Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no jak to po co

Kupujecie ubrania na allegro?

Polecane posty

Gość gość
Czasem mi się zdarzy,jednak to wyjątki. Częściej przez internet zamawiam bielizne i akcesoria erotyczne SexShop112.pl głównie ze względu na dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję głównie artykuły dla swojego dziecka na e-Infant.pl moge polecić,fajna strona i miłą obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Dużo fajnych ciuchów kupiłam w sklepie www.stylowosandramorawska.pl . Ubrania są nietypowe, niektóre są z kolekcji zagranicznych. Oryginalnie, tanio, a przede wszystkim jest stały i merytoryczny kontakt ze sprzedającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja długo nie mogłam się przekonać, ale w końcu się przemogłam. kupuję tylko u tych, którzy mają pozytywne komentarze, czyli np. http://jocker.na.allegro.pl/. jak ktoś mieszka w Koszalinie to może się umówić na odbiór osobisty, więc odpadają koszty przesyłki. ja niestety jestem z Katowic ;) cenowo bardzo okey, legginsy można kupić za 20 zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowałam na allegro, ale tańsze rzeczy znajduję na olx i vinted, te portale nie pobierają prowizji od sprzedającego, to też i ceny są niższe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby ubrać się tanio, ładnie i dobrze zrób to co ja =) Wejdź na stronę: http://www.e-import.pl/. Tam znajdziesz markowe ubrania w najmodniejszych fasonach i kolorach w okazyjnych cenach. Na allegro ogłaszają się osoby prywatne, a na e-imporcie masz rzeczy wprost od producentów. Jest wiele działów z modą, butami, kosmetykami, AGD czy zabawkami dla dzieci i wszystko jest na tej samej zasadzie. Tani i dobrze. Pozdrawiam Radek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupów na allegro raczej się obawiam - nigdy nie wiem, czy zdjęcia są prawdziwe, czy towar mi dojdzie i będzie taki, jak chciałam. Zakupy w internecie - tak ! Ale na stronach sklepów odzieżowych. Mam swoich ulubionych producentów eleganckich ciuchów i lubię poddać się zakupowemu szaleństwu w ten sposób. Jakie są Wasze ulubione e-sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodyage.pl/aaab7e231d sprawdź wiek swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Kiedyś kupowałam na allegro ale jakość niektórych ubrań mnie zniechęciła. Teraz zakupy robię tyko w znanych sklepach np tu http://www.landersen.pl/ Mają bardzo duży wybór odzieży sportowej i turystycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często zamawiam na www.czasnabuty.pl/product-pol-11778-BOTKI-LITY-X-3-BSU-S3-15P.html :) boskie rzeczy, tańsze niż w sklepach stacjonarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzadko zagladam na allegro bo nie chce mi sie szukac ubran. Dlatego szukalam innych stron z ubraniami. Trafilam na ta http://www.anstel.pl/ i tu teraz zamawiam ubrania dla siebie i moich znajomych. a powoli mysle nad otworzeniem wlasnego sklepu odziezowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożynka dożynka
Czasami nie ma wyjścia. Calzedonia też się tutaj trafia i zdarza się kupić coś fajnego.Chociaż na tym forum nic o tym nie piszą http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro kupuję głównie bluzki, butów i spodni jeszcze nie odważyłąm się kupić, bo te części garderoby muszę jednak przymierzyć :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojej strony mogę polecić z czystym sumieniem jocker.na.allegro.pl/ oraz avantistyle.na.allegro.pl/ . Porządne ubrania w dobrej cenie i szeroki wybór. Skłoniło mnie to, że mają odbiór osobisty (Koszalin) ale warto zaryzykować bo się opłaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzagodakwiatek
gość - pierwszego sprzedawcę znam, o drugim nie słyszałam, ale chyba dziś ich wypróbuję: mają fajną dwukolorową sukienkę i czarne eleganckie spodnie z podwyższonym stanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami kupuję na allegro, ale jeśli potrzebuję coś ekstra wolę iść na targi mody. Ostatnio chętnie zaglądam do blue city na targi mody młodych projektantów. Właśnie w najbliższy weekend podjadę na imprezę Shop Local : http://shoplocal.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Na terenie Polski DARMOWA WYSYŁKA. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. NASZ SKLEP:www.moscofashion.com/store/index.php?route=co mmon/home KAMPANIA:www.moscofashion.com FB:www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie kupuję ubrań na allegro, gdyż pare razy się na tym "przejechałam". Staram się omijać niesprawdzonych sprzedawców. Zamawiam ubrania jedynie na stronie allinside.pl, gdyż wiem, że dostane rzeczy dobrej jakości po niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To allinside.pl jest świetne. Też tam kupiłam trochę rzeczy ;) Warto kupić u nich czyli u producentów, a nie napychać kieszeń pośrednikom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również uważam, że allinside.pl jest lepsze od allegro. Ma się pewność, że rzeczy są nowe, są tanie - prosto od producentów. Na allegro miałam niejednokrotnie problem, że rzecz nie taka jak chciałam, a tutaj nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś tak, ale przerzuciłam się na allinside.pl. Mają dużo lepszą jakość, ceny są o wiele niższe. Dłużej czeka się na dostawę, ale warto poczekać za taką cenę i jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajne te rzeczy z allinside.pl ;) szykujemy się do umeblowania kolejnego pokoju i chyba skorzystamy z tej stronki, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×