Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka06

Olej arganowy...

Polecane posty

jak tani to jakość słaba i efektów żadnych. można sobie ewentualnie zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można spróbować i ocenić czy warto było zainwestować, nie zawsze cena musi być wyznacznikiem jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka8448
A ja mogę polecić olejek arganowy połączony z olejkiem bursztynowym z serii Gold Oil Essence: http://lokikoki.pl/product-pol-3952-Gold-Oil-Essence-Amber-Argan-olejek-bursztynowo-arganowy-30-ml-Montibello.html. Włosy po nim są lekko wygładzone i miękkie w dotyku. Czuje się od razu, że są odżywione. Nie obciąża włosów jak niektóre jedwabie lub serum. I oczywiście świetnie pachnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam serum z olejkiem arganowym na włosy i jestem bardzo zadowolona. Suszę, prostuję włosy a pomimo tego mam gładkie końcówki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskara z olejkiem arganowym? nie spotkalam sie z tym jeszcze, a jaka firma produkuje cos takiego? ogolnie to nie wierze w to ze kosmetyk z tzw. kolorowki posiada jakis zbawienny sklad, ktory wplywa na cere czy wlasnie rzęsy. raczej oddzielam produkty pielegnacyjne od tych upiekszajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynafil
Dziewczyny jeśli chodzi o olejek arganowy trzeba najpierw zauważyć różnicę pomiędzy olejkiem arganowym a olejem arganowym bo to są dwie różne sprawy. Więcej można o tym przeczytać tutaj: http://www.zdrowie-publiczne.info/olej-arganowy-czy-olejek-arganowy-jak-nie-dac-sie-oszukac/ Bilenda robiła kiedyś dobre kosmetyki i olejki niestety w mojej opinii zeszli na psy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odu.pl/2qgg tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odu.pl/2qgg tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też na początku sceptycznie podchodziłam do tematu, ale skoro olejek arganowy jest ogólnie pożądanym składnikiem w kosmetykach tak więc i w przypadku maskary może się dobrze sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adelll a uzywasz tej maskary? czy tam na serio jest olejek czy to tylko pic na wodę? :P nigdy nie uzywalam tuszow z rimmela wiec nawet nie wiem ak sie sprawdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
właśnie patrzę na niego i jest napisane że jest z olejkiem arganowym, no chyba gdyby tak nie było to przecież taka nazwa nie byłabym umieszczona na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam na mysli czy ilosciowo jest go sporo, tak samo jak mowi sie o olejku arganowym do twarzy a okazuje sie ze w skladzie nie ma go zbyt wiele :) moze wyprobuje ten tusz, co jakis czas moje rzesy oslabiaja sie i zaczynaja sie kruszyc, moze to zapobiegnie temu problemowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam tą maskare.Świetnie wydłuża i rozdziela rzęsy a dzięki zawartemu w niej olejku odżywia je i zapobiega ich wypadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyn_ka jeśli szukasz dobrej maskary to wypróbuj sobie tą rimmel wonderfull, będziesz naprawdę zadowolona, najlepiej na własnej skórze przekonać się o jakości danego kosmetyku i wydać o nim opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię mocnych makijaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie przetestuje, teraz ciagle promocje w drogeriach, wiec kupie taniej :) dam znac jak efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyn_ka na pewno będziesz zadowolona z tej maskary. Jeśli cenisz sobie nieposklejane i nieobciążone rzęsy to spokojnie możesz go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zastanawialam sie czy olej w skladzie nie obciazy zbytnio rzęs. na punkcie sklejonych rzes mam obsesje- czasem rozdzielam je szpilką zeby byly ladnie rozdzielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widzę, że masz tak jak moja koleżanka, z którą swego czasu mieszkałam w akademiku, ona również szpilką rozdzielała swoje rzęsy, zawsze wydawało mis ie to zabawne, ale nie musisz się martwić ze przy maskarze rimmela będziesz musiała powrócić do starych nawyków, dzięki elastycznej silikonowej szczoteczce Twoje rzęsy będą idealnie rozdzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nie uzywam cieni do powiek czy kredek, eyelinerów wiec staram sie miec bardzo ladnie wytuszowane rzęsy skoro niczym innym nie upiekszam oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale banda debiiilnych spamerek... a raczej jedna i ta sama z różnymi nickami. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się przejmować. Jak ktoś nie wie co napisać to posądza innych o spamowanie :) ja np. od dłuższego czasu używam tylko olej arganowy firmy Efas. Kupuję go w salonie Beauty Premium w Poznaniu. Gwarantuję, że to oryginalny olej arganowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×