Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no jak to po co

Kupujecie ubrania na allegro?

Polecane posty

Gość traktor..
Tylko tam kupuje ciuchy no i jeszcze na ciuchach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupy :)
na allegro nie kupuje.. wole w jakimś sklepie.. bo jak na allegro kupuje to omyłkowo wysyłąją nie te rzeczy co chciałam... dlatego robie tylko i wyłącznie w sklepach internetowych ----------- KUBEK ZMIENIAJĄCY KOLOR I NAPIS 'KOCHAM CIĘ' http://gadzeteo.pl/pl/p/Uczuciowy-Kubeczek-Kocham-Cie/26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czasem w 60
ja regularnie przegladam allegro i poluje na tanie akukcje i okazje. Oplaca sie to, bo nieraz swietne rzeczy kupuje za grosze, bo nikt inny nie zalicytował. Niestety raz na jakis czas sie natne - a to zdjecie nie tak zrobione, a to wymiary inne... a o 5zł sie nie bede wykłócać. Ale to i tak maly koszt, jak 1 na 10 rzeczy bedzie zła. sporo kupuje i naprawde wychodze na tym dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość next-ubrania
http://www.next-ubrania.pl tylko u nas nowe z metką, paragon lub faktura dostępne od ręki, wysyłka w tym samym dniu co księgowanie pieniążków (dni robocze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkfkfkf
Kupiłam na allegro ponad 60 rzeczy i nie trafiłam na nieuczciwego sprzedawcę. Ale fakt - staram się kupować od sklepów albo osób z dużą ilością pozytywów. I raczej nie kupować rzeczy używanych. Zrobiłam to kilka razy i nie zrobię już raczej więcej - nabyłam dwa fajne poncza w świetnym stanie i dwie tuniki, które były nieporozumieniem - ale nie mam do nikogo pretensji. Kupując w internecie zawsze podejmuje się ryzyko - nigdy nie da się rzeczy zobaczyć, dotknąć, podawane wymiary też czasami niewiele daję. Miałam także kilka wpadek i dziwacznych niespodzianek, typu ładnie udadrapowane, ale totalnie nieczytelne na zdjęciu "wdzianko" okazało się bolerkiem, czasami rozmiar był niewypałem. No, ale zawsze kupuję za grosze - uważam więc, że tego typu wpadki wliczone są w koszta. W sieciówkach wydałaby trzy razy tyle. Malo tego, w sieciówkach jest do znudzenia to samo, na allegro są rzeczy inne, czasami świetnych marek, na które nie byłoby mnie w żaden sposób stać inaczej, zresztą uważam, że wywalanie 200 zł za modne g... to chore, ale jak nabyłam to coś z metką i taką ceną za 20 zł - to cieszy. Powiedziałabym również, że sprzedawcy na allegro przez system komentarzy naprawdę się starają. Tymczasem moje doświadczenia ze sklepami internetowymi są dużo gorsze - te sklepy mają czasami naprawdę klienta w nosie, długi czas wysyłki, nie odpowiadają na korespondencję; duże sklepy totalnie się nie starają, bo co tam jeden niezadowolony klient, a małe są nieprofesjonalne, mają nieuaktualnione strony, płaci się za coś, czego nie ma wcale w ofercie itd. Miałam trochę przebojów z nimi i jak coś jest na allegro to wolę to nabyć tą drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupy w grupie
Tak, ale nie wszystko. Najlepiej markowe ciuchy, żeby miary były rzeczywiscie odpowiednie. Moim zdaniem można sprobowac takze zakupów za posrednictwem serwisów zakupów grupowych takich jak groupon czy fastdeal.pl tam czesto pojawiaja sie promocje na ubrania, można by powiedzieć, że wyprzedaz trwa cały rok - to moze byc zabojcze dla naszych szaf :) http://www.fastdeal.pl/oferta/polska_online/zrob_modne_zakupy_dla_twojego/1857 To jest np. oferta dla dzieci, młodym mamom na pewno sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka_taka
Ja też mieszkam daleko od galerii, mam małe dziecko i to wszystko utrudnia mi polowania zakupowe. Dlatego przekonują mnie zakupy przez net. Mam ulubione sklepy ciuchowe, ulubionych użytkowników na allegro, a ostatnio odkryłam fantastyczny sklep z butami w sieci - www.cozabuty.pl :) Już po dokonaniu zakupów odkryłam, że mają świetne opinie na ceneo oraz certyfikat rzetelnej firmy. Bo faktycznie tacy są, jak o nich piszą. Jestem megazadowolona, a jeszcze niedawno wątpiłam, że przez internet da się kupować buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredzia77ab
Bardzo lubię tam kupować. Zwłaszcza od czasu, jak zostalam mama. Wiadomo, z maluchem trudno sie czasem ruszyc z domu, bo to pogoda nie taka, jak trzeba, a to dziecko marudne. Praktycznie cala wyprawke tam kupilam, a teraz np. kupuje tam piekne ciuszki Gocco dla mojej Zuzi. A poza tym kupowanie na allegro jest bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TLCkruszonka
Ja kupuje bo mozna wyłapać oryginalne rzeczy i przynajmniej nikt więcej w takich nie chodzi. można trafić na fajny sklep do którego nie ma dostępu w domach handlowych. ja tak znalazłam Dream Island, najpierw kupowałam na allegro a teraz tu http://dreamisland.pl/index.php?page=catpage&catid=23 . teraz mają darmową wysyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajderrrka
Zdarza mi się kupować, ale zazwyczaj są to rzeczy, które widziałam w realu a np. nie mogłam znaleźć na siebie rozmiaru. Cały zestaw ciuchów i akcesoriów na snowboard kupiłam na allegro. Ale wszystko miałam wcześniej upatrzone i obadane w stacjonarnych sklepach ;) Na allegro było albo taniej, albo szersza rozmiarówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 287agnieszka
Moim zdaniem warto, bo można dużo więcej kupić w tej samej cenie. Najważniejsze jednak- tylko od sprawdzonych sprzedawców, co łatwo zauważyć po komentarzach i opisach aukcji. Ci którzy nie mają nic do ukrycia piszą konkrety i u nich się nie przejedziesz, podadzą dokładne wymiary, materiał z którego wykonane jest ubranie. Ostatnio kupiłam dwa razy tutaj http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22786128 (SEXYSTYL_PL)i mile mnie zaskoczyli bo nie spodziewałam się tak dobrej jakości za takie pieniądze (kupiłam sweterek i tunikę). Co do butów to jednak za dużo zmiennych, bo przy tej samej długości może być inna tęgość i już nie wejdę w nie, dlatego na tym polu pozostaję jednak za tradycyjnymi zakupami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×