Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boję_się_okropnie

chłopak uderzył mnie w brzuch 6miesiac ciąży

Polecane posty

Gość klkjafsihwe cwedoe f we
i temat zdechł. pamiętacie lalę, która pisała ze jedzie sprawdzić z kim wróci jej facet z wakacji? o stringach znalezionych w samochodzie? teściową, która odkryła że synowa zdradza syna? było tego oj było... są ferie więc się niektórym nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zladko vladko
temat zdechl przez nowy targ podobno powiadomila policje i co to teraz???? jesli zrobila to naprawde to panienka ma przechlapane :D tak czy siak ma cieplo w gaciach i sie nie pojawi juz predko. pewnie wykasowuje cala historie z kompa moze i format c robi? a moze poszla kupic nowy komputer i przy okazji zmieni dostawce internetu? moze nawet zmieni mieszkanie jesli nie jest gimnazjalistka a np. studentka?? ehehehehehehehehe konec filma :D serial dobiegl kresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fjoonnnaaa
Jak chcesz wiedzieć, to mam normalną sytuację w domu, męża który mi pomaga, nie podnosi na mnie ręki, opiekuje się dziećmi, kiedy ja robię porzadek, czy gotuję obiad itepe. Druga sprawa - raz by podniósł rękę - nie byłby już mężem, przynajmniej na codzien. Formalnościami nie zajmowałabym sobie dłowy, po prostu ja jestem taka "franca", co w tej kwestii zasadę ma jedną i wyraźną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fjoonnnaaa
to było do "Jeśli to prawda" a swoją drogą NAWZAJEM:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesli to prawda
Na kogos trafi. :)nie moja broszka. Ja meza i rodzine tez mam nie mieszkam w malopolsce ani w Polsce nawet wiec mi to rybka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic juz nie napiszesz
Chlopak sie odezwal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz chociarz
co u ciebie. Jak się czujesz, czy wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysly sie skonczyly
i gacie pelne ze matka po lbie strzeli jak sie dowie co jej dziecko w internecie wymysla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy nie moge zrozumiec
Jaki cel maja takie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze ta yardleyka1 to kawal szlaufa Nie majac wlasnego zycia czepia sie czyjegos i pisze na roznych tematach wywolujac plotki na temat osob ktore im nic nie zawinily. Nie martwcie sie, juz widzialem pare jej postow pod roznymi nickami. Wszystkie dotyczyly innych Bogu winnych uzytkownikow, a potem cala reszta myslala o nich zle. Niby taka kafeteria to gowno, ale jednak nikt nie lubi jak sie o nim pisze zle rzeczy, zwlaszcza na forum publicznym. Sadze tez, ze ta cala yardleyka1 to po prostu nastepna generacja moherow: siadzie taki czop przed komputerem i mysli ze jest panem swiata jak cos na kogos napisze. Internet nie jest dla dzieci, szlaufie Jesli chcesz cos o kims powiedziec to zrob to prosto w twarz, a nie rozpuszczasz ploty jak pospolite scierwo, cieszac sie ze cos po sobie zostawisz. Zajmij sie wlasnym zyciem i problemami, no chyba ze juz jestes w takiej sytuacji ze nikt cie nie chce, nie kocha a nawet nie lubi. Pewnie nawet twoja rodzina uwaza cie za smiecia i nie chca cie znac. Nie dziwie im sie. Wstydza sie ze splodzili takie cos, budzace odraze i niechec juz na sam widok. Ukrywanie sie za szklanym ekranem nie jest zbyt chwalebne, a to forum jak uwazam bylo stworzone by pomagac ludziom z problemami, pewnie niektorzy chcieli by tu porozmawiac na inne tematy niz, o tym ze slyszalas ze ktos cos tam zrobil. Jak chcesz poplotkowac to wypad do kosciola, tam znajdziesz wiecej wyznawcow osiedlowych nowin niz wiernych. Podziel sie swoimi doznaniami i przygodami zwiazanymi z internetem, przeciez to takie ekscytujace truc komus opinie nie przyznajac sie do siebie. Brawo dla naszego ulubionego scierwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogosialoodyść
pomocy!!!!!!?!! ja rodze w domu bo chłopak mnie uderzył i zamkneł w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia porud plgość
pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!! rodze w domu bo chłopak mnie uderzył i zamkneł w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jak na początku tego tematu ludzie podniecają się informacją że autorka ma neta w komórce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×