Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

Jesli sie zle w czyms czujesz to tego nie nos, dla mnie to proste ;) Przeciez nikt Cie nie zmusza do noszenia szpilek. A jesli chcesz je nosic, to dlaczego masz sie przejmowac tym co ktos obcy sobie o Tobie pomysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusk
Kupilam dzis taka boserke : Możecie mi doradzic z czym ja nosic . Pomimo tego że mam plaski brzuch i wogole to jaednak chyba taka głupio nawet latem nosic ja tylko do stanika?ja mam biała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirvina
Tutaj mam niskie obcasy.... marzę o wyższych... jeśli takowe założe np.10 cm, nie będzie komicznie? Ps: gołych nóg boje się pokazać, tutaj je mam bo nie mam innych zdjęć. Szpilki chciałabym nosić no rurek przede wszystkim... będzie ok? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f3ddda31ade20e0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze bedzie spoko. Masz peruke na glowie czy to Twoj kolor wlosow ;) Sory za pytanie, ale nigdy jeszcze takich nie widzialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ja wyreczacie
anxi-ja tez nie widzialam takiej strzechy na zywo,mam nadzieje ze to peruka,a ta bokserka koronkowa MEGA MEGA WIES!moglas strzelic sobie odrazu te spodenki do niej i wio do remizy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeezu, Dirvina, jakie Ty masz nooooogiiii... aż do nieba :) rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirvina
spoko to treska doczepilam do zdjec:) a ze jest sztuczna to sie swieci ze az strach hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm bokserka jak dla mnie straszna, jeszcze czarna bym przezyla, ale biala ;/ a na tej focie to masakra totalna bleeeeeee zywcem z techno party wyciagnieta, brak mi tylko bialych rekawiczek i kozakow :D dirvina- boze jakie ty masz dziewczyno nogi!!!! czemu sie wstydzisz chodzic w szpilkach? przeciez sa stworzone dla takich nog!!!!! anxi ma rację, jeśli się źzle w czymś czujesz to tego nie noś, ale jeżeli to wynika jedyznie z twojego braku pewności to przysięgam, że nie będziesz wyglądać źzle w szpilach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie modomaniaczki :) Fajny topik można poplotkować o zakupach i ciuchach takie małe oderwanie od życia codziennego. Przeczytałam całe 10 stron :) Anxi mam podobny styl, bardzo mi sie podoba jak sie ubierasz. Te nowe butki rewelacja wogóle marzą mi sie czarne platformy z przodem peep toe. Poza tym to ostatnio śmigam w czarnych botkach na platformie, nie martw się Anxi twoje niby "kurewskie" do legginsów będą świetnie pasowały ja mam podobne i je tak noszę wygląda to na prawdę dobrze. Jestem maniaczką butów i bielizny - mam świra na punkcie konrada świetna jakość i przynajmniej rozmiar D nie wygląda jak na starą babcie ;) W tym tygodniu kupiłam sobie świetne szpilki różowe w ccc takie troche nietypowe, poza tym niebieskie jeansy rurki biodrówki z Bershki i fajne jeansy w Reserved - jasne więc prędzej na wiosne - wycierane i o dziwo bardzo dobrej jakości. Poza tym jak większosć z was lubie legginsy i tuniki. I pewnie co niektórzy na mnie naskoczą ale noszę obcasy mimo że mój mężczyzna jest mojego wzrostu i mam gdzieś co ktoś o tym pomyśli on wręcz namawia mnie na szpilki bo mu sie w nich podobam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusk
ta na focie jest brzydka i nie pasuje jej .. moja jest dłuzsza pasuje mibo mam ciemna karnacje ..no i moja z innej firmy bo kupilam w h&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja po urodzinach praktycznie :) mąż się wczuł i wygrzebał mi gdzies torbę na którą daaawno polowałam - podobną do tej która ma Vanessa Hudgens na tym zdjęciu: http://etorebka.pl/s36.php ale ładniejszą ;), z miodowego zamszu i z krótszą rączką, taką w sam raz na ramię (nie przepadam za długimi paskami). dodatkowo dorzucił mi spódniczkę dżinsową w linię A, w stylu lekko kowbojskim, z plisowanymi wstawkami. zaskoczył mnie, nie ukrywam :) Spodziewałam się jakiegoś gadgetu w stylu mp-trójki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxi- odnioslam sie jedynie do zdjecia jakie wkelila ed cos tam- no sama przyznasz ze totalna masakra :) z twojego linku jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeech... oglądam sobie te różne blogi, te różne dziewczyny ze świetnymi zdjęciami i dochodze do wniosku że...z moim rozmiarem 38 jestem zdecydowanie za gruba :D tzn ofkors moge sobie "zrobić" ładne zdjęcie ;) ale szczerze mówiac w połowie takich zestawików na ulicę bym nie wyszła. chyba mam chandrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ostatnio ktos nazwal puszysta, na widok tego zdjęcia. Myslalam ze spadne z krzesla ze smiechu ;) http://4.bp.blogspot.com/_PrcR9LPr2C8/So7iLomBxjI/AAAAAAAAAZQ/nQH-HgpX4hY/s1600-h/1+anxipanxi.jpg A nosze srednio rozmiar 36, tak wiec wiem jak sie czujesz. Teraz blogi modowe prowadza glowie mlodziutkie chude dziewczyny, ktore maja jeszcze swietna pzremiane materii i pochlaniaja to na co maja ochote, ale HA i na nie czas przyjdzie, bo ja kiedtys tez bylam szkieletorem i jadlam najwieksze swinstwa a teraz tluszczyk zaczyna sie odkladac ;)) Tak wiec czasem musze sie kontrolowac. Moze zapisz sie na jakis aerobic, albo zacznij troche zdrowej sie odzywiac. Z doswiadczenia wiem, ze nawet jak zrzucisz 2 kg poczujesz sie od razu duuuuzo lzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to moja stara-nowa spodnica ;) Kupilam ja w listopadzie, ale dopiero wczoraj sobie o niej przypomnialam i przezwyciezylam moj wstret do rajstop (czarne kryjace, tutaj na zdjeciu ich jeszcze nie mam na sobie). Do tego mialam czarne czolenka na mega szpilce i czarny plaszczyk. Mysle, ze calkiem w porzadku to wygladalo a moj Ł byl bardzo zdziwiony keidy w koncu tej zimy zobaczyl mnie w rajstopacj a nie golych nogach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze anxi jaka ty masz figure.... juz teraz wiem ze swoim rozmiarem 40/42 napewno nigdy nie wkleje zadnego zdjecia :( a mozesz powiedziec jak to robilas ze paradowalas w zimie w golych nogach :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyno wyglądasz super. z tej okazji zjadłam do końca czekoladę ;) i już mi się dieta załamała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie aerobik odpada, bo próbujemy powiększyc rodzine :) i w związku z tym lekarz mi absolutnie zabronił wysiłków (juz raz poroniłam), a ja jestem tak głupia że jak coś robię to do oporu. wiec na razie nic mi nie zostało poza spacerami, a od tego sie cholera słabo chudnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny :)* jak chodzilam z golymi nogami? normalnie ... jestem goracokrwista i zawsze mi cieplo. a sukienki nosze tylko na imprezy. najpierw zakladalam pod nie legginsy i sciagalam je w wc w klubie zaraz po wyjscĂş ale pozniej stwierdzilam, ze nic mi sie nie stanie jak wyskocze z taksowki z golymi nogami 10 m przed wejsciem. no i jesli zakladam sukienke na impreze, to na gole nogi. rajstop nie znosze. mam chyba jakis uraz z dziecinstwa kiedy mama mniĂŠ na sile stroila w piekne sukieneczki wbrĂŠw mojej woli, hehe ;) a ze moj L z zamilowania lubi bawic sie w dj-a co weekend sila rzeczy zmuszona jestem do zabawy co sobotĂŠ ;) musze go miec na oku i zaznaczac swoje terytorium, ze tak powiem bo zza dj-ki widac wszystkie najlĂŠpsze laski w lokalu. a najw plus, taniec jest swietnym sposobĂŠm na spalanie kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frufru: no coz, dziecko to najwieksze poswiecenie, tak wiec musisz jakos to przebolec. pociesza jednak, ze dzieci sa tak absorbujace, ze niektore kobiety opiekujac sie malymi dziecmi chudna w oczach, bo nie ma czasu na bezczynnosc czy jedzenie :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dirvina-jakie Ty masz noooooooogi!:)Nos szpilki jakie tylko chcesz-a taka figura i takimi nogami wszystko bedzie na Tobie ladnie wygladac. anxi-super te buty.Ach,gdybym umiala w takich chodzic...;) Masz super figure i piekne wlosy....Kurcze,same supermodelki tutaj,czy co?:P frufru-ja tez nosze rozmiar 38,czasem 36-i to przy jakze imponujacym wzroscie 164,hehe.Czesto mam problem przy kupnie ubran,bo mam biust (miseczka dd-e,do tego teraz znowu jestem w ciazy i piersi znowu rosna...Po pierwszej ciazy urosly o prawie 2 rozmiary i tak juz zostalo...wole nie myslec,skad bede brac staniki,jak mi po tej takie wielkie zostana:P Maz nabija sie,ze bedziemy z Rosji sprowadzac takie dla starych bab: ) ) i tylek i niektore rzeczy musze dodatkowo przerabiac u krawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotku birmański, to jestesmy wymiarowo podobne :) ja mam rozmiar 38 przy wzroscie 162 :D i biust podobnej wielkości (70E), tyle że bez ciązy na razie. nie strasz mnie że to potem jeszcze rośnie trwale :) mialam nadzieje ze po jakimś czasie sie znów zmniejsza do poprzedniego rozmiaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frufru-moim kolezankom w wiekszosci zmalal albo powrocil do poprzedniego rozmiaru.Ja i jeszcze jedna kolezanka zostalysmy "obdarowane":P Co prawda jedrnosc juz nie taka,jak dawniej,ale nie jest zle:) Najgorsze jest to,ze ladnych stanikow w naszym (tzn.moim i Twoim:) ) rozmiarze jest jak na lekarstwo,a dorwac ladny push-up (tak,tak...wiem,ze niektore mysla,ze po co takim piersiom jeszcze push-up,ale fajnie czasem wsadzic biust w cos innego niz "normalne" staniki;) ) graniczy z cudem.Kilka tygodni temu,po dlugich poszukiwaniach,znalazlam swietny push-up dd...tylko,ze byl za maly😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny nie mówię tego
złosliwie ale powinnyście chyba poczytać nieco o prawidłowym doborze biustonoszy. Stanik 70D jest na malutkie piersi, naprawdę. Ja noszę 65HH/60I i moje piersi wcale nie należą do gigantycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×