Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka06

Olej arganowy...

Polecane posty

Gość gość
Dołączę się, ja sprzedaje u siebie w salonie według wypowiedzi poprzedniczki olej kosmetyczny praktycznie jest bez zapachu nic błędnego proszę nie siać popeliny prawdziwy olej kosmetyczny właśnie ma specyficzny zapach co do koloru to ma Pani racje jest jasnożółty natomiast co do cen to jest wielka obłuda jedni nie mogą się najeść i przebijają 200-300% dlatego są takie ceny a nie inne a ludzie nabijani są w butelkę i głupieją za przeproszeniem który mają wybrać ja osobiście często jestem w Maroku i bardzo dobrze znam zagadnienie i polecałbym wszystkim kobietką nie sugerujcie się ceną a rozsądkiem sprawdzajcie certyfikaty i to wszystko bo wcale ten za mniejsze pieniądze nie jest inny jak ten za 60zł czy nawet więcej i mitem jest że u nas w kraju nie ma taniego a dobrego oleju oczywiście zdarzają się oszuści którzy podrabiają wiadomo z jakich względów osobiście gdybym nie był posadzony o spam wskazałbym każdemu gdzie zakupić tani a dobry olej z certyfikatami tylko trzeba poszukać dobrze w internecie. Myślę że dałem wszystkim do myślenia więc nie bójmy się zakupować tych tanich olejów pod warunkiem że są na nie odpowiednie Certyfikaty które bez żadnego problemu każdy sprzedawca jeżeli ma dobry towar bez wahania przedstawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SISI1234
Potwierdzam- olej arganowy to niesamowity wynalazek ! Ja jednak nie lubię typowych olejków dla mojej skory są niestety zbyt ciężkie, tłuste, ale znalazłam super kosmetyk który zawiera olej arganowy ! Nowy regenerujący krem półtłusty z olejem arganowym firmy Soraya z serii świat natury! Jest niesamowity - dobrze się rozprowadza, szybko wchłaniania i daje efekty które zapewnia olej arganowy - poprawia jędrność skory, łagodzi podrażnienia! Do tego jest w bardzo przystępnej cenie i chyba wszędzie dostępny ! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam olej arganowy można zakupić i dodać do kremów szamponów itd. ale fajne kremiki i czysty olej z certyfikatami mają tutaj http://tanisklepik.eego.pl i nie drogo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten olej albo jak ktoś woli olejek arganowy , dział podobnie jak nasz olej rzepakowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W aptece Cosmedica jest do kupienia olej arganowy firmy EIEI za 39,99 czy ktoś może używał i podzieli się opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klinerka
wejdzcie na strone firmy -SOLGAR- w Polsce sa apteki ktore tez prowadza tej firmy specyfiki-polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos szuka, wystarczy wpisac w zumi "olej arganowy" i nazwa miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna40
olej arganowy spoko, ale nie zawsze sie nadaje bo sie strasznie klei. pomyslalam, ze trzeba znalesc cos co bedzie mozn auzywac na co dzien, bo to olejowanie to chyba tez raz w tygodniu nie? patrzcie - szampon, odzywka itd z arganem. jak dla mnie zapowiada sie obiecujaco. http://www.przystanekpiekno.pl/1111009024-linia-arganowa musze troche pogooglowac na temat tych kosmetykow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna40
ooo, gazelle! ty napisalas o tej stronie. zadowolona jestes z kosmetykow? napisz prosze jak zobaczysz posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna cera
Duży wybór jeśli chodzi o olej arganowy znajdziecie na marokogust.com Oleje sprowadzane są z Maroka, prosto od producentów. Wypróbowałam już kilka i stale wśród znajomych poszerza się grono zadowolonych. Wam też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem nie tyle zadowolona z tych kosmetykow SPOKOJNA40, co zachwycona! bo normalny olej arganowy to np nadaje sie na noc - jest okropnie tlusty, choc dziala cuda. a kremy szampony czy odzywki co mialam przyjemnosc uzyc i nie przestane :D sa takiej konstystencji, ze raz dwa trzy i ciach:D nadajesz sie do wyjscia do ludzi, a efekty rownie skuteczne! a i mam chęc na ten krem wlasne, bo jestem maniaczka wlosowa :D http://www.przystanekpiekno.pl/89-arganowy-krem-do-wlosow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p_woman
ha! ja mam ten krem do wlosow. magia! nakladam troche rozsmaruwuje w dloniach, potem na dlugosci wlosow i nie dosc ze sa lsniace i miekkie to przede wszystkim nie kleja sie ani nie sa obciazone. o, kobietki,. widze ze na tym przystanekpiekno.pl sa dobre ceny! dzieki zatem za polecenie, chyba skusze sie u nich kolejnym razem. aa i mam tez szampon. bardzo delikatny i po nim mam wrazenie ze wlosy sa takie bardziej puszyste ale zostaja gladziutkie. :) ogolnie jak dla mnie cacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahu
arganowy to szajs.Należy używać ten, który włoskie aktorki.100% natural.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsadź se w tyłek tą reklamę i ten olej który gówno daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowisz głupoty,olejek jest super.stosuje go od trzech lat,mimo ze pale cere mam super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba kupować 100% olej naturalny z certyfikatem ecocert - ja mam sprawdzone miejsce gdzie kupuję w małych buteleczkach po 50 ml ze sprajem, żeby za dużo się nie wylewało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena2012
Olej arganowy trzeba wiedzieć, że jest w cenie. Odradzam tanie podróby, mieszane oleje z parafiną lub olejem spożywczym. Stosuję olej arganowy naturalny, który jest przywieziony prosto z Maroka. Znalazłam go w sklepie internetowym http://www.marokogust.com/marokanskie-naturalne-kosmetyki/olejek-arganowy-kosmetyczny_k_101.html Mam swój ulubiony i używam go od lutego tego roku. Działa super. Skóra stała się gładka, miękka, nie mam problemów z przesuszeniem. Moja siostrzenica wyleczyła sobie właśnie olejem arganowym skórę trądzikową. Polecam, bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam długo olejek arganowy i bardzo mi podreperował włosy i cerę. Dodawałam go również do kremu do twarzy i przestała się przetłuszczać. Przez ostatnie miesiące zamieniłam go na olej kokosowy, to był konkretnie olej Zielony Nurt. Podaję, bo długo używałam oleju kokosowego kupionego na allegro (nie pamietam nazwy firmy) i dopiero ten przyniósł rewelacyjne efekty i okazał się wysokiej jakości. Obecnie zamówiłam u nich również olej arganowy, na który czekam, żeby wypróbować. O ile nie zapomnę napiszę opinie za jakiś czas:) Sądzę jednak, że z jego jakości i działania też będę zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od dłuższego czasu stosuję olejek arganowy i jestem zaskoczona, że na moją tłustą cerę tak dobrze działa. Stosuję na noc i używam też do zmywania makijażu. Na włosy też próbowałam z dobrym skutkiem. Po zmyciu olejku włosy są jakby nawilżone i takie miękkie. Kupuję olejek w sklepie www.biosna.pl :olejek arganowy born to bio 50 ml. Dobrze kosztuje za dobrej jakości produkt. Do włosów stosuję też olejek migdałowy: olejek migdalowy born to bio 50 ml. Polecam. Mniej znane kosmetyki ale bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz10
Moja żona kupiła olej arganowy w marokańskim sklepie internetowym marokogust.com Na początku myślałem, że kolejny przereklamowany specyfik. Jednak po kilku dniach zauważyłem, że moja żona wygląda jeszcze piękniej. Skóra na twarzy jakby gładsza i młodsza. Ja mam wrażliwą skórę i po goleniu przesuszoną. Dlatego spróbowałem oleju arganowego. Działa lepiej niż balsam. Teraz polecam też kolegom z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie musiałam kupować w marokańskim sklepie internetowym, bo salon kosmetyczny, do którego chodzę na zabiegi ma w sprzedaży oryginalny certyfikowany olej z Maroka. Kupuję go w małych buteleczkach ze sprayem, jest bardzo praktyczne w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej Arganowy oczywiście jest super tylko tak jak poprzedniczki mówią trzeba go zakupować w pewnych sklepach który jest 100% importowany z Maroka posiada Certyfikaty aktualne badania przeprowadzone w Polsce nie sugerujcie się cena jedni chcą zerwać skórę i przebijają ceny że aż przeraża kilkaset procent ja kupuje za nieduże pieniądze jeżeli poprosi się o certyfikaty, badania bez problemów przesyłają mają też fajne kremy też nie drogie www.tanisklepik.eego.pl popatrzcie ja kupując u nich naprawdę nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Ja stosuję go na twarz zamiast kremu na noc, bardzo pojędrnia skórę i ładnie ją napina.Mam też wrażenie,że szybciej goją się po nim krostki, to samo ( gojenie) zauważyłam też po oleju kokosowym. Kupuję olej arganowy spożywczy,przynajmniej wiem,że nie ma tam żadnych domieszek. Pachnie się co prawda po jego użyciu orzechami,ale zapach znika po ok 15 minutach. Kupiłam go na www.biozdrowie24.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja oprócz olejku arganowego jeszcze używam olejek herbaciany Alva o silnych przeciwzapalnych właściwościach. Fajne jest, że buteleczka jest z kroplomierzem i najmniejsza pojemność to 10 ml więc nie trzeba od razu kupować dużej butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, że olej arganowy ma cudowne właściwości. Poleciła mi go moja kosmetolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam sobie olejek arganowy Born to bio 50 ml na biosna.pl i jestem z niego bardzo zadowolona. Używam już ponad miesiąc i potwierdzam, że skóra jest bardziej delikatna i jakby bardziej jędrna a mam cerę tłustą i wcale nie jest dla mnie zbyt ciężki olejek arganowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela75
Potwierdzam cudowne działanie oleju arganowego. Znalazłam go w sklepie marokogust.com Jest to mój numer jeden wśród kosmetyków pielęgnacyjnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×