Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no jak to po co

Kupujecie ubrania na allegro?

Polecane posty

Hej dziewczyny!! Załozyłam blog o tematyce praktyczna moda czyli co wybrac i w czym bedziemy sie czuc najlepiej i przy okazji modnie i stylowo. W oparciu o najnowsze trendy jak i własne doswiadzcenia z zakupów zapraszam na bloga: www.practicalstyle.bloog.pl gdzie otwieram dyskusje własnie związane z modą serdecznie zapraszam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam zabardzo czasu na chodzenie po sklepach a także nie lubie dopłacac do znanej marki i marzy dla sklepu stąd zdecydowałam sie na zakupy on line. Wiekszosc ciuchów kupuje na moim ulubionym miejskim bazarku albo na allegro.pl. Przez internet nie przymierzysz co jest minusem ale jest na to sposób. Ja zawsze porównujue do siebie kilka licytacji, wpisuje ich nazwę w intenet oglądam różne zdjęcia często wyszukuje też osoby które zakupiły daną rzecz i zwyczajnie pisze do nich zapytanie na koncie allegro czy są z niej zadowoleni czy sa dobrej jakosci i czy przesylka rzeczywiscia przyszla w takim okresie czasu jak to jest podawane na stronie. Wchodze takz na komentarze ogólne i sprawdzam jaką ocene ma dany uzytkownik jesli pojawi sie jakiś negatywny komentarz klikam w ta rzecz jeśli nie jest to ta którą jestem zainteresowana a wszytsko inne u tego sprzedawcy jest super to biore. Zawsze czytam uważnie warunki transakcji dotyczące zwrotu lub wymiany np. rozmiaru. zakupy w internecie to teraz dla mnie nie problem płace jakąś tam marze dla sprzedającego, grosze za świetne ubrania i wysyłke do mnie a nie za nie wiadomo jak znana marke rachunki z autrzymanie sklepow i pensje dla pracownikow stoiska a często dwie takie same rzeczy różnią sie tylko tym że jedna ma znaną metke druga nie. Pozdrawiam:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaudia
Dziewczyny! Polecam moje aukcje, bardzo dużo firmowych perełek! Sprzedaję tylko dlatego, że BARDZO POTRZEBUJĘ PIENIĘDZY! http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=12211398 BERSHKA, PULL&BEAR, VERO MODA, TALLY WEIJL, H&M, SOLAR, HILFIGER, ONLY, MEXX, NEW LOOK!! ZAPRASZAM!! NAPRAWDĘ WARTO!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebkowySzał
ja bardzo często kupuję ciuchy przez internet. Na allegro, ale i też na innych portalach z ciuchami. A ostatnio trafiłam na fajny sklep internetowy z ciuchami LoloShop.pl . Fajne mają tam ciuszki, ale moje największe zainteresowanie wzbudziły TOREBKI!!!Kocham się w torebkach i jak raz w miesiącu jakiejś nie kupię to jestem chora. I własnie czekam na torebkę z tego właśnie sklepu. Mam na dzieję że będzie równie cudna jak na zdjęciu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kater_na
ja raczej tylko torebki, książki, ubrania rzadko. Jeszcze dla mnie się zdarzy jakis swterek czy cuś, ale np dla dzieci to już nie. zresztą czasem taniej wychodzi w stacjonarnych np w toysrus jest teraz promocja na śpioszki Bruin i mozna je kupic juz za ok 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej robię zakupy w internecie stawiam na wygodę ,oszczędność czasową oraz w wielu przypadkach finansową . Moim sprawdzonym sklepem z sukienkami Danvera.pl duży wybór, niskie ceny, świetna jakość,szybki czas realizacji:) Najfajniejsze jest to że szyją tam na miarę więc nie ma obaw że coś nie będzie pasowało, sukienki świetnie dopasowują się do ciała tuszując to co zbędne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama8233
Na allegro rzadko,jeżeli juz to w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych. Odzież sportową mogę polecić na www.WagaStop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia11111
Witam, Ja mogę polecić wszystkim z allegro MDmoda. Fajne ciuchy i w 100% zgodne z opisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego już czasu robię zakupy w sklepie internetowym danvera i zdecydowanie mogę go polecić. Odzież bardzo stylowa i do tego świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuunia
a ja polecam z allegro sprzedawcę janexnet.sprzedaje świetne ciuszki po 8zł.dla mnie rewelka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skusiłam się na zakupy w sklepie danvera który tak polecacie i faktycznie jakość rewelacyjna cena niska bardzo szybka wysyłka duży plus dla tego sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marczi
Serdecznie zapraszam na moje aukcje. Czekam na pierwszych klientów:) Pozdrawiam http ://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=34258421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukik6
UWAGA! Rewelacyjne ubrania na allegro u użytkownika "lukik6". Sprawdźcie tanie ciuszki dla dzieci oraz ubrania męskie i damskie! Naprawdę warto! allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3263885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millus1
Jak polecać, to użytkownik modaistyli1000, kupiłam leginsy za niecałą dyche!! :)) Tu macie link :P allegro. pl/listing/user/listing. php?us_id= 34171775

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mieszkam w niewielkim miasteczku gdzie w kazdym sklepie to samo, wszystko chińskie :P dlatego w końcu sama otworzyłam mały butik i kupuje ubrania na allegro i z hurtowni http://www.anstel.pl/ mają dobrej jakości ubrania. I mam naprawdę wiele klientek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×