Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka06

Olej arganowy...

Polecane posty

Gość Izabela K
Olej arganowy kupuję z pewnego źródła. Jest on sprowadzany bezpośrednio z Maroka od producenta. Kupuję na www.marokogust.com Jest niezawodny, naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie każde gówno kupią ja mam z maroka olejek ale niestety nic mi nie pomaga jest , bo jest i tyle w temacie dziwne,że takie cuda na waszych ryjach wyprawia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie olej arganowy stał się stałą pozycją wśród kosmetyków. Używam dwa razy dziennie i naprawdę pomaga na problemy ze skórą. Może kupujecie jakieś tanie podróby i dziwicie się, że nie działa. Ja i moje koleżanki kupujemy w sklepie internetowy i przynajmniej mam pewność, że nie płacę za bubel. Jak ktoś zainteresowany to link tutaj: http://www.argangroup.pl/pstyfrgdi/Start Dodatkowo dostaje ładne opakowanie, które nadaje się na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywam olej arganowy i olej z czarnuszki, oba wspaniale działają na moja skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia1980
slyszalam i bardzo lubię ten olejek bardzo ważne jest to, żeby nie mial parafiny i innych świństw w skladzie, bo najzwyczajniej nie spelni swojego zadani i moze zaszkodzic. ja mam naturalny z ecocertem kalistabloguje.blogspot.com/2013/03/the-secret-soap-store-olejek-arganowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też podzielam entuzjazm związany z używaniem oleju arganowego. Dodaję go do balsamu do ciała i kremu do stóp. Rewelacyjnie sprawdza się przy przesuszonej skórze wokół palców i pięt. Do włosów jeszcze go nie stosowałam ale ręczę że na skórę naprawdę działa. Korzystam z tego produktu: http://www.meaderm.pl/pl/p/CZYSTY-OLEJ-ARGANOWY-100-50ml/192

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie więcej o oleju arganowym na blogu olejargan.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ullay
Ja dopiero odkrywam cudowne właściwości olejów, szczególnie arganowego. Mam buteleczkę czystego oleju, próbowałam na włosy, ale nie mam wiele czasu, żeby robić to regularnie, dlatego kupiłam też zestaw kosmetyków z Cece of Sweden, ostatnio chyba wyszła seria z olejem arganowym, bo wcześniej jej nie widziałam, ale kosmetyki tej firmy. Mam szampon, maskę i odżywkę, właściwie dopiero zaczęłam stosować, więc o końcowych efektach mogę napisać za jakiś czas, ale mam wrażenie, że moje włosy już zaczynają mi dziękować ;) A mam pytanie jeszcze dotyczące tego czystego oleju - mogę nim smarować twarz na noc, zamiast kremu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz smarowac na noc zamiast kremu, ja tak czasem robię. Czasem tez mieszam z kremem na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SRACE spamerko!!! To jest badziewie napchane silikonami, olejku arganowego tam nawet 5% nie ma!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam olej macadamia(rewelacyjny jesli chodzi o pielegnacji twarzy i ciała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwiatLnu90
Hej dziewczyny, ja używam od niedawna takiego olejku arganowego : http://uradka.pl/item/olejek-arganowy.html, uważam że jest on bardzo dobry, ponieważ jest jedyną deska ratunku dla moich mega rozdowjonych końcówek włosów. Dodatkowo w składzie wyczytałam że zawiera też olejek z Jojoba więc jest podwójna dawka nawilżenia. Jak dla mnie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałyście to www.argantree.pl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam w poniedziałek olej arganowy w Poznaniu w salonie beauty premium. Z czystym sumieniem potwierdzam, że jest w 100% prawdziwy. Dowiedziałam się przy okazji, że jest możliwość wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata362
www.topdrogeria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina gaczkowska
ja też mam ten z www.argantree.pl <3 do tej pory najlepszy jaki mialam, wczesniej trafiałam na podroby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym argantree jakieś kosmiczne ceny. Drozej niz w sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywam od kilku miesiecy olejek zamiast kremu rano i wieczorem a swoj olejek kuilam w tkmax za 60 zl 100ml 100% olejku bez domieszk innych a co najwazniejsze bez zadnych silikonow i parabenow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest normalna cena, ja też kupiłam 100ml oleju za niecałe 60 zł, bo dokładnie płaciłam 59 zł. Mam go w szklanej butelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od niedawna używam szamponu i odżywki z olejkiem arganowym i jestem tak zadowolona, że zamierzam powiększyć bazę kosmetyków z tym dodatkiem o żel pod prysznic i balsam na początek. Trafiłam na szwedzką markę Cece, a ich produkty nazywają się Argan. Podpowiedziałam już rodzince, że to właśnie chcę znaleźć pod choinką:) Podaję namiary na blog m.innymi o tej serii jadeitgirl.blogspot.com/2013/12/wspopraca-cece-of-sweden-argan.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja134
Osobiście kupuję olej arganowy na stronie: http://www.argangroup.pl/pstyfrgdi/Start Olej jest w 100% naturalny, posiada 5 certyfikatów i świetnie działa. Mają też bardzo fajne opakowanie roll-on, które dozuje olej tak, że nie trzeba nakładać go na ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe w której aptece i jaka pojemnosc, bo jakos w mojej jest 50ml za ponad 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja134
Zgadza się, w niektórych aptekach można kupić 100% olej arganowy, ale trzeba uważać, bo można się naciąć. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii: 1.Pochodzenie oleju arganowego – certyfikaty ECOCERT i EACCE to absolutnie podstawowe 2.Jakość – opakowanie ciemne szkło 3.Wiarygodność sprzedawcy – allegro odpada ok.3% uczciwych 4.Nazwa i skład na opakowaniu :Argania Spinosa Nut/Kernel Oil 100% i NIC więcej (jeżeli zawiera coś więcej to jest mieszanka). 5.Cena-podejrzanie niska oznacza olej z oliwek zmieszany z olejem arganowym lub chińską wersję oleju syntetycznego 6.W Europie z czystym sumieniem mogę polecić NASHI i ArganGroup – spełniają wszystko co wyżej. Uwaga do odwiedzających cudowne Maroko: nie kupujcie na bazarach,w sklepikach itd. Poproście przewodnika,żeby zawiózł Was do tzw.kooperatywy.Tam zobaczycie jak pracochłonny jest proces produkcji oleju arganowego, dlaczego jest tak drogi i kupicie świeżo wyprodukowany olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaa019
Patrycja, z ciekawosci sprawdziam strone argangroup.pl i skusilam sie na roll-on i 50 ml czystego oleju. Powiem Ci, ze jest rewelacyjny, szczegolnie roll-on, ktory stosuje co wieczor pod oczy zamiast kremu i dzieki niemu, nie widac juz tak bardzo cieni pod oczami, ktore mialam wczesniej po ciezkim dniu. Takze wielkie dzieki za link, na pewno tam jeszcze bede zamawiac- znizka 15% na zakupy po zalogowaniu dodatkowo zacheca ;D No a czysty olej oczywiscie nakladam na wlosy, moim zdaniem olej arganowy to najlepszy wynalazek na poniszczone koncowki i matowe wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie warte g***o od arabów nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle się nasluchalam o tym olejku arganowym, ze po prostu dziwnym byłoby nie spróbować. najpierw kupiłam jakiś specyfik z dodatkiem olejku arganowego, bodajże z firmy Yves Rocher, ładnie pachniał, był w miarę o'k, następnie coś tam do włosów z "wyższej półki", hehe- przynajmniej cenowej....i tez było calkiem calkiem ale dopiero gdy kupiłam prawdziwy, oryginalny i nierozcieńczony, bez zadnych dodatkow - olejek arganowy - zobaczyłam co to naprawdę jest za CUDO. Na skórę, na włosy, przede wszystkim na noc na twarz,.....cudny......wygładza, nawilża. Kupiłam już kilka olejkow dla siebie i dla rodziny. Nie jest to tania sprawa, ale w miarę tani i naprawdę genialny znalazłam na www.bioprodukt24.pl Kupilam tam tez kilka innych produktów marokańskich, ale oczywiście olejek arganowy przebil wszystkie00. Na pewno jest to ostatnio modny temat u nas - używanie naturalnych kosmetykow, ja to robie od prawie roku i jest bardzo zadowolona. Nadal jestem wierna zakupom kosmetyków w aptekach, w szczególności kupuje tam szampony do wlosow La Roche itp., ale olejek arganowy to mój numer 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirkaLL
Fakt, że czysty olej arganowy może nie pachnie cudnie ;) ale wynagradza to jego działanie. Ja swój ulubiony kupuję w sklepie internetowym Marokogust. Duży wybór i przystępne ceny. Na pewno każdy coś znajdzie. Moja skóra po oleju arganowym odżyła. Jest bardzo solidnie nawilżona, miękka, ma ładny kolor i jest gładka. Dla mnie lepszy jest olej arganowy niż kremy przeciwzmarszczkowe czy głęboko nawilżające. Na pewno mogę polecić wszystkim, którzy szukają sposobu na piękną skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×