Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

na dobry poczatek tego co i tak ma swoj koniec

Polecane posty

nie prawda chciałam grzecznie dyskutować :P i to nawet na temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike, Zs- udowodniliscie juz,ze nie macie sklerozy dzieki predatorko za dobre checi, niestety wiemy, ze ike mai to zaawansowana, no moze nie az tak zaawansowana jak niektore kosmitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki predatorko za dobre checi, niestety wiemy, ze ike mai to zaawansowana, no moze nie az tak zaawansowana jak niektore kosmitki fakt i nie tak zaawansowana jak zs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
predatorko ale naprawdę:) ja pisałam na temat a on mnie nie wiedzieć czemu wyganiał nawet mu wkleiłam definicję dyskusji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chgw, ale skoro sie juz konczy to nie ma co deklarowac po co byl zalozony " Nie poznaję pana:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"potrafie to sobie wyobrazic, jak z calej sily bronisz sie przed pseldo " Psełdo to jest drugi stage, początki wirtualnej choroby umysłu, którą być może właśnie od niego się zaradziłam. pierwszy etap to komik i jego fanklub, a ja na 152 pozycji poproszonych o przedstawienie się z wizji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'nadinterpretacja' Czyżby? Przyznaj po prostu, że wziąłeś sobie do serca uwagę o nieprzewidywalności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike słyszałam że załatwili
ci top :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy etap to komik i jego fanklub, a ja na 152 pozycji poproszonych o przedstawienie się z wizji wielka szkoda, ze tego nie czytalem, moglo byc zabawne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D iftar:D czasy kryzysu widzę zmuszają nas do niekonwencjonalnych rozwiązań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"..nawet mu wkleiłam definicję dyskusji .." hmm to i nawet ja pamietam i ike zachodzila w glowe jak tu dopasowac swoje ataki do zalaczonej definicji, wymyslila, ze przez negacje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez cały dzień warowała
na topiku o tym, kto to zrobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wątke o fanclubie komika nie jest mi znany:O ups... widać szczegolnego wraznia on na mnie nie zrobnil;P zs cos ty sie taki sentymentalny w tym nowym roku zrobil rany boskie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjes zyczenie..
zeby ktos rozpierolil topik zielonej w dalekiej niedalekiej przyszlosci eliminujac wszystkich kosmitow:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs cos ty sie taki sentymentalny w tym nowym roku zrobil rany boskie o przepraszam bardzo, aktywnie uczestniczylem w watku o latach 70tych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×