Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezaspokojony maaz

Co dosypac zonie aby polubila sex ?

Polecane posty

Gość niezaspokojony maaz

prezenty, nastroj, masaze, godzinne rozmowy itd. probowalem juz wszystko, zona mowi mi wprost, ona tego nie potrzebuje !!! Nie moze sie skonczyc tylko na przytulaniu, mowi , itd. 1. Nie po to sie zenilem aby placic za sex 2. Lubie sex z moja zona, bo sex z wlasna, wierna zona jest super. 3. Dzowek brzydze sie 4. Kochanka ? Nie wiem, to zobowiazuje, a krzywdzic siebie i inna kobite to nie w porzadku, zyc w klamstwie ? Nie Wiec moze jest jakis srodek, co nie zabije mojej zona, a zwiekszy jej potrzeby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre ale prawdziwe
pomóc tu może tylko zmiana żony, ta obecna jeslinie potrzebuje to na pewno jej zapotrzebowanie nie wzrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monhha
a może z tobącos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój drugi mąż to przezył
więc wiem co piszę, pewnie trafiłeś na aseksualny egzemplarz, mój błagał 28 lat i wiele nie wybłagał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli dopełniłeś
jeśli zadbałes o wszystkie szczegóły i masz pewność, ze jestes dla zony atrakcyjny oraz że ona nie pada na nos pod cieżarem codziennych obowiazków i zwyczajnie jest wycieńczona fizycznie i psychicznie, to pozostaje jeszcze jedynie wizyta u seksuologa, który moze jednoznacznie potwierdzić badź wykluczyć, że masz aseksualną zonę, która seksu zwyczajnie nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony maaz
@mój drugi mąż to przezył dzieki, ale nie pocieszylas mnie :-) uwazm ,ze takie egzemlaze powinny isc do zakonu @monhha "a może z tobącos nie tak?" Nie naleze do facetow, co wskoczy na partnerke, poskacze, spusci sie, spyta "jak bylo, belem dobry" oswroci sie duupa i zasnie !!!!!!! Orgazm zony jest najwaznieszy !! Wpierw robie jej masaz plecow, pieszczoty szyji i plecow ustami, potem piersi i jak juz jest mokra to zajmuje sie jej lechtaczka, az czuje skurcze jej pochwy , przyspieszony oddech itd. (czyli orgazm) A potem ja, stosunek czy robi mi to reka itd. Czyli az tak zle nie moze byc ? Albo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli dopełniłeś
to zona miewa orgazmy ? i mimo wszystko tego nie lubi ? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli dopełniłeś
aby wstapić do zakonu, to chyba przede wszystkim trzeba mieć powołanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mężowi
jaknie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony maaz
@jeśli dopełniłeś " to zona miewa orgazmy ? i mimo wszystko tego nie lubi ? hmm" No wlasnie dziwne. Bo o udawaniu nie ma mowy, musialaby byc niezla aktorka i chyba cwiczyc yoge aby opanowac tak swoje cialo :-) (zreszta sama mowi wprost, ze dzisiaj Ci sie nie udalo, no i ja tez czuje, ze "nie dziala", ze jest za spieta, itd. ale jest to rzadko )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek roztropek
bosze.. mam nadzieę, ze Ty nie jesteś moim mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek roztropek
nie chyba że trochę ubarwiasz, ja nie jestem aż tak okrutna w słowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony maaz
a skad wiesz ? Moze w koncu tu na kafeteri rozwiazemy nasze problemy lozkowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek roztropek
no nie wiem, nie wiem :) ale ja się przyłączam... ja poproszę o coś co sprawiłoby, że miałabym większą ochotę na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony maaz
@Parnassus Nie. To nowy temat, ale jak widze, powtarza sie czyli problem to jakas pandemia ! I to problem obu plci. Najlepiej by bylo jakby niezaspokojone zony spotykaly sie z takimi jak ja niewyzytymi facetami (nikt z nas nie ma ochoty na rozwod, czyli chodziloby tylko o sex)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ludzie, on nie ma aseksualnej żony. Ja też nie zawsze mam ochotę codziennie. A co do autora to może byś jej pomagał w domu? Myślisz, że z takim zmęczeniem cokolwiek chce się robić? A ty myślisz, że zrobi obiad, posprząta, wypierze uprasuje a wieczorem będzie mieć ochotę. Może dzięki pomocy nie będzie chciała codziennie, ale jak już będzie miała ochotę to nie będziesz jej musiał błagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellissss
POSTARAJ SIE ZEBY JEJ BYŁO DOBRZE A WTEDY BEDZIE CHCIAŁA ..JESLI NIE CHCE TO COS JEST NIE TAK WIEM Z DOSWIADCZENIA .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony maaz
ale pieprzysz jak potrzaskana (sorry jezeli ciebie obrazilem) Ale ona prycuje na 1/4 etatu a mnie dziennie nie ma prawie 12godzin, i przychodze zmeczony ja nie wiem co i MAM OCHOTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony maaz
zmeczona ? a na wczasach tez jest zmeczona ? Wlochy ! Piekny apartament, basen pod nosem, widoki cacy, super okolica, jest super i co ? I tez nie ma ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam pewność, że to ten sam temat co wczoraj :P "nie ma prawie 12godzin, i przychodze zmeczony ja nie wiem co i MAM OCHOTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" to ty jakiś królik jesteś :P:P:D to, że ty masz ochotę nie znaczy, że ona też musi mieć. nie chce to nie chce. ja też bym nie chciała jakby mnie facet ciągle napastował i chodziłoby mu tylko o jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha bez oka
no racja cos z nia nie tak. moze ma kogos albo robi to sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała czytelniczkagdd
Moze to nie z Twoja zona jest problem tylko z Toba? :D Z Twoim podejściem też nie chciałabym uprawiać z Toba sexu :O Brzydziłabym sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony maaz
@Parnassus Przypadek, nie bylo mnie wczoraj na kafeterii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co dosypać żonie
kasy dosyp, zobaczysz jak jej się poprawi libido!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony maaz
@stała czytelniczkagdd Rozwin temat, co masz na mysli "z moim podejsciem", nie za barzo rozumie ? Albo Ty czytac nie umisz, albo czytasz i nie rozumisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×