Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boję_się_okropnie

chłopak uderzył mnie w brzuch 6miesiac ciąży

Polecane posty

Gość jjdtjyj
Po prostu nie pasuje to co ona mówi... Internet przez telefon jest drogi i dziw że stać ja na taki luksus skoro na początku tematu pisała że ejst biedna jak mysz kościelna, nie ma za co się utrzymac i będzie musiała iść do domu samotnej matki. A stać ją na taki internet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie tak wkręcacie
Ty chyba nie widzisz takiej subtelnej róźnicy. Ona podobno jest w SZPITALU gdzie podejrzewam jak dzwoniła tam i jechala była kłebkiem nerwów z powodu dziecka ! Zostawili ja w PODOBNO W SZPITALU a ta jakby nigdy nic włazi na kafe , na forum na którym PODOBNO zalogował sie pierwszy raz by sobie pisać co robi , że braciszek jedzie itd. JA BYM CHYBA OSZALAŁA Z NERWÓW I MYŚLAŁABYM CO TU ZROBIĆ, DO KOGO ZADZWONIC i do głowy by mi nie przyszło by w takiej podbramkowej sytuacji siedzieć na necie na jakimś forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana gertrudo ruda wydaje mi sie ze bardziej denerwowala bym sie siedzac i nic robiac i myslac co by bylo gdyby Wole odreagowac i popisac z Wami, przynajmniej mam sie komu wyzalic i to mnie cieszy Z dzieckiem wiem ze jest ok wiec jestem juz spokojna Brat przyjedzie wiec pewnie pomoze mi to wszystko ogarnąc i wybrnac z sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisalam nigdzie ze jestem biedna' tylko nie mam swoich dochodow Teleon mam na abonament i jest na chlopaka a poza tym mam wykupiony pakiet i wychodzi naprawde niedrogo Boze co za ludzie :) Tu zawsze tak sie wszystkiego czepiaja?I doszukuja klamstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże,ale ciemnogród.Uważacie że jak ktoś mieszka na wsi to nie możliwe jest to żeby miał neta?Że nie ma czegoś takiego jak internet w komórce i nie możliwe jest że potrafi sobie zaczernić nicka? Wy macie jakąś manie,wszędzie węszycie podstęp:/ To co napisała ta dziewczyna jest logiczne i prawdziwe.Tylko was nigdy nic takiego nie dotknęło i nie potraficie uwierzyć że jest pełno takich facetów... Nie martw się nimi autorko,dobrze że dziecku nic nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertruda ruda
" co sie tak wkręcacie "......... zgadzam sie z tobą całkowicie. W takiej sytuacji jaką przedstawiła autorka byłabym kłębkiem nerwów, bo zawalił się mój cały świat, w jednej chwili straciłam partnera, mogłam stracić dziecko, dziecko zostało narażone na silny stres, straciłam dach nad głową, nie mam środków do życia, nie wiem co dalej ze mna będzie, nie mam żadnych oszczędności............ i sory ale w takiej sytuacji nikt nie logowałby sie beztrosko na jakieś forum , i to jeszcze płacąc za to nie mało w komie. Tyle na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śćiemaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_asd
ja wiem, ze w tym momencie najlepiej jak nie będziesz o tym myślała. Szkoda, że nie masz przyjaciół, koleżanek, mimo, że to obcy ludzi mi np. bardzo pomogli, szczególnie swoim wsparciem, byciem ze mną, zabieraniem mnie na spacery, to naprawdę dużo pomogło. Trzeba podjać decyzję, męzczyźni robią sie tylko gorsi, nie wierz w zmiany, ja uwierzyłam raz , że będzie o mnie dbał, a potem jakby zapomniał o tym, teraz mysle już tylko o zyciu bez niego. pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściema i dlaczego częśc
postów z rózzych ników - nlaezy do Ciebie? Moze IP masz wspolne z innymi - hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śćiemaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściema i dlaczego częśc
ktoś tu gada sam ze sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściema i dlaczego częśc
w jaki sposób??? - no mailowy oczywiście!!! no dobrze, jak jesteś w szpitalu - to jaki lek ci podali - wtedy dowiem sie czy nie sciemniasz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemsobieja
skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściema i dlaczego częśc
i co - ??? Brak odpowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemsobieja
nie pisz konkretnie miejscowości tylko nazwę większego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertruda ruda
a co dokładnie powiedział lekarz o twoim stanie? I po co dostałaś kroplówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im so sorry for you
przeciez pisala co jej podali juz wczesniej:o krzyczec to wszyscy, ale zeby zadac sobie trud i przeczytac od poczatku caly topik to juz nie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam gadanie
boje sie okropnie- nie tłumacz sie! Sa tu na kaffe normalne dziewczyny, a tymi pomaranczami nalatującymi po prostu sie nie przejmuj- niestety sa integralna częścią kaffe- taki swojski, typowo polski koloryt :) Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im so sorry for you
absolutnie, te wszystkie gertrudy, sciemy, co wy sie nakrecacie to jedna i ta sama osoba:o No chyba, ze wchodzac na kafe wszyscy mamy takie same IP:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
którry tydzień ciąży jesteś coś mi sie wydaje że przy takiej skróconej szyjce i rozwarciu możesz zacząć rodzić ja w lipcu urodziłam wcześniaka i jeżeli to jest prowokacja to nie życze ci żebyś w przyszłości przeżywała coś takiego o czym teraz piszesz nie ma nic gorszego niż patrzenie jak twoje dziecko walczy o każdy dzień życia żeby wrócić z rodzicami do swojego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertruda ruda
Devise91...... rzeczywiście jej pomogłaś wysyłając link do tematu na kafe :D :D :D zapewne to pomoże rozwiązać jej wszystkie problemy. Wiecie co , ja stąd spadam bo juz mnie to przestało smieszyć i bawić, baj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×