Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

Odnosnie wlosoww ;) wczoraj bylam w ciezkim szoku, po tym jak wyprostowala mi wlosy kolezanka. Jakas "wypasiona" prostownica z remingtona ;) Zawsze wydawalo mi sie ze mam proste, tylko czasem przeciagnelam prostownice po koncowkach. Ona natomiast przez kilkanascie minut prostowala mi pasmo po pasmie i jak przejrzalam sie w lustrze bylam zachwycona. Wlosy byly idealnie gladkie (niemalze jak z jakiegos wypPSowanego zdjecia w gazecie) a dodatkowo pieknie sie blyszczaly. najlepsze jest to, ze mimo braku , a mam tendencje do tego ze lubie sie bawic swoimi wlosami, przekladac je itd ;) Jak uwazalam, ze prostownica nie jest mi potrzebna, tak teraz zapragnelam tej wlasnie, ktora ona ma.Nigdy nie myslalam, ze az tak spodobaja mi sie idealnie proste wlosy i ze taki efekt jest u mnie mozliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
zapytam się ja - wiesz na temat ściągnięcia koloru czarnego z włosów rozmawiałam z kilkoma fryzjerkami i wszystkie radziły podobnie nie wiem może w moim mieście ( mieszkam w małym ) nie mają takich środków że mogą to zrobić nie wiem a swojej fryzjerki nie zmienię w końcu trafiłam na taką która świetnie radzi sobie z moimi włosami. Mam trochę kręcone ale takie bardzo puszące się a po jej cięciu włosy fajnie się układają i nie mam problemów z ich ułożeniem. Anxi - ja mam prostownicę remingtona z regulacją temperatury i można nią loki też robić :) jest świetna włosy właśnie są bardzo błyszczące no i nie niszczy aż tak bardzo włosów jak takie zwykłe prostownice mam porównanie bo wcześniej używałam takiej najzwyklejszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
kwiecista sukienka - no ja mieszkam w duzym miescie, jak jade do rodzicow do malego to tez jak sie spytam roznych fryzjerek - to sie nie da. A wlosy tez mam krecone i ciezkie do sciecia. W ogole to ja bylam dzis caly dzien bez niczego - radia, internetu, TV. Jak uslyszalam ze prezydent nie zyje i byla katastroa to moje pierwsze pytanie: zartujesz? Teraz siedze i czytam. Nigdy nie lubilam Kaczynskiego i jego zony ale to straszne tragedia dla tylu rodzin. Jest mi bardzo przykro, wielu wspanialych ludzi zginelo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
zapytam sie ja - ja od rana wiem o tej tragedii ale z początku też nie wierzyłam w to co się stało i mimo że również nie jestem zwolenniczką Prezydenta Kaczyńskiego to strasznie mnie to poruszyło. Strasznie też jest mi szkoda córki Kaczyńskich szok jednego dnia straciła oboje rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zal Jarosława. zona ma męza i dzieci, a Jarosław nie ma nikogo. no matkę ma, ale ja nie wiem czy matka to przezyje... tez ich nie lubiłam, ale to nie zmienia wielkiego zalu :( nawet Gosiewskiego mi strasznie żal, chociaz jak go słyszalam w radiu to miałam ochotę przełączyć, ale Boze mój, młody jeszcze, troje dzieci... i te wspaniałe kobiety, Jaruga-Nowacka, Gęsicka, Szymanek-Deresz... i Szmajdziński, i Putra... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, ze w obliczu wielkiej tragedii nie jest waazne jakim byl czlowiekiem i czy go sie lubilo czy nie, bo czystym odruchem ludzkim jest to, ze jest nam przykro i wspolczujemy, ale ... Smiech mnie ogarnia, a moze bardziej wspolczucie kiedy te wszytskie dzieci neostrady, ktore wczesniej pisaly "jebac kaczynskich" teraz powtarzaja bezmyslnie jakim to "wielkim czlowiekiem byl" i jaka to ogromna strata. Dla mnie byl normalnym czlowiekiem, jak kazdy inny, i jest mi go (jego rodziny i reszty) szkoda tak samo jak kazdego innego nieznanego mi czlowieka, ktory zginal w takim czy innym tragicznym wypadku. Dlatego tez nie bede mowic, ze byl "wielkim czlowiekiem", bo dla mnie nim nie byl i irytowal mnie niemilosiernie. Oczywiscie teraz, to nie ma juz najmniejszego znaczenia, ale glupota jest bezmyslene powtarzanbie slow, w ktore sie samemu nie wierzy tak naprawde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała- dziękuję ci za tą niezwykle mądrą wypowiedz, mało znam ludzi o takich poglądach jak ty, sama do nich należę, ale większość moich rówieśników, znajomych jest ślepo zapatrzona w pana tuska i tego typu ludzi, przez 4 lata gnoili braci Kaczyńskich a teraz każdy chce uzewnętrznić jaki to wielki żal nosi w sobie (dokładnie jest tak jak napisałaś anxi) chociaż nigdy nie wypowiadam się publicznie, czy to na forum czy w życiu o polityce, bo jak napisałam wyżej mało znam ludzi o poglądach takich jak moje, to teraz chcę przyłączyć się d tego co napisałaś mi mała, ja również głosowałam na ś.p. Lecha Kaczyńskiego i chciałam to zrobić ponownie, a teraz... teraz jest wielka niewiadoma tak wiem, że nasz temat modowy jest o rzeczach mniej przyziemnych, ale nie sposób jest nie zostawić komentarza o ostatnich wydarzeniach, mam nadzieje, że to zrozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy podobnie. moj kandydat tez zginął. i tez nei wiem co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anxipanxi nie chce mi sie logo
MI MALA: Pisalam to z perspektywy zwyklego czlowieka. Nie bede go zalowac bardziej niz rodziny, ktora ginie w wypadku samochodowym wracajac ze swiat, bo jakis debil po pijaku wsiadl za kierownice. Oczywiscie debil przezyl, rodzina nie, jak to czesto sie zdarza. Owszem byl glowa panstwa, ale ja za wielka osobowosc nigdy go nie uwazalam, i nie okrzykne go takim po smierci. Tak sie sklada, ze potrafie jednak zrozumiec jak ogromna strata jest to dla panstwa, ale nie moge wmawiac sobie, ze nie widze tego, ze panstwo samo sobie jest winne na swoj sposob. Nie raz dyskutowalo sie o sprawnosci polskich samolotow, czy o tym, ze nigdy nie wsadza sie do jednego samolotu tak duzej liczby waznych dla panstwa osob. Bo 1. dla ew zamachowcow bylaby to sytuacja wymarzona, 2. bo katastrofy sie zdarzaja i tylko glupie panstwo naraza sie na takie oslabienie. Brakowalo jeszcze tylko, zeby do jednego samolotu wsadzic premiera razem z prezydentem. To juz wogole mielibysmy chaos. Tyle z mojej strony, wracam do codziennosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
A ja krotko - zdecydowanie zgadzam sie z anxipanxi, tak samo zal jest mi zwyklej rodziny ginacej np w wypadku samochodowym. Tez nie uwazalam sp. Kaczynskiego za wielka, wybitna osobowosc. Po prostu zal mi tylu ludzi ktorzy zgineli bezsensowna smiercia i ich rodzin ktore teraz przezywaja ich strate. mi mala - mam pytanie jezeli mozna :) Żyjesz juz chyba troche w UK i nie wiem, czy zamierzasz jeszcze tam pozostac? Pytam poniewaz uwazam ze ludzie ktorzy dobrowolnie wyjechali i zyja poza granicami nie powinni glosowac. Nie mieszkaja w Polsce wiec to nie w porzadku ze zaglosuja i wyjada a ci co tu sa na stale musza zyc na codzien takze z wyborami tych ktorych tu na codzien nie ma. Chocby to ze glosowalas na sp. Kaczynskiego i Twoj glos na pewno tez przyczynil sie do Jego wygranej po czym wyjechalas a ja zostalam w kraju z prezydentem ktory niezbyt mnie przekonywal. Nie wiem jakie macie zdanie ale powinni glosowac tylko ludzie mieszkajacy w danym kraju. To tyle moje zdanie, juz nie offtopuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie ciesze ze zagłosowala (nawet jeśli wyjechała poźniej) bo przyczyniła się do tego, że Polska miała przez te niecałe niestety 5 lat tak wspaniałego prezydenta. I miałaby zapewne jeszcze przez następne 5 lat gdyby nie ta cholerna tragedia. Dla mnie od samego początku to był wspaniały przywódca. Drażni mnie tak jak anxi pisała, z tym pokoleniem neostrady, tu sie zgodzę. To jest bardzo płytkie, takie pozbawione sensu i głębi (np. znajomy dodał na NK ok.25 zdjęć pary prezydenckiej a jestem ciekawa, czy zna choć kilka szczegółów z życia Prezydenta Kaczyńskiego). Ludzie idą na łatwiznę zachowując się właśnie w ten sposób. Miałam się nie udzielać w necie na ten temat, ale chyba muszę się wygadać, bo dla mnie to niczym wielka życiowa tragedia i brak sensu dnia jutrzejszego... ja ich naprawdę kochałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
Zapytam sie ja- a to mnie zaszokowalas:D Coz za poglady, rodem z glebokiej komuny. Polacy na emigracji sa rowniez patriotami; czesto wiekszymi, niz ci przebywajacy w Ojczyznie na co dzien. W UK jest masa starszych ludzi, ktorzy pozostali tutaj po II wojnie swiatowej, w czasie ktorej przelewali krew za Polske wlasnie. Tez nie maja prawa glosowac, tylko dlatego ze osiedlili sie tam, gdzie czestokroc poznali mezow, zony, gdzie zapuscili korzenie? Co do mnie- przebywam na emigracji czasowej, gdyz maz pracuje na kontrakcie i to dobra dla nas okazja, aby zaoszczedzic pieniadze na dom. domy w Krakowie drogie:) najpozniej za 2 lata wracamy do kraju, gdzie zamierzamy rozkrecic wlasne biznesy. i dzieki Bogu, ze ludzie wlasnie tacy jak my- bez falszywej skromnosci- wyksztalceni, kulturalni, otwarci na swiat, na odmiennosc, na inne kultury, a przy tym tradycyjni, wierzacy i patriotyczni, rowniez wyjechali poza granice Polski, bo inaczej opinia o Polakach w swiecie bylaby juz bardzo kiepska. a glosowac w polskich wyborach mozna w UK bez problemu, wystarczy odpowiedni formularz. Lejdi- :) dostalas juz ta nieszczesna paczke?? wyslalam wieki temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
Skopiuje fragment do ktorego sie odnosze: mi mala z pracy Zapytam sie ja- a to mnie zaszokowalas Coz za poglady, rodem z glebokiej komuny. Polacy na emigracji sa rowniez patriotami; czesto wiekszymi, niz ci przebywajacy w Ojczyznie na co dzien. W UK jest masa starszych ludzi, ktorzy pozostali tutaj po II wojnie swiatowej, w czasie ktorej przelewali krew za Polske wlasnie. Tez nie maja prawa glosowac, tylko dlatego ze osiedlili sie tam, gdzie czestokroc poznali mezow, zony, gdzie zapuscili korzenie? Ale co ma piernik do wiatraka? Przeciez ja nie napisalam ze Polacy na emigracji nie sa patriotami, czytaj uwaznie. Nie neguje ich poswieceniai milosci do ojczyzny. Ale glosowanie? Skoro osiedli tam - chcac lub nie chcac bo roznie w zyciu bywa - niech glosuja w panstwie gdzie mieszkaja. Wybory nieco zmieniaja i dlaczego ludzie zyjacy za granicami kraju mieliby decydowac o tym co sie dzieje wewnatrz? Niech decyduja ci co tu zyja na codzien i dokladniej sie orientuja jak jest, lepiej znaja problemy codzienne, taka prawda. A juz tym bardziej nie powinni glosowac ci ktorzy wyjechali glownie w celach zarobkowych - skoro wyjechali bo tam jest latwiej zarobic to znaczy ze tu im bylo gorzej - a teraz nagle wielki patriotyzm i chec wziecia udzialu w wyborach? Moje zdanie nie jest rodem z glebokiego komunizmu, po prostu mysle praktycznie. Mi jest w Polsce dobrze, meszkam tu wiec glosuje i ja oraz inni glosujacy bede sie w przyszlosci borykac z nastepstwami tego co wybierzemy, nie ci ktorzy wyjechali. To tyle z mojej strony, teraz juz tylko modowo bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
Zapytam sie- mysl logicznie. skoro wyjechali, tzn ze wlasnie nie bylo dobrze, i dlatego glosuja, zeby bylo lepiej i zeby mogli wrocic. glosuja zgodnie z wlasnym swiatopogladem, jako Polacy, do czego maja swiete prawo. i to bzdura, ze Polacy na emigracji nie orientuja sie w tym, co dzieje sie w Polsce. wiekszosc moich znajomych czyta polska prase, oglada polska TV, przeglada portale internetowe codziennie. nie zapominaj tez, ze w Polsce mamy rodziny- rodzicow, rodzenstwo, przyjaciol. i glosujemy tez dla nich, zeby im zylo sie lepiej. no i dla siebie, oczywiscie. jak pisalam, ja sama zamierzam wkrotce wrocic i glosuje rowniez dlatego, zeby Ojczyzna umozliwila mi rozwiniecie skrzydel na miejscu. absolutnie sie z Toba nie zgadzam i podtrzymuje stwierdzenie, ze poglady masz szokujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
aha- a tutaj tez glosuje:D na brytyjskich poslow i brytyjskie rzady. jestesmy w UE, juz od dawna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
mi mala - wiem :P Cieszy mnie ze tam glosujesz bo mieszkasz i wtedy wiesz co jest dla Ciebie jako mieszkanca najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
mi mala - moze dla Ciebie szokujace, ja to widze z nieco innej strony - jezeli chcesz mozemy o tym podyskutowac prywatnie by tutaj nie mieszac na topicu gdyz owszem masz po czesci racje, ja nie jestem osoba ktora slepo uwaza ze tylko to co ona mowi jest ok, jestem zawsze otwarta na dyskusje, ale grzeczna oczywiscie bo jak czasem czytam dyskusje na kafe to mi sie wlos na glowie jezy. Tez mowiac skromnie :P jestem wyksztalcona, duzo podrozuje - akurat od malego bo moi rodzice mieli hopla na tym punkcie, chodzilam jakis czas do niemieckiej szkoly wiec tez troche pomieszkalam poza Polska i naprawde nie uwazam zeby moje zdanie bylo az tak szokujace i z glebokiej komuny. A teraz mam do Ciebie inne pytanie - czy primark ma jakas swoja strone gdzie mozna obejrzec ich rzeczy? Bo szukalam i tak typowo zeby bylo cos pokazane to znalezc nie moge, moze zle szukam, zakrecona ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
Teraz mykam zeby nie bylo ze wymykam sie bez slowa, bede wieczorem :) Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I miałaby zapewne jeszcze przez następne 5 lat gdyby nie ta cholerna tragedia." szczerze? wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powracam juz do tematu :) mi mala- nie doszlo jeszcze nic :( mam nadzieje ze nie zaginela gdzies ech, orientujesz sie ile srednio idzie taka paczka do PL??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
lejdi- jesli nie ukradli na poczcie w Polsce :o, to powinna juz dojsc. wyslalam air mail (tzn moj kolega z pracy wyslal razem z firmowa poczta, pytalam i powiedzial ze wszystko zrobil ok), powinna dojsc w przeciagu 3-4 dni pracujacych, ale w praktyce wiem, ze trwa to nieraz do 2 tygodni. mysle, ze dojdzie w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poglądach politycznych byśmy się nie zgodziły.jestem skrajną liberalistą która mimo to ma wielkie poszanowanie do zasad i faktów. Kaczyński nie był zwykłym człowiekiem jego działania w solidarności zasługują na wspomnienie i szacunek jednak ani cech charteru ani prezydentury nie uznam za dobre. tragedia tragedią moje poglądy się nie zmieniły. wkurza mnie porównywanie do Katynia i nagle uduchowienie wszystkich. nazywacie elitą tych którzy zginęli w tym wypadku na wzór elity która zginęła w zborni katyńskiej. nie wiem czy nie wiecie czym była zbrodnia katyńska jeśli powtarzacie za mediami (bo niestety tak to wygląda) to odsyłam was do książek o Katyniu nie do filmu i tv. już w wiki jest mniej medialnej papki o przeklętej ziemi, przepowiedniach nostradamusa, wybranym narodzie, elicie, Janie Pawle 2 media szukają porównań ja wole współczuć przezywać tragedie ale nie szukać w tym analogi. a teraz już w normalnym stylu topicku. leże chora więc o ile uda mi się doprowadzić do wyglądu nadającego się do fotek to porobię monnari:) byłam u fryzjera mam krótkie włosy:) jestem w miarę zadowolona. przyszła część paczek buty dziwnie leżą na nodze i obcas wydaje mi się za niski;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
nibys- nie szukam analogii, ale 'this makes me think':) historie Katynia znam dobrze, przeczytalam mase ksiazek na ten temat, w koncu studiowalam m.in. historie Polski i historie literatury polskiej. i nic zalosnego ani prymitywnego nie widze w stwierdzeniu poety, ze Polska jest Chrystusem narodow. elita polityczna nazywam ludzi z PiS-u (w wiekszosci), jako inteligentnych, madrych i prawych. a ja sobie wyprostowalam wlosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecony lok :D
Mala mi czy mogłabys mi wysłac pare rzeczy z primaka , które upatrzylam na allegro ...ceny z all mnie przerazaja ...oczywiscie za odp oplata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala -> bynajmniej nie chodziło mi o to ze jest to żałosne. po prostu wkurza mnie serwowanie papki przez media i powtarzanie jej przez ludzi którzy nie mają o tym pojęcia. mamy inne poglądy i tyle o ile są poparte wiedzą a nie banałami są dla mnie w porządku. ja pisu nie określiła bym twoimi słowami ale także żadnej innej parit politycznej. jeśli masz wiedzę, znasz fakty, wiesz o czym mówisz to to to co mówisz jest wartościowe i mogły byśmy o tym podyskutować. tylko może nie dzisiaj bo poza tym ze jeszcze wpływa na nas tragedia to moja grypa osłabia moje zdolności interpretacji i wypowiedzi. ja złamałam zęba szlag! o jutro mam dentystę. zachciało mi się grzanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nibys - w poglądach politycznych byśmy się nie zgodziły. " pewnie nie, ja jestem lewicowa do bólu :D a ja sobie zafarbowałam włosy :D która tam ruda szukała koloru Mango z Brilliance'a?? u mnie w Rossmanie chyba z osiem opakowań na półce stoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frufru-> na szczęście nie rozmawiamy o polityce:) ja szukałam mango ale nie z brilliance a z loreala z serii feria. byłam w 3 rosmanach i nie ma;/ w innych tez próbowałam ale niestety;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×