Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka06

Olej arganowy...

Polecane posty

Gość anuleczka007
Witam wszystkich, a czy stosował ktoś może taki marokański olejek arganowy ale do włosów? Podobno ma fantastyczne wręcz działanie, liczę na rzetelne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcusmark
Hej Piotrek, Ja stosuję go od jakiś 3 tygodni na trądzik. Rewelka. Moja laska natomiast podkrada mi go do nawilżania skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka.6
Jeżeli chodzi o olejek arganowy do włosów mogę polecić z kosmetyków profesjonalnych P.C. jest rewelacyjny cena umiarkowana a pojemność 100ml http://uradka.pl/421/1/olejek-arganowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka:)
A gdzie w Warszawie,w sklepie stacjonarnym mozna kupic dobry olej arganowy?Ale nie jakies popluczyny tylko najczystszy bio olej.Wie ktos? Podobno ten olej super dziala na pryszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka.6
Czysty olej arganowy kosmetyczny kosztuje 250ml około 100zł Już niedługo będzie tu można go nabyć: http://uradka.pl/421/1/olejek-arganowy/ oczywiście mowa o oleju arganowym kosmetycznym stuprocentowym bez dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo ide spaac
Wiecie co ja kupilam ten olej niedawono bo kolezanka sie nim tak strasznie zachwycala. Miezskam za granica, kupilam go w aptece tez Bio i tak naprawde to jest wielkie Gowno.Przereklamowane, widzialam w telewizji jaki biznes i jaka kase robia firmy ktore sprowadzaja ten olej.Ze niby robi takie cuda- baby mlodnieja, z pieciu wlosow na krzyz robia sie bujne loki- gowno prawda ja wam to mowie.Wysmarowalam twarz na noc tym olejem to potem nie moglam sobie dac rady z zaskornikami..badziewie i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mas989
Ja własnie się zastanawiam nad olejkiem arganowym EiEi. Wiecie może jak działa i czy warto.. bo nie chce sobie narobic nie wiadomo czego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata56
Ja własnie w tej samej sprawie (EiEi).. Nie ma nikgoo kto tego używa ? Niemozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystynajux
Beata56 -> Słyszałam coś o tym olejku bo moja kolezanka mówiła ze go używa ale muszę sie dowiedziec co i jak bo potem się juz ni widziałyśmy ale było ze jest zadowolona. A w necie nie ma o tym napisane, szczegółowo co i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piradella
Olej argonowy jest świetny! Polecam go wszystkim! (nawet mój mąż zaczął go używać po goleniu i bardzo szybko regeneruje skórę). Miałam problemy ze skórą - była sucha i nie mogłam już z nią wytrzymać. Łokcie straszne. Zaczęłam używać oleju i jestem MEGA zadowolona. Jak jest dobrej jakości to na pewno przyniesie efekty. Nie słyszałam o olejku EiEi. Ma certyfikat Ecocert? Uważam, że to bardzo ważne, bo naturalne, czyste kosmetyki bez chemii są najbardziej skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! zamówiłam sobie ten Bio olej arganowy na trądzik i chcę się dowiedzieć czy on jest naprawdę skuteczny? Bo mam już dość tego co mam na twarzy...czy stosowałyście już go?...jakie macie wrażenia i efekty po nim? Odpowiedzcie mi proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala Prokop
Moja koleżanka kupiła i dostała uczulenia. Przestudiowałam więc temat i sprawdziłam, że występuje olej arganowy do spożywania i do stosowania zewnętrznego. Kupiłam ten do smarowania i jest ok. No cudów nie zdziała, ale warto - nawet jako olejek do opalania. Sprawdźcie na http://www.zielonynurt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka4543
EiEi ? COś mi to mówi .. hm .. musze sprawdzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny: od jakiegos czasu zastanawiam sie mam zakupem olejku do wlosow ale nie moge sie zdecydowac pomiedzy arganowym a kokosowym.ktory wybrac? dodam ze mam dlugie wlosy suche sklonne do puszenia. a chcialabym zeby byly gladkie lsniace i nie puszyste.bardzo prosze o porade :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_88
dokładnie tak ma pachnieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela07
Witam, kupiłam tydzień temu olejek arganowy 50 ml za 24,00zł. w aptece, stosuję dwa razy dziennie rano i wieczorem, jest rewelacyjny, miałam bardzo suchą skórę, teraz moja skora jest super. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupujcie olejku arganowego tylko olej arganowy, niby niewielka róznica w nazwie, ale najczęściej firmy, które piszą "olejek" mają jakies domieszki, musi być znaczek EcoCert. Ja kupuję taki olej w salonie kosmetycznym, sprawdzony, oryginalny z Maroka, ma bardzo wygodną buteleczkę z aplikatorem spray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelia122
Witam, Ja stosuje olejek arganowy do włosów bo cudnie pachnie i niesamowicie nawilza i regeneruje włosy:) Wystarczy kilka kropelek aby efekty były widoczne. Stosuję zaraz po umyciu włosów a po wysuszeniu włosy sa gładkie i jedwabiste w dotyku. Kupilam go w sklepie ineternetowym http://www.goldenlook.pl/ firmy Orofluido ale też moze byc firmy Macadamia Natural Oil. Polecam bo warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam w Maroku,śmierdzi jak tran i wcale nie nawilża skóry,kupiłam to w ich aptece .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączę do dyskusji tak olejek jest super i nie tylko na włosy ma wiele zastosowań wiem gdzie go zakupić w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam na www.tanisklepik.eego.pl mają przystępne ceny przesyłają certyfikaty,A co do zapachu to on ma teki specyficzny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje kosmetyki wzbogacone o argan, uwielbiam go doskonale nawilża i nie natłuszcza jednocześnie, ja kupuje szampony i odżywki na przystanekpiekno.pl, maja naprawde przystępne ceny, no i oprocz arganu maja minerały z morza martwego a ze jestem miłoścniczką kosmetykow naturalnych to stosuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię stosować kosmetyki wzbogacone olejem arganowym! Teraz kupiłam sobie bardzo dobry kremik z dodatkiem tego oleju - soraya świat natury. Polecam osobom, które mają problemy z bardzo suchą skórą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamujecie aż oczy bolą!!! kupiłam olejek arganowy , kosmetyki oraz olej w Maroku, tam jest to bardzo tanie oczywiście , nie na pokazach z rezydentką! wcale nie cudo; zapach okropny, a działa jak nasze.. więc jak macie przepłacać po 200 % drożej niż u nich, to nie kupujcie! te lampary was oszukują, one zarabiają i wrzucają te swoje durne spamy , linki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy od tego, ze sa dwa rodzaje oleju arganowego: spozywczy i kosmetyczny. Spozywczy ma zapach prazonych orzeszkow i czesto na dnie butelki widac osad. Kosmetyczny jest duzo jasniejszy i praktycznie bez zapachu. Sprzedaje go u siebie w salonie kosmetycznym i klientki sa zadowolone z jego dzialania, bo wracaja po kolejne buteleczki. Mam oryginalny certyfikowany. Wiem, ze w niektorych sklepach sprzedaja podrobki albo domieszki z innymi olejami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej arganowy trzeba nakładać na mokre włosy i później go zmyć , nałożony na suche włosy nawet na same końce sprawi że włosy będą tłuste i wyglądały w tym miejscu na mokre. ja używam z www.manufakturakosmetyczna.pl/ zarówno na twarz jak i na włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej arganowy kosmetyczny też śmierdzi, też jestem kosmetyczką i mój chłopak ma firmę kosmetyczną i olej prosto z maroko więc nie mówcie mi że nie ma zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dlugo trezba go trzymac na tych mokrych wlosach? a na twarzy? poprostu smaruje sie nim jak kremem, czy rozciencza i przemywa twarz? jak sie go stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×