Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no jak to po co

Kupujecie ubrania na allegro?

Polecane posty

Gość Anielka 87655
Ja nie kupuje ubrań na allegro,za to dla dziecka znalazłam bardzo fajny sklep internetowy gdzie robie systematycznie zakupy www.BabyGifts.pl naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tyle na allegro co w ogóle w sklepach robię zakupy. nie tylko ciuchy, właściwie wszystko co można sobie wyobrazić ;) to szalenie wygodna sprawa. dziecka jeszcze nie mam, więc ubieram sobie mojego czworonoga - fajne ubranka dla psiaków ma krakvet, miłośnikom zwierząt serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna i to nie jedną
tylko,że allegro to gąszcz ofert i nie zawsze człowiek jest w stanie obejrzeć je wszystkie ;)ja z kolei nawet teraz szukam fajnych leginsów na dość wysoka osobę, z bawełny i porządne w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysublimowane
my wystawiamy na allegro rzeczy ale tylko i wlacznie orginalne. zapraszamy na naszego fb - wysublimowanezakupy Letthefashionbeyourpassion.blogspot.com zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorittttta
Świetne ubrania dziecięce oferuje hiszpańska marka GOCCO. W Polsce sprzedają na Allegro. Tu warto jeszcze skorzystać z 50% wyprzedaży kolekcji jesienno-zimowej: http://allegro.pl/sklep/23451296_gocco-polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosół z kury 0% tłuszczu
ciekawe kto ze sprzedawców na allegro jest uczciwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firmowe
paskudne szpilki za darmo takich nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza_92
Allegro to fajna sprawa, też często kupuję tam ciuchy, ponieważ są trochę tańsze niż w mojej mieścinie . Ostatnio koleżanka poleciła mi sklep internetowy Novamoda.pl , kupiłam tam mnóstwo ciuchów ładnych i tanich, tak jak chcesz ;) Polecam1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia xxx
www.ubierzszpilki.pl Mają fajne buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ostatnio kupiłam tanie ubrania przez internecie na allegro i żałuję że wzięłam sweterek tylko w jednym kolorze i polecam sexystyl_pl . Wiadomo że cena jest ważna, ale u nich przede wszystkim są dobrej jakości ubrania damskie. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SportStore.pl
Ja wszystkie ubrania,łącznie z akcesoriami narciarskimi,kupuje w sklepach internetowych. Tam jest zdecydowanie największy wybór i niższe ceny. teraz np wszystkie produkty Maptaq http://www.sportstore.pl/pl/producer/MAPTAQ/83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem mam opory
ja mam opory w kupowaniu :( szczególnie u dużych sprzedawców , bo sporo jest nieuczciwych a szczególnie tak jest na ciuchach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupohoholiczka
ciuchy z allegro to dość kiepski pomysł... już kilka razy się nacięłam. zupełnie nie wiem z czego to wynika, może po prostu źle trafiłam, ale co najmniej dwa razy odziez kompletnie odbiegała od tego co było pokazane w opisie aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianka 9000
Jeżeli chodzi o kupowanie ubrań na allegro,to raczej nie praktykuję,może bardziej dla dziecka,tutaj koleżanka polecała mi dobry sklep www.Dzieckoladnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×