Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezaspokojony maaz

Co dosypac zonie aby polubila sex ?

Polecane posty

Gość stała czytelniczkagdd
Paradokos i jej glupota. Chociażby te słowa. Ja tu nie widzę jej głupoty. Może to nie ona, a Ty masz zbyt duży apetyt na sex? Zawsze łatwiej zwalić winę na drugą osobę, nie doszukując jej u siebie. Może zwyczajnie jej nie podniecasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony maaz
kasy ? hahahaha, wiesz tego to akurat nam nie brakuje, ma karty kredytow i robi co chce, nigdy jej nie kotrolowalem ani nie marudzilem ,ze co kupila itd. A a jak trzeba cos wiekszego kupic to dyskutujemy o tym, zreszta tu mam do niej pelne zaufanie. Robi co chce i mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@niezaspokojona maaz kup sobie gumową lalę, będzie chciała zawsze i wszędzie o ile będziesz miał sprawną pompkę. kobieta troszkę się różni od gumowej lali, ale jeśli tego nie czaisz to pewnie nie zrozumiesz dlaczego ludzie uważają że masz chore podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to takie dziwne
Tym swoim "niezaspokojeniem" odrzucasz i obrzydzasz Twoja zone!! Przy Tobie zrobilabym bym sie zupelnie aseksualna !! I jeszcze myslisz nad tym co zonie dosypac zeby polubila seks:-O Innych pomyslow nie masz??? na tym konczy sie Twoja kreatywnosc??? Zastanow sie macie jeszcze cale zycie przed soba i widocznie brak Tobie wypobrazni,fantazji oraz empatii zeby wczuc sie w potzrby Twojej kobiety !!! bo gdybys chociaz troche tego w sobie mial to bys nie zastanawial sie nad tym co jej dosypac...idz sie leczyc dziecko... Bylabym twoja zona i bym Cie przylapala na tym co tu piszesz poczulabym sie jako objekt seksualny (ona na pewno tak sie czuje) i kurwa bym Cie z mojego zycia wyjebala na zbity pysk !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała czytelniczkagdd
dopiero teraz przeczytałam ze zrozmieniem :D :D :D Umisz, rozumisz :D :D Potrafię czytać ze zrozumieniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony maaz
@stała czytelniczkagdd nie podniecam ? Moze. ale ona twierdzi inaczej. Apetyt, mam, chcialbym nawet dziennie, ale jakby bylo raz na tydzien to bym juz byl prawie zadowolony. Gumowa lala ? Dobre. 1. Gdzie bym ja schowal ? 2. A jakby dzieci ja znalazly to co ? 3. Nie mogl bym, bo bym sie chyba tylko smial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to takie dziwne
to jak opisujesz "orgazm" twojej zony to nie wyglada mi na orgazm tylko na udawanie...nie kazdy skurcz i szybkie oddychanie jest orgazmem...a poza tym sa kobiety dla ktorych orgazm lechtaczki sie nie liczy..dla mnie to pierwsze danie a orgazm pochwowy musi byc. Widocznie to TY jej nie zaspokajasz i dosyc Cie ma idioto !!! Zanim bym Cie wyjebala z mojego zycia dalabym sie przylapac we wlasnej sypialni z innym facetem inflagranti dopiero bys zobaczyl jak seks uwielbiam. traktujesz zone przedmiotowo i jak czytam jak sie do niej dobierasz to sie brzydze :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lOLI30
a od kiedy jest taka oziębła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony maaz
@czy to takie dziwne objekt seksualny ??? To ja sie czuje jak maszynka do robienia pieniedzy !!!! Bo ona z nich korzysta ! Czyli zostaje mi zostawic zone, i poszukac sobie jakies kochanicy, bo slub wykluczony, bo po slubie co niektore staja sie wrednymi sukami !!! Wiesz, chyba za dobra dla niej jestem. Zaczne nie dbac o siebie, chlac piwsko, ogladac TV, zapraszac kumpli i chlac i ciagle mowic ,ze jestem zmeczony => To zobaczysz tu jej topik ,ze "Maz nagle przetal dbac o mnie, a byl kiedys taki dobryy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony maaz
@@czy to takie dziwne Orgazm pochwowy ma tylko 5% kobiet :-) widac ,ze chamska ciipa jestes, To ja sie brzydze takimi egostycznami szlampami jaakt TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to takie dziwne
ale prymitywny trep z Ciebie :-O Talko dlatego ze Ty zarabiasz nie pijesz,przed TV nie siedzisz to ona musi odplacac i sie odwdieczac seksem???? fuuuuuuuuj jestes obrzydliwy :-O Uwiez mi ONA na pewno to czuje jakie masz nastawienie i tym wlasnie niszczysz jej libido! Cos takiego podobnego mi keidys facet powiedzial za ktory sie ze mna chcial ozenic. Powiedzial ze jak nawet ochoty nie mam to musze ood czasu do czasu bo tak to malzenstwo sensu nie ma...Natychmiast skonczylam z nim skonczylam. Bozeeeee jak pomysle ze bylabym z takim jak Ty po slubie..wole nie myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to takie dziwne
widac jaki prymytyw Ty jestes,ciekawe skad to masz te 5 % orgazmu pochwowego??? Chcialbys miec tak latwo nie??? Polizac i nie wysilac sie !! ja przynajmniej problemu nie mam ani z seksem ani z orgazmami bo mam wspanialego partnera z wyobraznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała czytelniczkagdd
Nie chc mi sie czytac Twoich wypocin :O Z całym szacunkiem, ale jesteś strasznym gburem :O Chyba Twoja żona nie zna CIe od tej strony... Chociaż moze zna i dlatego nie chce z Toba sypiac...? W sumie nie dziwiłabym sie . Przeczytaj jeszcze raz od początki to co napisałeś ( ze zrozumieniem) . Takich spraw nie powinieneś rozwiazywac na forum. Nawet anonimowo. Traktujesz zone przedmiotowo. Jak kupe miecha z dziurka w środku :O bez uczuć.... Powinieneś z nia rozwiazac ten problem. Ewentualnie isc po poradę do specjalisty, ale z Toba nie ma problemu, prawda...? TO oczywiście jej problem :O Wieć wizyta niepotrzebna :O Kasa, kasa, kasa.... z kasa mozęsz co najwyżej pójsc do prostytutki. Tak sie chwalisz, a co kasa CI daje? :O Nawet żone ona nie przekonuje. Potraraj sie z nia rozwiazac ten problem. Tu odpowiedzi nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała czytelniczkagdd
Teraz stwierdzam, zę to pisze jakieś dziecko z gimnazjum, albo zatrzymany an tym etapie rozwoju "mężczyzna" (specjalnie napisałam to słowo w cudzysłowie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigola
Odstaw zonie tabletki antykoncepcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony maaz
@czy to takie dziwne "ale prymitywny trep z Ciebie " Przykro mi ,ze musialem zejsc do twojego poziomu :-( Ale Ty naprawde nie umisz czytac: 1- pytanie bylo ,ze moze jest zmeczona, przepracowana => odp. pracuje na cwirc etatu i siedzi w domu (nie mam pretesji o to i dobrze ,ze pracuje, nie chodzi o finanse, jezel rozumisz o co chodzi ) 2- podpowiedz byla: mam dosypac kasy => nie musze bo ma dostep do wszystkich finansow ! Wiec po prost glupia i chamska jestes, wiec ciesze sie ,ze juz Cie tu nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to takie dziwne
egoistyczna jestem bo chce byc na 100% zaspokojona..no ciekawe ze mojego faceta to podnieca jak ogien i robi wszystko abym JA byla szczesliwa.Dopiero keidy ja jestem szczesliwa wtedy on jest zadowolony. A egoista jestes wlasnie tylko i wylacznie Ty! Nie mozesz do siebie dopuscic mysli ze wlasnie TY masz problem a naprawdopodobniej jestem po prostu fajtlapa w lozku i zony za bardzo nie podniecasz i nie zaspokajasz dlatego jej sie nie chce. prawda w oczy koli i dlatego od razu od szlamiskow wyzywac musiz. Prymityw i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to takie dziwne
To Ty spadles na poziom chamski bo ja Ciebie nie wyzywalam a Ty mnie od szlampiskow wyzywasz ! Masz kompleks nizszosci dziecko i po prostu marnym kochankiem i to wszystko.Zwalasz wszystko na zone bo nie chcesz sie przyznac ze ty jestes problemem i po prostu ja obrzydzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony maaz
przeciez mialo ciebie nie byc ! Wiec spadaj ! Nie interesuje mnie opnia chamskich , rozpieszczonych prze tatusiow egoistek, co tak plytko mysla, wiec ZEGNAM !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to takie dziwne
Tylko kutasem myslisz :D i jestes glupi jak but. Zonie wspolczuje. jeszcze troche i znajdzie innego ogiera za sie zdziwisz jak ona seks lubi ---tylko ze nie z Toba fajtlapo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała czytelniczkagdd
To mnie rozśmieszyłeś teraz :D :D :D To jest forum publiczne. Każdy może się tu wypowiadać, czy Ci to pasuje czy nie :) Po drugie nie nazywaj kogoś egoistą, gdy sam nim jesteś. To samo dotyczy sie wyzywanie kogoś od "chamskich" i innych takich Nie pisz do kogoś, ze ktoś "plytko myśli" gdy Twoje myślenie spada ponizej poziomu morza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbf
Moze juz kogoś ma i dlatego nie ma ochotę na męża :D Nic dziwnego... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony maaz
ty to wogole nie myslisz !! Jak Twoj facet sie na tobie pozna jaka wredna jestes to bedziesz sama !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgtds
Najlepiej jest zwalic winę na druga osobę. Robisz tak z żoną i z dziewczynami tutaj. Nikt nie moze Ci nic napisac, bo Ty i tak odwracasz kota ogonem. Ty masz racje, Ty wszystko wiesz. Jesli tak zachowujesz sie w życiu codziennym, to nie dziw sie, ze tak sie dzieje, a nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to takie dziwne
moj facet wie jaka wredna jestem i dlatego ze mna jest hehehe... no Twoja zonka napewno kogos ma :D:D:D Ty juz jestes sam bo ona Cie po rpostu nie chce a ja martwic sie nie musze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku ty naprawdę myślisz chujem :O zrozum, że żadna kobieta nie chciałaby seksu gdyby facet ją ciągle nagabywał, napastował, ciągle chodziłoby mu o jedno :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monhha
a to przepraszam gdyby moj maz zaczynal odemnie to bym chciala to robic non stop ale niestety...on bardziej mysli o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony maaz
Do znawczyn : czy to takie dziwne stała czytelniczkagdd No to co poradzicie kobieta ktore tu skarza sie na mezow, ze nie chca sexu, ze mowia ,ze oni sa ciagle zmeczenia. A one tak sie staraja, seksowne ciuchy, chodza bez majtek itd. Dwoja sie i troja. To wg. waszej logiky te niezaspokojone mezatki to zdziry i kuurwy ?!!!! Bo chca sex z mezem ! i tylko z mezem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczesna polka
rzeczywiscie jestes niezaspokojony... stales sie agresywny przez to... moze idz na silownie? wyładujesz sie troche i zonie odpuscisz...;) a tak na powaznie to moze jej to minie? ja np. 3 lata temu w ogole nie mialam ochoty na sex. robilam to z poczucia obowiazku wzgledem partnera, ale on to wyczuwal, wiec wcale nie bylo fajnie. zwykle bam-bam... teraz sie wszystko zmienilo, moglabym to robic caly czas i strasznie sie denerwuje kiedy mojego faceta nie ma w domu;] moze wypróbuj terapię wstrzasową.. zero pieszczot, niczego.. po prostu nie naciskaj, nie kombinuj.. poczekaj kiedy ona bedzie miala ochote..? bo moze kazdy twoj mily gest w jej kierunku odbiera teraz jako "zachete" i automatycznie ją to odrzuca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×