Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Witam serdecznie Powiększałam sobie piersi u dr. Łatkowskiego w Polanicy Zdrój. Zabieg miałam 28 lutego 2011 roku. Koszt całkowity to kwita 15 tyś. Niebawem minie mi rok od zabiegu:-))) co mogę napisać z perspektywy czasu....WARTO WARTO WARTO. Pozdrawiam 28 luty 2011 dr. Lątkowski Mentor 375 anatomiczne pod mięsień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tippy ślicznotkanr1 Wyslijcie proszę zdjęcia prezd i po - chociaż po. bardzo jestem ciekawa wyników a.czarnecka@hartphp.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez macrolane
jest szkodliwe dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia123
oolllaaa...masz racje, ten zabieg jest dosc bezpieczny ,ale za to ktorkotrwały(1 rok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo macrolane jest krótkotrwałe i drogie. A efekt powiększenia nie jest jakiś duży:) dr Niemkiewicz Eurosilicone - 450SHP - 03.03.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo macrolane jest krótkotrwałe i drogie. A efekt powiększenia nie jest jakiś duży:) dr Niemkiewicz Eurosilicone - 450SHP - 03.03.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sadze
ze z tym makrolane nie ma co ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie jestem umówiona na zabieg 16 lutego,lekarz mi wybrał Mentor 375 HP. Obawiam sie czy nie beda za duze. Mam 175 cm i 55 kg. Czy któras z was miała 375?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
75 b ,lekarz sugerował 350 lub 375 mentor,ponoc róznica jest niewidoczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam uzyskac pelne c lekarz powiedział ze proponuje wlasnie mentor 375 hp.Powiedzcie mi dziewczyny czy ból po operacji jest do przezycia i do zniesienia i do czego mozna go porównac? Jak długo dochodzi się do siebie i po jakim okresie mozna prowadzic auto? Jak jest ponarkozie ,jeszcze niegdy nie miałam znieczuenia ogólnego,wiec mam obawy...czy mogłabym prosic o ewentualne fotki dla porównania maciek51@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból jest do przeżycia - ale może Cię bardzo boleć albo dwa dni poboli i przestanie.Ból to sprawa bardzo indywidualna. tak samo z dochodzeniem do siebie. A po narkozie ja na przykład wymiotowałam, ale dużo dziewczyn nie miało żadnych skutków ubocznych. hmmm a Twój mail jest bardzo ciekawy...Maciek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnoscia jestem kobieta,bez obaw. Ty masz 450 ,czy są duze az tak jestem ciekawa? Odnosnie narkozy zapewne bede tez wymiotowac ... Mam niski próg bólu takzejestem przygotowana na to ze nie bedzie lekko. Mam obawy co do rozmiaru nie wiem czy nie wziac 350 mentor hp ,chodz lekarz mowił ze miedzy 350 a 375 nie ma roznicy,nie wiem jak to bedzie u mnie wygladac,nie chce tez za małych bo pewnie bede zalowała. Zastanawiam sie rowniez jak wróce czy bede mogła prowadzic samochódbo dziecko same do szkoły nie pojdzie jest za małe. Zabieg mam miec 16 go i sie bardzo boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz się liczyć z tym że będzie Cię wszystko bolało przez kilka dni. Może dogadaj się wcześniej z kimś żeby przez kilka dni zawiózł Twoje dziecko do szkoły? wiesz tak na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalka - wiesz, różne osoby bywały tu na forum, więc lepiej być czujnym :) mój biust jak dla mnei jest w sam raz, po pierwsze nie należę do drobnych osób, a po drugie chciałam mieć większy biust :) Wydaje mi się ze biorąc 350 nie będziesz miała za małych -taki rozmiar już jest taki całkiem całkiem :) no o aucie w pierwszych dniach możesz zapomnieć - raczej to nie jest wskazane. Trzeba uważać na siebie, a w szczególności na biust żeby nie mieć powikłań....Może ktoś może Ci pomóc na początku, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda oskarża Majocha?
Przeczytajcie oswiadczenie w którym mozna dowiedziec się kim jest naprawde jej byly manadzer? Tego nigdzie nie znajdziecie tylko tu http://www.flesik.pl/doda-szuka-osob-ktore-za wierialy-umowy-z-majochem-w-jej-imieniu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga ja Ci w tej kwestii nie pomogę bo robiłam operację w innym mieście, jeszcze przed Vatem. Ale o ile się nie mylę to teraz jest to kwestia coś koło 14 tys. W każdej klinice wygląda to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga wybierz sobie lekarza, który na pewno zrobi to dobrze. Akurat to czy jest w warszawie nie powinno mieś wielkiego znaczenia. No ale cenowo to tak jak mówi Ślicznotka, musisz liczyć ok 14 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×