Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no jak to po co

Kupujecie ubrania na allegro?

Polecane posty

Gość aniutek263
Ja trafilam na sklep ktory sprzedaje przez allegro w ktorym sie teraz prawie tylko ubieram:), sa to nowe ciuszki w smiesznych cenach jak dla mnie przynajmniej:) sweterki 20_30 zl koszulki za 15. Strasznie tanio jedyny problem ze sa to aukcje wiec nie zawsze cos upoluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia2011 - ja też raczej na allegro ubrań nie kupuję, wolę zwykłe sklepy internetowe dedykowane konkretnym produktom - ale mimo to, kiedyż już coś kupiłam na allegro - wiadomo, zanim się na coś człowiek zdecyduje stara się wypróbowywać różne opcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do allegro mam ograniczone zaufanie, jest tam coraz więcej oszustów i naciągaczy, także raczej rzadko korzystam z tego serwisu aukcyjnego, chociaż ogólnie lubię robić zakupy w sieci. Teraz czekam, aż swoją działalność zacznie kupuje.to czyli platforma social selling, która będzie działała jedynie na facebooku. Jestem ciekawa jak dokładnie będzie to wyglądać, ale na pewno chętnie z możliwości zakupów przez fb skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga1976
Ja często kupuje ciuszki na aukcjach, najczęściej dla moich dzieciaczków. Jest sporo taniej. Zawsze warto sprawdzić aukcje również na innych portalach jak Ebay, czy Świstak. Ostatnio zaczęłam używać do tego stronki www.wyszukajmi.pl - jest naprawdę bardzo pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny.pl
Czasem zdarzy mi się oglądać różne aukcje na allegro. Ale tak szczerze mówiąc to zdecydowanie bardziej wolę kupować w sklepach internetowych. Mam do nich większe zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghnfgnh
A slyszeliscie o aukcjach typu wymiana przedmiotu na przedmiot, anie przedmiot za kase ? Ja ostatnio natrafilem na ciekawy portal aukcyjny zobaczcie tutaj http://server.netsales.pl/z/16541/CD6816 Na poczatek dostajesz 200 punktow i wszystko jest w pelni darmowe. Napiszcie co o tym myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italy fashion
Ja polecam http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=21969222 lub poprostu wpiszcie nick na allegro "verde_armadio" - świetne oryginalne modele, często w pojedynczych egzemplarzach, z włoch, francji, turcji... spódnice, sukienki, bluzki, tuniki, jeansy, cała szafa ;) sprawdzona firma, wczesniej sprzedawala je dziewczyna na innym koncie, teraz ma konto firmowe. Sama kupiłam u niej i pewnie jeszcze na cos sie skusze, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda kupuję ciuchy przez Internet, ale allegro raczej omijam. Wolę sklepy internetowe. Ostatnio dosyć często odwiedzam sklep taniebuty.pl Szczególnie teraz, jak jest sporo promocji. Przynajmniej można trochę oszczędzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro jest na pewno sporo okazji bo jest tam ogrom sprzedających. Ale oprócz okazji można tam równie łatwo trafić bubla . Z tymi markowymi ciuchami to zupełnie nie wierze ,że sa markowe. Najczęściej to jkaies podróby nielegalne. Zwłaszcza u sprzedających z własnymi sklepami. Ja osobiście nie kupuje na Allegro, bo to za duże ryzyko. http://www.ofertypromocje.pl/kategorie/odziez_obuwie.php . wybieram sobie zakupy w odpowiednim dla Siebie czasie i kupuje w promocji. wybieram z wielu promocji i wielu sklepów oraz producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×