Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boję_się_okropnie

chłopak uderzył mnie w brzuch 6miesiac ciąży

Polecane posty

Boję się okropnie - nie martw się , na pewno wszystko będzie dobrze. A co do tych, co myślą że to prowo to niech sobie piszą, nie przejmuj się nimi. Ja powiem Ci tak, przed świętami Bożego Narodzenia urodziłam martwego synka, po dwóch dniach w szpitaluu wypisali mnie i wiele osób by powiedziało, że powinnam siedzieć w koncie, mieć depresje czy co tam, a ja po powrocie do domu napisałam na forum, na którym pisałam z innymi dziewczynami w ciąży, wyżaliłam się, napisałam co się stało i otrzymałam ogromne wsparcie. Ale według Was, powinnam była zamknąć się w domu bo przecież straciłam dziecko. To był mój sposób na stres, żal, musiałam się wyżalić komuś, choć miałam ogromne wsparcie w mężu. Także nie każdy reaguje tak jak Wy byście zareagowali, a zresztą, skoro nie byliście w takiej sytuacji, skąd wiecie jakbyście się zachowali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściema i dlaczego częśc
w szpitalu podaja odrazu kaprogest-sciemaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemsobieja
bzduey piszesz! ty wyzej! ja tez dostawalam magnez w kroplówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sciemnia dziweczyna
przykre to, ze tak gra na uczuciach innych osob, ktore przejely sie jej losem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im so sorry for you
do sciemy Kaprogestu NIE WOLNO podawac w ciazy tepaku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moj przyklad ze tak mozna
Jesli myslicie, ze autorka klamie, to posluchajcie mojej historii. Szosty tydzien drugiej ciazy. Ja oczywiscie szczesliwa, tak samo moj chlopak. Pierwsza ciaze poronilam w 9tym miesiacu kilka miesiecy wczesniej. No wiec szosty tydzien ciazy. Rano budze sie, nic mnie nie boli, a tutaj plamki brazowe na majtkach. Myslalam co to moze byc. Weszlam na Kafeterie. SERIO!! No i zalozylam wlasny temat o tej sytuacji. Po pol godziny umylam sie i pojechalam sama do szpitala. Niestety, krwawienie bylo juz wieksze, poronilam. :( W szpitalu istna znieczulica. Czekalam w poczekalni ponad godzine na badanie. Gdy juz sie odbylo, stwierdzono poronienie, musialam byc czyszczona mechanicznie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Twoj przyklad ma wspolnego
z autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moj przyklad ze tak mozna
To, ze zarzucaja jej prowokacje, ze napisala o tym na Kafe. No to ja podalam za przyklad, ze ja tez tak zrobilam. Tez napisalam na Kafe jak zauwazylam u siebie plamki krwi na bieliznie. Chcialam sie poradzic bo nie wiedzialam, czy to normalne czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona pisze o tym że ją chłopak uderzył w brzuch ale nie wiadomo czy urodziła jest w 6 miesiącu ciąży czyli jak urodzi to jest poród przedwczesny a co się z nią terz dzieje nie wiadomo nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wracajac do tematu mam
nadzieje, ze do tego kryminalisty ktory cie pobil juz nie myslisz wracac? Bo tak napisalas, jakby to nie bylo nic wielkiego, ze to sie zdarzylo pierwszy raz i ze on zaluje... Nawet jakby to byl jeden jedyny raz (a uwierz mi ze to dopiero poczatek) to go dyskwalifikuje jako partnera i ojca. Przeciez nie zostawilabys dziecka z kims takim? Moze jestes z rodziny, gdzie byla przemoc i nawet nie wiesz, ze to jest przestepstwo? W takiej sytuacji powinnas sie udac do prawnika i do psychologa, bo zawsze bedziesz sobie brac kryminogennych typkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogata co na miotle lata
autorka nie zostawi swego kochanego chłopaka, bardzo go kocha i nie wyobraża sobie życia bez niego, przecież przeprosił i obiecał że to sie wiecej nie powtórzy,misio widocznie był bardzo zdenerwowany skoro uderzył w brzuch swoją kobietę. A wiem to stąd, że leże teraz z nią na jedenj sali w szpitalu, opowiedziała mi o kafe, że można tu liczyc na pomoc i wsparcie, ja też postanowiłam sie zalogować i klikamy tak sobie na naszych komórkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehno
ty hogata idź se mierz tempkę lub porozmawiaj o fasolce albo powspominaj przytulanko z misiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogata co na miotle lata
widzę że nie zrozumiałeś/łaś aluzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehno
ty też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie obawiam ze ona moze
do niego wrocic... Bywaja dziewczyny tak uzaleznione i skrzywione psychicznie, ze pozwalaja bic siebie i wlasne dzieci, ale nie odejda. Jeszcze w miescie moga sie gdzies zglosic, do jakiejs organizacji pomocy, ale w zapyziale katolickiej Polsce B, na malopolskiej wiosce kobieta jest jak pies, pozbawiona praw i bez mozliwosci ochrony. Naprawde jest bardzo mozliwe, ze laska do niego wroci, jak on przeprosi i obieca, az on ja lub dziecko ktoregos dnia zatlucze, bo sie "zdenerwowal".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogata co na miotle lata
bez komentarza ehno............. a co do autorki to być może to prowokacja, ale straszne jest to że rzeczywiście są takie kobiety które dają sie maltretować i tkwią w takich związkach, same sa sobie winne, i wywnioskowałam że autorka nie chce zostawić ojca swojego dziecka - przez którego mogła to dziecko stracić, bo "sama sobie nie poradzi". Żal mi tych głupich kobiet, i najcześciej za błędy takich matek płacą póxniej dzieci, to bardzo smutne,ale coraz częściej spotykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady mary
Jezeli ktoś uwaza ze ten temat to prowokacja, to przeciez nic prostszego , jak wynieśc się na inny topic. Ale nie, zadna się nie wyniesie , bo to pozbawiło by je mozliwości wymądrzania sięi udowadniania jakie są mądre i bystre . Ja tez nie wiem, co o tym wszystkim sądzić, ale jezeli to prawda to autorce potrzebny jest spokoj i wsparcie w postaci numerow telefonow , adresow itp.czyli pole do popisu dla forumowiczow z Mołopolski.. .No i pytanie: Czy lekarz wie co sie stało? Jezeli tak ,to czy zgłosił ten fakt na policję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie obawiam ze ona moze
wiesz co hogata tu ich wina jest wlasciwie czesciowa. No bo jak sa od dziecka wychowywane do roli niewolnicy, ktora ma w milczeniu i bez protestow znosic ciosy swojego pana meza, widza swoje matki jak dostaja wpi..rdol od ojcow, i nikt nie uwaza ze cos jest nie tak, ksiadz kaze im siedziec cicho bo kobieta ma sluchac meza - to ona nawet nie wie, ze ma jakies prawa i ze moze walczyc o siebie. Kobiety z polskich wiosek sa nieraz tak zahukane, ze szok. Widzisz autorka tez odezwala sie tylko dlatego, ze zagrozone bylo dziecko, a w kosciele ucza ze dzieci trzeba rodzic. Jakby nie byla w ciazy, pewnie nikt by sie nie dowiedzial, ze zostala pobita. Byc moze jej ukochany obija jej ryja co jakis czas, a skoro nadal sa razem, znaczy ze dla niej to stan normalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogata co na miotle lata
lady mary - moim daniem autorka powinna sama szukac w internecie iformacji, żeby sobie pomóc, bo pisała że nie ma jej kto pomóc, A NIE LOGOWAC SIE NA KAFE I ROBIĆ DEBILI Z INNYCH LUDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak stracilas dziewictwo z inn
ym to mial prawo cie uderzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam uderzyc powinien
spalic na stosie, jak przykladny katolik by zrobil ze swoja kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwierze jak podasz
Nazwisko lekarza co cie badal. tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie jak jej nie wierzycie to bierzcie tyłek w troki i ją odwiedźcie w szpitalu.. macie problem czy to kolejna prowo czy nie:D:P Autorko trzymaj się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uwierze jak podasz
ale z ciebie kretynka, naziwsko tez se moze z neta wziac, jak chce se zrobic provo to se zrobi, a tobie niczego nie musi udowadniac. nie podoba sie to nie czytaj a nie sie usrywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GlamRock
pamietam jak ja kiedys tu napisalam.wszyscy jak jeden mąż zarzucali mi prowokacje w momencie gdy moj problem byl prawdziwy. nie wymadrzajcie się więc ,bo nawet jesli to jest prowokacja to w polsce pelno jest kobiet , ktore sa bite przez wlasnych facetow , nawet w czasie ciazy i moze kiedys trafia na ten temat i zmotywuje on je do dzialania i ratowania siebie oraz swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewazne czy to prowo czy nie
przeciez wiecie, ze takich kobiet jest pelno. Chyba kazda z was zna przynajmniej jedna dziewczyne ze swojego otoczenia , ktora facet nap..la i ona od niego nie odchodzi, chyba ze stanie sie jakas straszna tragedia. Ja tez znam taka kobiete, atrakcyjna biznes woman, ktora nie jest zalezna od goscia finansowo, matka dzieciom (ktore na to wszystko musialy patrzec i tez byly ofiarami) - a jej maz jest alkoholikiem, ktory jest od niej totalnie zalezny, ona go utrzymuje, sprzata po nim i gotuje dla niego (!) a on ja za to raz na jakis czas tlucze. Kobieta bardzo inteligentna, ze wszystkiego zdaje sobie sprawe z wyjatkiem swojej chorej sytuacji rodzinnej. Raz wyladowala w szpitalu, bo cos jej tam polamal, ale nawet wtedy nie dalo jej to do myslenia. Teraz jej biznes jest zagrozony, bo on tam cos miesza, byla juz okradziona (prawdopodobnie za jego przyczyna) i ona nie widzi, ze powinna sie go pozbyc ze swojego zycia. Ale jak sie przyznala, przez cale dziecinstwo byla bita przez rodzicow, tez corka alkoholika ktory matke pral nie mniej, wiec dla niej to chyba norma. Przerazajaca norma. Autorka reprezentuje chyba taki typ kobiety i nawet jakby ten temat byl dowcipem, to mnostwo takich rzeczy naprawde sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×