Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

awila

wiecie kto podkłada głos w tej reklamie z kostka czekolady

Polecane posty

nie wiem czy mogę mówić o takich snach ale kiedyś mi się śniło że siedziałam w jakimś sadzie w domku, taka a'la altanka, i na przeciwko był też taki sam domek, po środku była dróżka. w tym domku na przeciw siedziała moja babcia, i ja rozmawiałam z babcią przez okno. na tej dróce szła starsza pani w czarnym płaszczu z kapturem na głowie. zaczął padać deszcz, a ta staruszka odwróciła się w moją strone zdjęła kaptr i się uśmiechła. i w tym momencie nie wiem skąd podszedł do mnie zmarły wujek, i powiedział że mam iść z nim i nie patrzeć na tą kobiete. i ja poszłam z wujkiem a ta kobieta spojrzała się w strone mojej babci, i się obudziłam. a po dwóch dniach babcia umarła... moja mam stwierdziła że zmarli bliscy ostrzegają mnie przed śmiercją. ale to był jedyny sen tego typu, nigdy więcej mi się takie "prorocze sny" nie przydarzyły ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do obrazków to mama mi opowiadała że jak miałam 3 latka to spadła szafka w kuchni taka wisząca a ja pod nią stałam, i spadł też obrazek Maryji i gdybym nie schyliła się żey go podniesć to ta szafa by na mnie wyądowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozmawiajmy już o snach. Moich znajomych ksiądz pytał czy się zabezpieczają. tu Leja, ja pytanie Ci zadałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę Cię zobaczyć. Pomerdały mi się maile. Nie pamiętam hasła. Próbowałam wszystkiego. Już nawet walę głową o klawiaturę i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×