Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacik26

chcę mieć dzidziusia, zaczynamy starania

Polecane posty

Czesc dziewczyny U mnie róznie ostatnio mam dziwne bóle w dole brzucha i z prawej strony takie kłucia lekarz mowi ze to nic powaznego ale dał mi leki z dzidzia wszystko dobrze rosnie i kopie ale i tak ciagle sie boje ze cos nagle sie zmieni a i z usg wychodzi dziewczynka strasznie sie ciesze Piszcie co tam u Was i zycze wszystkim udanych staranek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta co tak pusto, wczesniej kazdy cos pisal a teraz nic. Ja aktualizuje dane bo zgodnie z przewidywaniami @ przyszla, tylko zaskoczyla mnie dzis, bo powinna przyjsc dopiero w srode, no ale z drugiej strony to dobrze, bo za 3 i pol tyg jade do polski i wybieram sie do dobrego gina wiec bede akurat w odpowiednich dniach cyklu zeby porobic sobie odpowiednie badania itd no i oczywiscie monitoring tez powinno sie udac, przynajmniej zobacze czy pecherzyki pekaja i jak tam moje endometrium, a w tym miesiacu zaczynam diete duzo czerwonego wina , orzechow i czego tylko trzeba zeby moje endo zaczelo szybciej rosnac, bo mysle ze u mnie to jest przyczyna niepowodzen, bo przed zabiegiem takich problemow nie mialam no i zaszlam szybciutko a teraz to kapanie zamiast okresu i lipa, nic z miesiaca na miesiac. Mam nadzieje ze zaczniecie sie troche odzywac. Trzymam kciuki za wszystkie. NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Karolinka już jestem..24.......15,06,............21,06,...........3 haga....................28..........07.07.............08. 07. ..........5 majeczka87...........23.......PRZERWA............PRZERWA. ....... Talia_D.................22........15.05.................. ...............14 anitia..................28.........09.07..............09.07.............7 Beacik26..............26........ 24.05..............25.05..............5 morelka22.............24.........07.06..............08.06 .............11 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... aaninimowaja........?............?.............?........ ................ samosiaGosia.........27..........17...................... ......22.10 FeBe....................28............................... ........listopad Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wróciłam z wakacji :D było super aż się nie chciało wracać.. dziś już w pracy jestem.. moja maleńka wczoraj chyba zrobiła sobie imprezę w brzuszku bo tak wariowała że nie mogłam zasnąć i dopiero wieczorem się zmęczyła. chociaż ona się cieszyła z powrotu do domu.. wraz z powrotem wróciły też zmartwienia, martwię się jej serduszkiem. 5 lipca na echo jedziemy i się potwornie boję. we wtorek mam wizytę u mojego gina a jutro jadę na badania te zwykłe. wydaje mi się że Beacik zaowocuje, intuicja mi tak podpowiada.. cieszę się że was widzę piękności! buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i aktualizacja :D NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Karolinka już jestem..24.......15,06,............21,06,...........3 haga....................28..........07.07.............08. 07. ..........5 majeczka87...........23.......PRZERWA............PRZERWA. ....... Talia_D.................22........15.05.................. ...............14 anitia..................28.........09.07..............09. 07.............7 Beacik26..............26........ 24.05..............25.05..............5 morelka22.............24.........07.06..............08.06 .............11 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... aaninimowaja........?............?.............?........ ................ samosiaGosia.........27..........22...................... ......22.10 FeBe....................28............................... ........listopad ps mój mąż powiedział, że jak nie będę mogła zajść w drugą ciążę to wyjedziemy na wczasy :D polecam->rewelacyjna odskocznia ;) hihi buziaki słodziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta! co się dzieje..? wciągnęły was starankowe obowiązki? ;) mam nadzieję że spełnią się wasze fasolkowe marzenia już w niedługim czasie:) tymczasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie nie wiem co sie dzieje z dziewczynami. U mnie owulka tuz tuz, ale jestem taka padnieta wiec nie wiem czy cos z tego wyjdzie. Moj 10 dc ale nawet nie chce mi sie starac. Spac mi sie chce i taka zmeczona jestem, a ostatnio jezdze rowerem do pracki a tam taka gorka :) a poza tym to za 2.5 tyg jade w koncu do polski, ostatni raz bylam rok temu wiec juz naprawde chce mi sie urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xellkaa
hej dziewczyny, dawno nie pisałam.... u mnie nadal nic, nawet napis PRZERWA niewiele pomógł, bo nadal nic :( ale może urlopik pomoże... do usłyszenia i trzymam za Was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Kilka dni temu napisalam dluugiego posta ale wylazl blad na stronie i wszystko mi zezarlo :/ Jak tam sie trzymacie kochane? Na pewno wakacje beda sprzyjac relaksowi i wielu z Was niepostrzezenie uda sie to, o czym tak marzycie :) Ja wlasnie skonczylam 19-ty tydzien. Za dwa tygodnie ide na usg polowkowe i pewnie sie dowiem czy bedzie chlopiec czy dziewczynka. Najwazniejsze jednak przekonac sie, czy wszystko jest OK. Mdlosci przeszly jak reka odjal i zaczal sie chyba ten najlepszy okres ciazy, bo energia wrocila a brzuszek jeszcze dosyc maly i w niczym nie przeszkadza ;) A tak w ogole to u mnie remont generalny i wszedzie wala sie gruz i pyl. Dobrze ze jest jeszcze u nas mama to jakos to wszystko ogarniamy. samosiaGosia a gdzie bylas na wakacjach? my planujemy wyjazd dopiero po 20-tym lipca ale za to na caly miesiac. Napiszcie babki o Waszych planach wakacyjnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! FeBe- my byliśmy na Korfu, niezbyt dużej greckiej wyspie. ja kończę 23 tydzień, lekarz mi tydzień temu rzekl że maluch wygląda na dziewczynkę.to by się zgadzało z tym co na 3 D wyszło.Usg połówkowe czyli 3D? za tydzień idę na echo serce malucha i mam pietra ogromnego. boję się i się martwię okropnie. Jak do tej pory nie miałam ochoty na słodycze tak mnie teraz bierze.. czekolada musi być..od początku ciąży przybyło ma 6 kilo w ostatnim miesiącu 3.. masakra nie cierpię się ważyć u lekarza..Poza tym co dzień muszę prać piżamę bo mi mleko wycieka..no i to sikanie "po kropelce", coraz gorsze spanie, ale dla takiego cudeńka, które w sobie nosimy na prawdę warto! całuję! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: Xelka! jedźcie na urlop!! gdziekolwiek! na 2 tygodnie, nawet pod namiot!wtedy wam się na bank uda! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz za 11 dni jade na urlopo do polski, :) a poza tym to moj 16 dc no i czekam, na @ ktora pewnie przyjdzie ale niewazne co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja właśnie założyłam swoje forum o staraniach, ciązy itp, ale jeszcze wiele jest tam do zrobienia, jeśli macie ochotę zajrzeć, a nawet pomóc mi w tworzeniu, zapraszam, piszcie na staraniaodziecko@interia.pl to mailem podam link do forum, bo tak podać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza nastala? Jeszcze tu ktos zaglada? Jak tam nasze ciezaroweczki, no i jak staraczki, jakies nowe dobre wiadomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. czuję się dziś okropnie, pewnie dlatego że nie spałam w nocy bo jadę dziś na echo serca maluszka.. Tak się martwię! wiem że mała to wszystko czuje ale to silniejsze ode mnie.. Mam jednak nadzieję że wszystko się dobrze skończy. Dziewczyny albo wyemigrowały na inne fora, albo się tak starają..;) trzymajcie kciuki o 15.30! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja caly czas tu jestem tylko rzadko pisze przez ten moj remont i upaly. W weekend mialam usg 20-go tygodnia i kontrolowalismy maluszkowi wszystkie najwazniejsze organy, serduszko, mozg i kosci. A przy okazji dowiedzielismy sie, ze bedziemy mieli synka :D anitia, relaks w kraju na pewno dobrze Ci zrobi. A gdzie mieszkasz na co dzien? Pamietalam, ale jakos mi ostatnio wszystko z glowy wylatuje :P Ja tez tesknie czasami za polskimi klimatami, ale tu we Wloszech tez sie dobrze czuje. Nawet mam opracowane gdzie mozge znalezc jedzenie przypominajace to polskie i od tego czasu juz tak bardzo nie narzekam. samosiaGosia, nie denerwuj sie kochana bo to i tak nie pomoze Twojej kruszynie. Jak Ty bedziesz silna to i dziecko znajdzie sile do przezwyciezenia trudnosci. A moze juz sie wszystko unormowalo! Dobrze, ze mialas ten wypad na Korfu. Musialo byc pieknie! My jedziemy do tescia na poludnie Wloch, mam tylko nadzieje, ze upaly nas troche oszczedza. Najwyzej bede non stop siedziec w wodze :) Napisz koniecznie po poludniu jak poszlo badanie. Specjalnie zostawie ekipe budowlana i przyleze na forum zeby sprawdzic! xelka, jak tam? a reszta dziewczyn chyba faktycznie sobie gdzies poszla. Juz nie wspomne o zalozycielce topiku, ktora na dobre nas opuscila. Beacik!!! Gdzie jestes??? Czy nie przywidzialo mi sie, ze kiedys widzialam Cie w podobnym temacie pod innym nickiem? Wracaj natychmiast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WKlejam zaktualizowana tabelke :) NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Karolinka już jestem..24.......15,06,............21,06,...........3 haga....................28..........07.07.............08. 07. ..........5 majeczka87...........23.......PRZERWA............PRZERWA. ....... Talia_D.................22........15.05.................. ...............14 anitia..................28.........09.07..............09. 07.............7 Beacik26..............26........ 24.05..............25.05..............5 morelka22.............24.........07.06..............08.06 .............11 Ciężaroweczki NICK..............WIEK.....Tydz.ciąży....dzie rozpakowania...plec Jessica_27............27.........? ......... . ..?............................ agaz26................26......... ?........... ? ............................. aaninimowaja........?............?.............?........ ................... samosiaGosia.........27..........22.........22.10. ..................... FeBe....................28......................21.11 ..............chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. już po wszystkim:) okazało się że strach ma wielkie oczy i że z serduszkiem kruszynki wszystko w porządku :) ale mi ulżyło! poza tym obejrzeliśmy ją sobie dokładnie, paluszki, nóżki, kręgosłup, główkę itd. wstydliwa jest:) mąż powiedział że jest do mnie podobna :) no chyba jest, jak byłam mała miałam bardzo podobną twarz. lekarz musiał się nagimnastykować by zobaczyć czy na pewno dziewczynka :D 25 tydzień, dziewczynka :D waga 710 g :D NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Karolinka już jestem..24.......15,06,............21,06,...........3 haga....................28..........07.07.............08. 07. ..........5 majeczka87...........23.......PRZERWA............PRZERWA. ....... Talia_D.................22........15.05.................. ...............14 anitia..................28.........09.07..............09. 07.............7 Beacik26..............26........ 24.05..............25.05..............5 morelka22.............24.........07.06..............08.06 .............11 Ciężaroweczki NICK..............WIEK.....Tydz.ciąży....dzie rozpakowania...plec Jessica_27............27.........? ......... . ..?............................ agaz26................26......... ?........... ? ............................. aaninimowaja........?............?.............?........ ................... samosiaGosia.........27..........25.........22.10.............dziewczynka FeBe....................28......................21.11 ..............chlopiec buziaki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzialam ze wszystko bedzie dobrze!!! Gratulucje dziewczynki, mamy pierwsza parke na topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gratulacje dziewczyny. Super parka, to co juz myslicie o imionach? Ja mieszkam w Exeter w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki przez najblizszy czas nie bedzie mnie na kafe, mussze niestety przyspieszyc swoj wyjazd do polski i zamiast w piatek jedziemy juz jutro. Wlasnie sie dowiedzialam pare godzin temu ze moja mama zmarla, a miala tylko 52 lata. Nie chorowala tak nagle. Ciezko mi. Ale chyba to jeszcze do mnie nie dotarlo. Przepraszam ze wam truje nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia, strasznie mi przykro. Na pewno nie jest Ci teraz latwo, dlatego zycze Ci duzo sily. Jesli tylko bedziesz miala mozliwosc i ochote, to pisz nam o wszystkim. Mocno przytulam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, dziekuje za wsparcie. Dziala mi internet chwilowo to zagladam. Jesli chodzi o pogrzeb, to jakos minelo, i tak dziwnie tu teraz troche bez mamy, zawsze byla, przychodzila, chciala wszystko wiedziec, stala na balkonie i machala jak przyjezdzalismy a teraz nic. Strasznie dziwnie, trzeba czasu zeby przywyknac. U mnie @ przyszedl tak jak sie tego spodziewalam. Ale korzystajac z okazji ze jestem w polsce, bylam u gina no i on polozyl mnie do szpitala zeby zrobic troche badan, wyszlam z rozpoznaniem zaburzenie czynnosci jajnikow, dal mi cleo costam do brania przez piec dni, na poprawe jakosci pecherzykow no i kazal wykorzystywac meza dla przyjemnosci na razie, a powie mi kiedy trzeba go wykorzystac w konkretnych celach, no wiec dzis mam 7 dc pecherzyk rosnie sobie, do gina mam zadzwonic w poniedzialek no i mam nadzieje ze moje endometrium tez urosnie troche do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki. anitia tak mi przykro :( trzymaj się kochana. dziewczynki nie pisałam wcześniej bo chciałam odpuścić na troszkę. ale kochane 10 dni temu miałam owulacje, wczoraj powinnam dostać @ i nie ma jej nadal... zrobiłam dzisiaj test i widzę lekka bladą kreseczkę, ale na razie wole się nie cieszyć, jutro zrobię następny test i dam wam znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka, trzymam kciuki. A jutro daj znac koniecznie o wyniku, jaki by on nie byl. Chociaz obecnosc nawet bladej kreski daje duuuuuze nadzieje ;) anitia, zobaczysz ze teraz powolutku wszystko sie jakos ulozy. Dobrze, ze jestes pod popieka fachowca. Problem zidentyfikowany, to juz ponad polowa sukcesu! Ja zblizam sie do koncowki piatego miesiaca. Upaly nie daja normalnie funkcjonowac, synek tez jest niespokojny w brzuchu. Oby do wakacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko i masz już jakieś wieści? bardzo mocno trzymam kciuki by się jednak udało wam ujrzeć te 2 kreseczki :) ja ledwie żyję, nogi mi wieczorem tak puchną że chodzić nie mogę, nie wspominając o tej co złamana była..jeść nie mogę, spać też nie, mieszkamy na poddaszu i w nocy mamy 35 stopni.. koniec 6 miesiąca, mała daje czadu w brzuchu, mój mąż zachowuje się tak jakby tylko on czuł upał..niech się zamieni ze mną (chociaż nie mówię że mam źle);) Szkoda że nie możemy zdjąć na chwilkę brzuszka i pochodzić bez niego. chociaż na noc..;) głupie nie? wczoraj odebrałam wyniki i powiem wam że nadal mam anemię i problem z krwią ogólnie mimo że biorę witaminy i żelazo, do tego robiłam badanie na toxoplazmozę i wynik mam dodatni 79 na IgA a na IgM(?) nan0,95 to też dużo..martwię się bardzo o moją kruszynkę.. wczoraj przyjechała szwagierka i krzyknęła że moje dziecko będzie z 5 kilo ważyć bo ma ogromny brzuch.. w ciąży w końcu jestem nie? poza tym mówiła jakby jej brzuch nie rósł w ciąży.. w głowie się jej przewróciło.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samosiaGosia, ja sie nie orientuje nic a nic w tych normach na toksoplazmoze :( Pierwszy raz robilas to badanie? Ja robie co miesiac, bo na poczatku mi wyszlo, ze nie mam przeciwcial i jestem narazona. I co miesiac sie stresuje , ze moze zlapalam to cholerstwo. Jutro wlasnie ide odebrac wyniki, m. in. tez na toxo. Kiedy idziesz z wynikami do lekarza? Moze nie ma sie czym martwic! U mnie tez ciagle goraczka. Od kiedy mieszkam we Wloszech nie pamietam az tak upalnego lipca. A moze dto dlatego, ze synek grzeje od srodka... Moj maz tez zachwouje sie tak, jakby to on najbardziej cierpial przez wysoka temperature. A co ja mam powiedziec, jak mam do tego ciagle zgage, opuchniete dlonie i stopy i zawroty glowy. Ech ci nasi faceci... Dobrze ze to nie oni musza rodzic :P Buziak dla wszystkich dziewczyn! myszka daj znac co u Ciebie. Czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki na drugim teście też wyszła mi blada kreska ale bledsza od tej dzień wcześniej.już nic nie rozumiem. najgorsze jest to ze nie mam teraz kasy na to żeby zrobi bete :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić ... Więc któregoś dnia zapytało Boga: * Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tak żyć skoro jestem takie małe i bezbronne ??" - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę dla Ciebie jednego. On będzie na Ciebie czekał i zaopiekuje się Tobą. * Ale powiedz mi Boże, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym ?? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do Ciebie każdego dnia ... I będziesz czuł jego anielska miłość i będziesz szczęśliwy. * A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówili, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie ?? - Twój anioł powie Ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. * A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą, Boże ?? - Twój anioł złoży Twoje rączki i nauczy Cię jak się modlić. * Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni ?? - Twój anioł będzie cię chronił nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. * Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Ciebie, Boże więcej widział ... - Twój anioł będzie wciąż mówił Tobie o Mnie i nauczy Cię jak do Mnie wrócić. Chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej Ciebie ... W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: * Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć, powiedz mi proszę imię mojego anioła ... - Imię Twojego anioła nie ma znaczenia ... Zawsze i wszędzie będziesz do niego wołał : "M A M U S I U "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×