Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

na dobry poczatek tego co i tak ma swoj koniec

Polecane posty

Gość ike to ma przejebane jak w bur
delu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaję stałego nicka
iftar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią "better late than never"... "M_s o to chodzi rowny facet z ciebie" - lizanie mojej doopy to najgorszy pomysł, zwłaszcza gdy jest wymuszone obawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślimak slimak pokaż rogi
Witaj MS :) Zdradzisz dziś pierwszą literkę swojego imienia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewolucja, o której się dziś zalogowałeś? Będziemy mierzyć czas. MS, jaki Ty się zrobiłeś wierny przy naszej Ikusi. Coś mi się przypomina, ze kiedyś pomarańczowe wielbicielki robiły na Tobie większe wrażenie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślimak slimak pokaż rogi
Widziałam wczoraj jak Ike kupowała Tena Lady Odor Stop :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ms jak to mowia.. na przyjemnosc sobie trzeba zasluzyc tak?" - dokładnie Predatorka, nie każdemu będzie dane lizanie mojej doopki;) "Witaj MS Zdradzisz dziś pierwszą literkę swojego imienia?" - witaj:) Myślę, że........... nie:) "MS, jaki Ty się zrobiłeś wierny przy naszej Ikusi. Coś mi się przypomina, ze kiedyś pomarańczowe wielbicielki robiły na Tobie większe wrażenie" - jakie "wierny", o co Ty mnie posądzasz?! ;) Wielbicielki robią na mnie takie samo wrażenie tylko teraz się ukrywam:) Albo wtedy udawałem:) Hah, pomyślałem sobie, ze skądś znam ten styl wypowiedzi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślimak chciałam ci zrobić prezent niespodziankę:) ale się wydało........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wielbicielki robią na mnie takie samo wrażenie tylko teraz się ukrywam Albo wtedy udawałem" he he :D "Hah, pomyślałem sobie, ze skądś znam ten styl wypowiedzi" Znaczy przypomniała ci się jedna z rozlicznych wielbicielek i już nie muszę zaglądać do tej kroniki "Dzieje MSa", która dla potomności czasem spisuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaję stałego nicka
Luśka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Znaczy przypomniała ci się jedna z rozlicznych wielbicielek i już nie muszę zaglądać do tej kroniki "Dzieje MSa", która dla potomności czasem spisuję?" - Nie musisz, aczkolwiek myślę, że powinnaś ;) Nie zależy mi na tym, mimo że chętnie poczytam i ewentualnie autoryzuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślimak slimak pokaż rogi
MS - to może ja będę pisła alfabet a Ty będziesz wysyłał puste posty :) Jeden pusty post - tak. Dwa puste posty - nie :) Zaczynam: A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staremu durniowi skończyły się pomysły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślimak, ale w ten sposób wystarczy maksymalnie 49 moich postów:) Poza tym skoro mówię "nie" to znaczy nie:) Wolisz, żebym skłamał i powiedział, że mam na imię ... (wybierz sobie) ? :) A tak na marginesie - po co Ci moje imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie zależy mi na tym, mimo że chętnie poczytam i ewentualnie autoryzuję " Pod Twoim wpływem lub nawet naciskiem oczywiście, ze złożę materiał do autoryzacji! Chociaż prawdę mówiąc, nie jestem w jakiś szczególnie silny sposób przekonana, czy to aby ciekawa lektura, te anonimowe wyznania. Nie to co moje podsumowania do każdego rozdziału! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślimak slimak pokaż rogi
Żeby je sobie szeptać przed zaśnięciem MS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zsek chcesz , żeby lusia i twoje dzieje spisała?:) ja bym poczytała ale myślę, że w tym wypadku lusine wydanie będzie gorsze niż modlitewnik z litaniami przeplatanymi przypowieściami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gdzie mozna zlozyc zamowienie?" Zamówienia na to, co mam umieścić w komentarzach do profilu nie są uwzględniane, jestem kronikarzem niezależnym i obiektywnym! Zaś co do tych obiektywnych, to można dostać po wpłaceniu niewielkiej sumy na konto, do którego namiary wysyłam mejlowo. Ty - jako drugi zainteresowany - dostaniesz oczywiscie zniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pod Twoim wpływem lub nawet naciskiem oczywiście, ze złożę materiał do autoryzacji..." TO się teraz nazywa "materiał" i składa się go "do autoryzacji"? ;) Czy tylko ja mam takie kosmate myśli? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale myślę, że w tym wypadku lusine wydanie będzie gorsze niż modlitewnik z litaniami przeplatanymi przypowieściami to napisz swoje o komiczne i pogadamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×