiedział co robić. Jak Wam minęła sylwestrowa noc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uskrzydlona__
mnie kosztowało 12tys operacja okolo300 zl badania i 200 biustonosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie nowość taka, że niepotrzebnie panikowałam. Byłam u lekarza i wszystko z cycuszkami jest w porządku. Z węzłami był problem, no bo byłam lekka przeziębiona i tyle. Cieszy mnie to i mogę wreszcie spać spokojnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena_es
Narzekałyście, że temat o cycuchach umiera. Ja robię a właściwie planuję. Muszę rozważyć Niemkiewicz czy Jarliński. Kusi mnie cięcie pod pachą, ale boje się bo to takie ryzyko. Z kolei pod piersią pewniejsze i u dobrego lekarza jakim jest dr JJ, a z drugiej strony ta blizna - nie uśmiecha mi się to :( doktor mówił, że jej długość będzie ok 4 cm. długa..... A co wy radzicie? Widzę, że Ślicznotka robiłaś piersi u Niemkiewicza i nie narzekasz. Jak tam blizna pod pachą, widać ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co blizna to chyba nic takiego dramatycznego, biorąc pod uwagę fakt jakie piersi będziesz miała później:). Ale to wiesz wszystko zależy, ale w sumie cięcie pod pachą hmmm no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz blizna z czasem robi się niewidoczna. Ładnie zagojona, ma kolor skóry...poza tym po pewnym czasie już się jej nie widzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka
jak sobie zafundujesz silikon przemysłowy o którym ostatnio było głośno to sporo zaoszczędzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena_es
Jak dla mnie pachowe jest najlepsze. Jednak to cięcie jest trudne (jeżeli nie najtrudniejsze)więc to zawsze ryzyko. Ślicznotko A jak doktor (mam na myśli Niemkiewicza) radzi sobie z asymetrią? Jakieś wieści na ten temat. Moje trochę różne piersi wynikają ze skoliozy, boje się że coś schrzani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena_es
Aktoreczko, dlaczego nie wybrałaś Kasprzyka? no i kiedy u Ciebie jest TEN dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×