Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

na dobry poczatek tego co i tak ma swoj koniec

Polecane posty

luska.. ty nasz maly obserwatorze.. a notatki czynisz z tych obserwacji.. a nuż z tego jakas praca pseudo naukowa powstanie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudo naukowa powstanie chyba psedło naukowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakieś........" ike, no chyba nie chcesz zasugerować, że ja mogę kiedykolwiek pokonac poprzeczkę ustawiona przez wsparcie udzielane psełdonimowi? Pzrecież ja sie młodsza nie robię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike jak melisanka za slaba to ma persen, valerin mite i cos tam jeszcze... ;) niestety cysterny melisanki nie zorganizuje o tej porze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"luska.. ty nasz maly obserwatorze.. a notatki czynisz z tych obserwacji.. a nuż z tego jakas praca pseudo naukowa powstanie... " Predatorka, czytaj proszę ze zrozumieniem i nie projektuj swoich działan na innych :) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko predi zaaplikuj sobie co chcesz:) zakneblujcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwa z
pseudo naukowa powstanie chyba psedło naukowa mam inna propozycje pseudonaukowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwa z
Ha! otoz i wlasnie!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia... projekcja jest mi zupelnie obca... ale chetnie sie podszkole ,... rozumiem,ze ty jestes fachowcem w tej matererii;) dobranoc dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry czy jesli przez 3 dni z rzędu wypija się po szklance piwa z sokiem to można juz śmiało uznać się za alkoholika? mam nawet wymówkę- po owej szklance piwa robi mi się cieplej:D piwo oczywiście jest bez tak zwanej wkładki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbxkjcn
oj ty biedne dziecko nie masz gdzie podziac sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ike niektórzy mają gorzej w te mrozy nie lubią piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to lubia nalewki, wina, wódkę, gin i inne napoje rozgrzewające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeden skuteczny sposób na to żeby mi było ciepło: regularnie odpowietrzam kaloryfery dosłownie co chwilę. nie mam żadnego alkoholu w domu więc dlatego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kaloryfery są gorące co z tego jak blok nieogrzewany:) i okna stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą retro tu nie chodzi o sposób na rozgrzewanie chodzi o to by mieć dobrą wymówkę, do wypicia tej szklanki piwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko przeżyjemy tę zimę i jak dobrze pójdzie, to kilka następnych też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to by mieć dobrą wymówkę, do wypicia tej szklanki piwa o Jezu!:) ale nie musiałaś zaraz o tym tak głośno:) przecież skumałam :):) i co ja mam ci teraz odpowiedzieć na początkowe pytanie? :) przecież wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przeżyjemy ta zimę potem najwyżej pójdziemy na odwyk:) a tak na poważnie zima zainfekowała juz chyba samopoczucie każdego , kogo znam pierwszy raz otacza mnie tyle przygnębienia i zimowej depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad miałam wiedzieć, że skumałaś? było po cichu kopnąć mnie w kostkę i spojrzeć tym wzrokiem " ike ja WIEM"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas dziś zimno jak cholera, ale do tego oślepiające slońce... więc chociaż tyle a jak twój nastrój? coś lepiej? masz wakacje twoja szklanka pełna moja do połowy już pusta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro mój nastruj zima jest zawsze taki sam mówiąc w prost - do dupy w tej kwestii nic się nie zmienia niby jest ok- ale podświadomość dobrze wie, jaka porę roku aktualnie mamy za to na wiosnę cieszy mnie wszystko nawet cieszy mnie to , że w zasadzie nie ma czasem mnie co cieszyć cieszy mnie byle co a to co powinno smucić smuci o wiele mniej ale chwilowo nie umiem sobie tej wiosny wyobrazic wiesz jak to jest- ciężarna może chodzić w ciąży 8 miesięcy i jakoś tam trwa ale ten 9ty jst najgorszy, najpodlejszy, każdy dzień jawi się jak miesiąc środek zimy jest straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak ale czasem mam takie chwile, że najchętniej bym wyszła z siebie i ta bezradność, ze nie umiem czarować a jak twój nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×