Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no jak to po co

Kupujecie ubrania na allegro?

Polecane posty

mi parę razy zdarzyło się zamawiać, nie tylko na allegro.pl ale i na kupuje.to i muszę przyznać, nie mam powodu żeby narzekać ;) jest to aplikacja FB, więc żeby korzystać - potrzebne jest tam konto, ale to dla chcącego, nic trudnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie denrwuje jak jakaś...
Temat jest o czymś innym , założ sobie taki topik jak famili i przestań wrzucać ten spam gdzie popadnie enola , wkurzasz tym ludzi , wcale się nie dziwie ,że masz tyle negatywów:( ludziom nie chce się sprawdzać czy ma wystawiający jeszcze sprawne konto, rzeczy nie masz super i się nimi nie zachwycam. Goticshop tez tak robiła , i wielce się obrażała ,że jej towar nie powalał na kolana z zachwytu. Nie masz nie wiadomo czego a kafeteria to nie śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie denrwuje jak jakaś...
enola sprzedawcy też wystawili negatywy.....ciekawe ,ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie prosiłaś się sama
o te komentarze , jakoś są ludzie co sprzedają i mają zero negów a pozytywów 2-3 tys. bez neutrali, wolę takich sprzedawców , mi to lotto czy te negatywy są od jednej osoby czy od kilku , ma ktos negatywy(nawet unieważnione) nie kupuję od niego bo nie chcę mieć kłopotów z taką osobą , na czyste konto się pracuje od samego początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci co mają po 20 negatywów
mają sklepy internetowe i tysiące aukcji a ty nawet nie masz zarejestrowanej działalności a handlujesz, może jak będziesz mieć skarbówkę na głowie albo ktoś ci pouwala aukcję na allegro to się opamiętasz,szybkiego zawieszenia konta życzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie i jeszcze raz nieeee
kupuję ale pod jednym warunkiem ,że sprzedawca jest solidny i ma fajny towar w dobrej cenie i.... same pozytywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BigMillka
Witajcie dziewczyny :) Polecam stronę dzięki której możecie odebrać pudełko z darmowymi kosmetykami. Szansa puka do każdej z nas trzeba ją tylko wykorzystać :) http://shinybox.pl/?ref=754d647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie czesto
Wolę kupować w zarejestrowanych sklepach, niż od byle jakich użytkowników.... Mało jest takich, którym moge zaufać, bo parę razy się nacięłam więc.... sklepy! http://pimente.pl/do/item/3004-2/Ghiffa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obranka
Dużo kupuję na allegro i trafiłam na fajny serwis https://alerter.pl/ umożliwia nam wyszukiwanie przyszłych akcji. W sam raz jeśli poluje się na jakąś dobrą ofertę, i np. ilość sztuk jest ograniczona. Umożliwia śledzenie zmian na stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaudia
Tak, zwłaszcza buty. Ale jak tylko się natnę, przejdę na arena.pl - to ponoć bardzo solidny portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zwłaszcza buty. Ale jak tylko się natnę, przejdę na arena.pl - to ponoć bardzo solidny portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek22
Ja kupuję ciuchy za pośrednictwem nosiszto.pl. Kupuję tylko tam. Allegro jest dla mnie pełne niewiadomych typów, a tu wiem co kupuje i czego oczekiwać po ubraniach. Jakoś materiałów mają bardzo zadowalająca. Głównie zmierzam do tego, że lepiej mieć jednego pewniaka, bo to pewność zakupu, a z czasem ( czego jestem przykładem) płyną kolejne korzyści :D Polecam Jeszcze jest taka stronka z koszulami, nie kupowałem jeszcze tam, ale fajne mają koszule, można też znaleźć coś fajnego http://www.koszule24.eu/. Jak ktoś kupi coś na tej drugiej stronce niech da cynk. jestem ciekawy opini.Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek22
Ja z autopsji wiem, że allegro jest pelne niepewnych typow. Nie zawsze ladne zdjecie gwarantuje dobry jakosciowo ciuch. trzeba znalezc zaufanego sprzedawce i wtedy wiesz co kupujesz. Ja polecam nosiszto.pl. Kupuje tam od roku i jestem bardzo zadowolony. Dobre jakosciowo ciuchy przedewszystkim. Czeste przeceny i fajne okazje. no i fajne ciuchy. Polecam : ) Ostatnio obczajam kolejna fajna strone koszule24.eu. Fajne koszule ale nie mialem okazji tam kuzpywac. Jak ktos cos tam kupywal, niech podzieli sie opinia. Jestem ciekawy :p Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek22
Net mi sie zwiesil i myslalem ze odpowiedz przepadal, a tu suprise. Mamy dwa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
allegro jest bardzo niepewne... mimo wszystko masa nieuczciwych sprzedawców, towar też niekoniecznie dobrej jakości. lepiej sobie zaglądac do sprawdzonych sklepów i szukac promocji - wyjdzie nawet taniej niż na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×