Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Każda usługę czy produkt zawsze można znaleźć w niższej i wyższej cenie. Takie zasady wolnego rynku. Tak nie działa, warto wybrać sprawdzoną ofertę i dobrą usługę, na zdrowiu nie można oszczędzać. Takie moje zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie. Szczególnie, że taka operacja to nie drobiazg. To poważna ingerencja w nasze ciało. Ja akurat nie sugerowałabym się tylko i wyłącznie ceną zabiegu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Operacja to konsekwencje na całe życie, dlatego też trzeba brać pod uwagę nie tylko czynniki materialne, ale także dojrzałość decyzji - jeśli nie jest się pewnym wyboru i na dodatek chcę w jakikolwiek sposób zaoszczędzić, to ja nie polecam w ogóle podejmowania się operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, czy miała któraś z Was robione piersi implantami 300cc lub 345 cc, anatomiczne, najlepiej firmy mentor? Mam we wtorek zabieg i do wyboru właśnie te dwa rodzaje implantów. Które byście mi doradziły do mojej postury: 165 cm i 51 kg? Nie chcę wyglądać jakbym miała doczepione dwie piłki a jednocześnie chciałabym uzyskać rozmiar pełne C. Dodam ze teraz mam aa i wąską klatkę piersiową. Pomóżcie wybrać proszę ten właściwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia wyjściówkę masz A tak? Wiesz co ja miałam akurat eurosilicone i miałam 70A, a implant 375 i mam teraz 70D. I mniej więcej jestem Twojej postury. Ja bym chyba bardziej była z 345 ale wiesz to kwestia gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeciwnie wybrałabym mniejsze. U mnie jest E co prawda obecnie, ale teraz chyba zostałabym przy D. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agausia wracaj do nas i opowiadaj jak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendi
Hej ,a czy te implanty są takie bezpieczne ? Bo teraz będą fajne a za kilka lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendi
Ulegarko napisz nam swoje wrażenia po zabiegu bo coś nie piszesz a chciałabym poznać Twoją opinię !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendi
dziewczyny a czy któraś z was powiększała biust we Wrocławiu u dr . Wacławowicza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr_boob
zobaczcie na te amatorki: http://cipki.eii.com.pl/thumbnails.php?album=24 Ich cycki wcale nie sa wielkie a wszystkie sa kuszace :P Przezywacie to wszystko chyba za bardzo. Te miseczki, numerki. Kurde, wazne zeby sie dobrze czuc z tym co sie ma, a facetom i tak zawsze sie spodoba ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mendi - no oczywiście. nie sądzę, aby któraś z nas zgodziła się na taka operację gdyby nie była bezpieczna :) Za kilka lat implanty też będą fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mendi nie masz co się martwić, gdyby implanty nie były bezpieczne to pewnie żadna by się na nie nie zgodziła. Ja nie żałuję ani ociupinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triumph idealny jest pod kątem jakości produktów. Miałam już kilka biustonoszy tej marki i inne elementy bielizny - niezniszczalny niemal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze widziałam ładną i różnorodną bieliznę w sklepie Donna - ona ma różne marki, tylko że ceny są raczej takie średnie - ale jakościowo biustonosze są ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na biustonoszu nie ma co oszczędzać, zwłaszcza w naszej sytuacji. Tak mi się wydaje... Próbowała nosić bawełniane, w takich skóra najlepiej oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu się zgodzę w 100%, ładne cycki to musi być ładny biustonosz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no to tak samo jak ładnemu we wszystkim ładnie, nie pomijajmy jedynie kwestii zdrowotnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyznam szczerze też powinnam uzupełnić zapasy bielizny, zwłaszcza, że coraz cieplej i już niedługo dekolcik ujrzy światło dzienne :p multisporcik już zakupiony, więc niedługo będę nieco bardziej gibka i jędrna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie oglądałam sobie kolekcje w internecie i wszędzie pastele, super to wygląda! no a poza tym teraz kupowanie bielizny to sama przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już kolorki uzupełnione :PPP Pastelowa kiecka z pull & bear... polecam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj w końcu się zebrałam i poszłam do tego esotiqa i kupiłam piękny biustonosz i od razu lepiej się czuję :) aż mam ochotę na jakąś randkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×