Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka06

Olej arganowy...

Polecane posty

Gość gość
przereklamowany jest nic niewart!!! nie dajcie się wkręcić to działa jak zwykła oliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywam od tygodnia olejek arganowy ,zakupilam oryginalny u marokana. Jestem bardzo zadowolona,mam bardzo kaprysna cere,przez kilka lat walczylam z ropnymi krostami ktore dopiero wyleczyl antybiotyk.Mam jeszcze alergie na slonce ktore zostawia mi na twarzy brazowe plamy. Olejek spowodowal ze plamy sa jasniejsze ,fakt w drugim dniu stosowania wyszly mi jakies krostki i troche sie przerazilam ze wraca problem z krostami ale dzisiaj juz jest wszystko ok,mysle ze byla to reakcja chwilowa.Osobiscie polecam chociaz podzielam zdanie niektorych forumowiczek ze sie nie sprawdzil, niestety nie kazdy moze go stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie użytkowania drugiej buteleczki oleju arganowego. Na moją cerę działa bardzo odżywczo, używam go tylko na noc i rano widzę że skóra jest bardzo wypoczęta i wygładzona. Ostatnio przy zakupie oleju arganowego w salonie www.beautypremium.pl dostałam za darmo glinkę marokańską, z której można zrobic maseczkę na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykłe g***o okropny zapach w dodatku tłuste, plami nie zachwalajcie bo to odpowiednik naszego oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaddieAnn
Kilka ciekawych rad i odpowiedzi na pytania możecie znaleźć w na forum maddieannstown@blogspot.com Pozdrawiam i zapraszam do komentowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Prawdziwy olej arganowy nie śmierdzi tylko ma delikatny zapach orzeszków. Te śmierdzące są gotowane i pozbawione wszystkich składników odżywczych. dlatego certyfikowany olej tłoczony na zimno jest DROGIIII!!!!!! Co to za olejek za 30 -50 zł ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przymierzam sie do kupna olejku arganowego. juz sie pogubilam- lepiej kupic w drogerii czy w aptece? gdzie znajde czysty prawdziwy olejek bez zadnych ulepszaczy, ktore moga zle wplynac na jego dzialanie? jaka mniej wiecej bedzie jego cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudynka ja mam taki z bielendy- mzona stosowac do twarzy, ciala, wlosow. ja juz widze jak dobrze wplywa na moja skore, wiec na pewno nie ma zadnych ulepszaczy, ktore zapchaja ci cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara4u
Ja polecam Silk Oil of morocoo, można kupic u nich na stronie. Nie jest tani ale wydajny i orginalny, pachnie orzeszkami oilofmorocco.pl Sprawdzony certyfikowany orgainczy jak wszystkie ich kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Od jakiegoś czasu staram się wybierać kosmetyki naturalne. Na olej arganowy trafiłam już jakiś czas temu. Zgadzam się z opinią dziewczyn, że lepiej wybrać czysty olej niż kosmatyki z olejem arganowym. Prawda jest taka, że w tych kosmetykach samego oleju jest max. kilka procent. Jeśli chodzi o czysty olej arganowy to mimo wszystko jednak polecam olej bio 100% z maroka, ja go znalazłam w sklepie zielarskim: http://podarujzdrowie.pl/olejarganowy100ml, a nie olej kosmetyczny. Miałam i taki i taki i pomimo tego, że kosmetyczny był bezzapachowy - w moim przypadku to działało na plus, ponieważ olej arganowy ma silny zapach przypominający palone orzechy. To jednak mam wrażenie, że wszystko co przetworzone już nam dostarcza niepotrzebnej dawki chemii - no bo jak się pozbyli charakterystycznego zapachu??? Jeśli chodzi o działanie stosuję go przede wszystkim na włosy i na prawdę czuję poprawę. Mocno nawilżaja i wzmacnia. Na twarz natomiast niezastąpiony jest olej wiesiołkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anita84 olej spożywczy arganowy jak sama nazwa wskazuje jest do celów spożywczych i robi się go z prażonych orzechów stąd ten zapach. Na pewno ten olej nie ma takich właściwości na skorę jak olej kosmetyczny, który też może być 100% ale jest tłoczony na zimno podobnie jak oliwa z oliwek. Ja kupuję olej 100% ceryfikowany ecocert w salonie kosmetycznym Beauty Premium w Poznaniu. Nie jestem z Poznania więc kupuję wysyłkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie poszukuję 100% oleju arganowego, no niestety nie mam okazji jechać po niego do Maroka:) więc coś trzeba wykombinować tutaj :) chciałam go kupić w aptece, ale słyszałam o zsk, że jest nawet fajny, a dzisiaj natknęłam się na pewnego bloga i tam były porównane 2 oleje właśnie z zsk i z Mydlarnii u Franciszka. Próbował ktoś z tych firm? porównanie było na maddieannstown na blogspocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kala2222
ja stosuję olejek arganowy na włosy, poprawa ich kondycji jest naprawdę widoczna ale trochę nie odpowiada mi konsystencja naturalnego olejku, dlatego niedawno kupiłam maskę Biovaxu z tymże olejkiem w składzie i jestem zachwycona bo zarówno zapach jak i konsystencja kosmetyku jest dla mnie idealna a efekt moim zdaniem równoważny z czystym olejkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie przyłącze się do dyskusji w każdej wypowiedzi czegoś można się doszukać koleżanki różnie go nazywają olejek.olej nie ma to znaczenia prawidłowa nazwa w 100% Czysty olej arganowy to o niego chodzi oczywiście jest tłoczony na zimno tylko przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę zęby posiadał certyfikaty cena nie ma tutaj wielkiego znaczenia jest wolny rynek i jedni chcą zarobić krocie inni narzucają mniejsze marze niejednokrotnie spotykamy się że olej zakupowany jest od importera u nas w kraju jest konfekcjonowany i odsprzedawany z zyskiem co powoduje wzrost ceny ja mam sprawdzone miejsce bezpośrednio od importera cena jest przystępna sprowadzają i inne kosmetyki przeciwzmarszczkowe nie chcę tutaj Spamować jak niejedni to robią ale mogę się podzielić informacją gdzie z pewnego źródła zakupić Czysty Olej Arganowy, Kwas Hialuronowy z Peptydem Jadu węza ,Kremy,Balsamy itp. jeżeli któraś z koleżanek jest zainteresowana to proszę napisać chętnie się podzielę wiadomościami i odpowiem na wasze pytania. 08051966@wp.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina19
Z tymi olejkami to właśnie bywa różnie. Często znajdowałam wiele produktów nazywanych wprost "czysty olej arganowy 100%" np. na allegro i ceny rzeczywiście mogą zwalać z nóg - oczywiście bardzo pozytywnie bo są niekiedy atrakcyjnie niskie. Czy jednak można ufać składowi takiego produktu... hmm.. tu już można polemizować, zależy od uczciwości samego sprzedawcy. Moim zdaniem najlepiej przejść się mniejszego sklepu, gdzie ktoś przeszkolony, kto dobrze zna specyfikę produktu i jego działanie na skórę będzie mógł odpowiednio nam doradzić, czy rzeczywiście dany produkt to 100% olejku. Byłam w sklepie helfy i tam Pani doradziła mi olejek 100% firmy Bioargania - cenowo rzeczywiście jest wyżej niż na allegro ale po pierwsze - to wystarczająca pojemność, a po drugie - sprawdzona marka i bardzo dobry produkt, więc polecam każdemu właśnie ten olejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony Nurt
Witam Panie;), polecam kod rabatowy IG0142405, o wartości 20 zł upoważniający do zniżki w sklepie Zielony Nurt. Kody są ograniczone ilościowo. Dostępnych jest tylko 100 kodów. Tylko 100 pierwszych klientów ma możliwość skorzystania z promocyjnego kodu. Jednemu klientowi przysługuje jeden kod. W przypadku wykorzystania dostępych kodów kolejne wpisywane kody nie będą aktywne. Polecam przede wszystkim oleje kokosowe, arganowe, z czarnuszki, oliwę z oliwek;) Ja ich używam zarówno w kuchni jak i do celów kosmetycznych.( na wlosy, twarz, maseczki i balsamy, masaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sprawdzone źrodło na olej arganowy firmy Efaz, jest 100%, certyfikowany i w szklanych opakowaniach. Można tam kupować osobiscie oraz wysyłkowo. To salon Beauty Premium w Poznaniu na osiedlu tysiąclecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o olej arganowy polecam 10 zł na zakupy w sklepie www.zielonynurt.pl . Wpisując kod MA12805P, przy zakupie w sklepie internetowym otrzymasz 10 zł. Dostępnych jest tylko 100 kodów. Tylko 100 pierwszych klientów ma możliwość skorzystania z promocyjnego kodu. Jednemu klientowi przysługuje jeden kod. W przypadku wykorzystania dostępych kodów kolejne wpisywane kody nie będą aktywne. Polecam przede wszystkim oleje kokosowe, arganowe, z czarnuszki, oliwę z oliwek;) Ja ich używam zarówno w kuchni jak i do celów kosmetycznych.( na wlosy, twarz, maseczki i balsamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliatym
jak czasem poczytam te fora to zastanawiam sie ile tu spamu a ile prawdy, Ja kupilam olej arganowy 2 razy- raz sie nacielam, bo pisalo 100 % a potem doczytalam sie w INCI ze nie 100 a 30 reszta to domieszki parafiny i rycynowego!!! potem za namowa kolezanki kupilam olej argnowy Estien, i jest zupelnie inny, ma dziwny zapach ale jak pogrzbalam na forum to sa dwa oleje : spozywczy i kosmetyczny i tez pierwszy jest z orzechow prazonych, ale bez kwasow potrzebnych do kosmetyki(uwaga jest tanszy) i olej z surowych owocow, w ktorym pozostaja odpowiednie kwasy tak potrzebne do regenaracji i taki olej ma specyficzny zapch ale swiadczy ze jest to czysty i surowy olej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam organiczny olejek arganowy firmy Proargani, jakaś nowość na rynku, podaje link http://www.surovital.pl/pl/c/Kosmetyki/65. Jestem mega zadowolona, bo niestety 2 razy już nacięłam się na olejki z domieszkami:-( ten jest 100% olejku arganowego i certyfikowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejek arganowy rzeczywiście pomaga na wiele schorzeń. Sama borykałam się z kilkoma. Moim problemem zawsze były włosy. Kiedyś czytając miesięcznik "Zdrowie Menedżera", natrafiłam na świetne artykuły o zdrowiu i urodzie ,wtedy poznałam ten olejek. Pomaga ! a przy okazji polecam gezetkę "Zdrowie menedżera" , można dowiedzieć się bardzo wiele ciekawostek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia3333
Z tych firm, które ja znam to najlepsze są produkty ze sklepu Argan Group. Oni sprowadzają rzeczy prosto z Maroka, ze sprawdzonych ekologicznych upraw, także wszystko posiada certyfikaty. Tutaj - www.argangroup.pl/xzasdfksmd/sklep/start masz link do ich sklepu, można dostać 15 % zniżki, zawsze to jakaś oszczędność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto szukać kosmetyków z olejkiem arganowych przeznaczonych do pielęgnacji skóry i włosów, to prawda z dodatkiem tego olejku kosmetyki są nieco droższe, ale dużo skuteczniejsze, ja nawet ostatnio zakupiłam w drogerii tusz rimmel wonder'full z dodatkiem olejku organowego, mam nadziej że i na rzęsy podziała dobroczynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda olejek arganowy w kosmetykach to bardzo pożądany składnik. Ja mam tusz do rzęs z olejkiem arganowym a teraz poluje na dobrą odżywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukurukuuu
Ja mam pytanie z cyklu: czy to sie oplaca? mianowicie znalazlam produkt, czyli wlasnie olejek taki o: http://www.skapiec.pl/site/cat/4334/comp/2688111 jest bio,ale nie wiem w sumie czym sie rozni od zwyklego za 100ml za około 27 zlotych jak myslicie, okok? brac ?:) dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzanie tani jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×