Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Druhna - prezenty, impreza

Polecane posty

Gość bnmiu
"Jeden z największych domów mody ślubnej, znany dobrze polskim Panną Młodym hiszpański Pronovias wypuścił właśnie swoją najnowszą kolekcje.." A wiesz ja mam taki pomysł... Może zanim coś napiszesz na tym swoim blogu oddasz to komuś do sprawdzenia? Taka jestes oczytana, historię masz w małym paluszku a nie wiesz, że nie pisze się "panną młodym" tylko "pannom młodym":O Nie umiesz odmienic rzeczownika przez przypadki:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki już poprawiam. :) To jest taki dziwny błąd który mi się wkrada nie wiem czemu. Doskonale wiem jak się odmienia a tak mi się dzieje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyruszam na ostateczny bój. ;) To jakaś barbarzyńska impreza, już pierwsi goście są odsypiają wczorajszy before ale mają się na 17 zebrać. ;) Jak wrócę to wrzucę zdjęcia zdobyczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to pisałam to jeszcze nie wiedziałam co się stało. Zadzwoniłam do wszystkich zaproszonych, skonsultowałam z narzeczonym i impreza się odbędzie tylko w skromniejszym wydaniu, mamy podpisane umowy z których nie da się wycofać. Natomiast na 100% decydujemy się na zrezygnowanie z imprezy późniejszej z tańcami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi przykro
że tak się stało ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek...
Zia i jak sie udala impreza w taki smutny dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udała się bardzo dobrze pomimo okoliczności. Była spokojniejsza i tak jak pisałam zrezygnowaliśmy z tańców i zabaw. Napiszę pełną relacje ze zdjęciami może dzisiaj, może jutro. Nie chce ekscytować się w ten czas dlatego nie umieszczam jeszcze relacji, nie chciałam niczyich uczuć zranić a i sama czuję, że to nie czas na to, relacja nie ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam cały wątek i ręce mi opadły. Skąd w większości z Was tyle żółci, jadu, złych słów? Prawie w ogóle merytorycznej dyskusji tylko same inwektywy... Zia - trzymaj się i mam nadzieję że wszystkie Twoje imprezy wyjdą niesamowite. A do wszystkich krytykantek: 1.po to są fora internetowe aby na nich pisać. długo, krótko, szczegółowo lub ogólnie. A jak nie chcecie tego czytać to zajmijcie się czymś innym. 2.Uhonorowanie przyjaciół to wspaniały pomysł. Jeśli uważacie że coś może być kiczowate to napiszcie konkretnie dlaczego - wiadomo że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. 3.Czemu się wszyscy uczepili Stanów? Czy któraś z Was mieszkała tam chociaż przez chwilę że z takim impetem twierdzi że wszystko jest kiczowate? A chlanie wódki na umór nie jest? Poza tym widzieliście kiedyś wesela indyjskie lub japońskie...? "hAmerykańskie" przy tym to bal biednych z trzeciego świata... Zia-masz dziewczyno fantazje. I może nie wszystko mi się podoba-ale zgadzam się że pomysłowość może iść w zgodzie z fantazją. Niestety w Polsce nie można wychodzić poza schematy bo zaraz Cię wszyscy ściągną na dół...a potem skopią i podepczą. Good luck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic się nie stało
A gdzie jest ta relacja i zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemorele
zia... spieprzaj ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze ten caly
zia sie udziela na forum gazeta.pl ale ma laska pomysly heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze ten caly
i ciagle ten sam problem z odmiana rzeczownikow w liczbie mnogiej hahhahahaha oj ale tak sie jej dzieje jakos, ale przeciez dobrze wie, ze powinnoo byc ''om'' np. przyjaciolkom, mezczyznom. ludziom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×