Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
adzienka86

Jaka jest najlepsza marka wózka wielofunkcyjnego??

Polecane posty

Jaka jest najlepsza marka wózka wielofunkcyjnego?? Chodzi mi o to,zeby sie nie rozlecial po 3 miesiacach :) w dosyc przystepnej cenie :) Rodze pod koniec kwietnia i uwazam,ze w moim przypadku dobry bedzie wozek wielofunkcjny, tylko absolutnie mam mam pojcecia jaki bedzie dobry ;( Napiszcie mi rownież drogie Panie jakie Waszym zdaniem sa lepsze koła? PIankowe czy pompowane? Wszystkie wiemy jakie sa te nasze chodniku... eh... no i zeby nie byl tez za ciezki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich kafe mam
bugaboo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mi sie sprwdził OX-ford 3-kołowy firmy mikado gondola, spacerówka plus fotelkik - nosidełko cena ok 1100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama
concord fusion jest super ale cena tez niczego sobie 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezniszczalne są " wózki firmy "emmaljunga", ale chyba koszują ciut wiecej niz chcesz wydac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj na pewno wypróbuje,bo moze mi sie podobac na zdjeciach a w na zywo już nie :) ie wydaje Ci sie,ze to moze byc jakis wielki "czołg" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie nie ma takiego miałam Baby Merca, potem Quinny Buzza (ale samą spacerówke) BabyMerc - padł po 8msc - sam się składał - zatrzask/blokada nie trzymała - producent nie chciał naprawić bo niby przeciażyliśmy wózek, sama wkładka bez gondoli, z wkładki Syn wyskoczył w wieku 2,5 msc, dobrze że choć oparcie się rozkładało na płasko Quinny Buzz - jako spacerówka fajny, ale zestawy 3w1 chyba bym nie kupiła bo o gondola w Quinny Speedi jest ta sama to spacerówki róznią się ogromnie. Wg mnie Speedi jest dla pulchniejszych dzieci, a Buzz dla szczuplutkich, a przy noworodku raczej trudno to przewidzieć. i tak ja jeśli napierw kupiłabym Speedi to jak Synek miał 1,5-2 takta to zostałabym ze spacerówą której oparcie kończyło by mu się na szyjce ja tam teraz wolałabym wszystko oddzielnie - osobna gondola - czołg a potem w miare lekka, zwinna spacerówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kuzynka miała x-landera xa - bardzo mi się ten wózek podobał, ale ja jakoś nie mogłam tam się przyzwyczaić do oparcia, jakoś dziwnie się ono regulowało, na pasek czy coś - nie wiem, zawsze to kuzynka robiła, ale wózkiem jeździło mi się fajnie - fakt że tylko przez tydzień ale fajnie :D tylko nie wiem ile on teraz kosztuje, ale chyba coś ok 1500? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywalam bebecar kola pompowane koniecznie,i mutsy tez na pompowanych,kupowalam nowe,ale mozna znalezc uzywane przeciez a w calkiem dobrym stanie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypowiem sie na temat wszystkich wozkow, bo ich nie znam, ale my mamy Maxi Cosi Mura 3 i jest naprawde rewelacyjny pod kazdym wzgledem, dlatego ja osobiscie go bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananna
MUTSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynek2009
W tej cenie fajny jest tako Jumper i jumper x(mają nowe kolory na 2010 rok) a jak dobrze poszukasz to i x-landera kupisz tyle że z kolekcji 2008 lub 2010.Ja jestem zdecydowana właśnie na x-landera xa i bęę szukała promocji żęby kupić go jak najtaniej.coneco odradzam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynek a dlaczego odradzasz coneco? Ten wozek zajmowal u mnie miejsce w czołówce ale jestes juz druga osoba,ktora go odradza. Chyba x-landery sa jedna z najlepszych marek produkujacych wozki dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam quinny buzz 4- gleboki jest ok,ale ze spacerowka juz gorzej.gdybym miala jeszcze raz kupywac,kupilabym maxi cosi mura. ale z tych tanszych tako jumper wyglada solidnie. na pewno odradzam chicco-podobno kolka sie rozlatuja,pozatym w wersji wielofunkcyjnej,jaka widzilalam,kolka byly jak w spacerowce-parasolce.zdecydowanie conajmniej tylko powinny byc pompowane,przednie najlepiej,zeby byly skretne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
mutsy transporter. lekki, super sie prowadzi, latwy w skerecaniu.gondola spokojnie na lato wsytarczy, a na zime do specerwko dodaja super spiwor. cena ok. 1600 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi jeszcze czym sie różnia te kola pompowana z małymi "felgami" od tych z tymi cienkimi? W jednych jest wtedy grubsza "opona" ale jaki to ma wplyw na komfort jazdy dziecka i na prowadzenie wozka? ktore lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynek2009
Dlaczego odradzam coneco? bo nie znalazłam o nim jednej dobrej opini na necie,moje dwie koleżanki jak szybko kupiły tak szybko pozbyły się tych wózków.Poszperaj na ceneo-zobaczysz.Podobno najlepszy jest jeszcze z tej firmy model Toledo a inne tzn v3,v4 czy baracuda to już porażka.Ja również chętnie kupiłabym wózek za 800zł ale widząc jak ludzie narzekają to wole dołożyć te 400zł za zestaw 3-częściowy.I jeszcze jedno chyba wszytskie te modele coneco mają spacerówki kubełkowe-ja wolałabym oparcie rozkładane na płasko i regulowany podnóżek..ale wiesz ile osób tyle zdań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynek2009
A co do x-landera xa to obmacałam go bardzo dokładnie w sklepie i powiem Ci że jest super.Gondolkę łatwo wypiąć ze stelaża,ma duży kosz na zakupy (ładowność koszy coneco to 2kg),regulowaną skóro podobną rączkę,pompowane koła,świetną spaceówkę z taką specjalną wkładką,zafoliowany podnóżek i super regulowaną budkę,do tego posiada kilka zakamarków do kórych można wrzucić portfel czy pieluchę.Jak dla mnie jest to wózek idealny i myślę że innego nie kupię.Niektóre dziewczyny narzekają na regulacje oparcia w spacerówce ale dla mnie ona jest ok-to jest taki pasek który się poluzowuje.Liczę na jakieś promocje w okolicach kwietnia bo maluszek pojawi się pod koniec maja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×