Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukaslukas

szukam dziewczyny z Polski

Polecane posty

Gość chętnie też bym poklikała
ale jestem mężatką ,której mąż tez jest w Niemczech , tylko ja nie szukam przygód tylko kogoś z kim można podagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Niemczech jest do bani. Polaczki by za euro oczy rodakom wydrapali. Zapierniczają na zmywakach, a później wracają do Polski i udają cholera wie kogo. Polki dają dupy ciapatym i nie przynają się do swojego pochodzenia. Dziewczyny jak już ktoś wyżej pisał tylko czekają na takiego, który zabierze je do "wielkiego" świata. Do tego jedzenie jest okropne. Cieszę się, że tam już nie mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
Lukas Dokladnie tak jest.... Mnostwo stekajacych,placzacych nad swoim losem ludzi.... a zero inwencji,brak inicjatywy,zadnego pomyslu na siebie ,na zycie ....tylko wiecznie udreczanie sie nad swoim losem..... Wszedzie mozna cos zdzialac-trzeba tylko chciec,miec ta odwage .... Przykro,ze tylu naszych ziomkow wyciaga reke do panstwa ...i taka opinie sobie wyrabiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ogarnietej obsesja szanuje twoje zdanie ale ja mam troche inny krag znajomych niz ten o ktorym piszesz i prosze,nie generalizuj wszedzie sa dobrzy i zli ludzie,wszedie sa zazdrosni o sukcesy i zyczliwi i wszedzie sa (sorki) dziwki i kobieta wiec............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wszystko w temacie
dzidzia....... chcesz niby z kolesiem "tylko"poklikac ale zarazem chcesz zeby wszystko o tobie wiedzial???? prosze cie...:(( chcesz poprostu sprawdzic czy bys sie ewentualnie kwalifikowala na wyjazd...:( zeby sobie poklikac na luzie nie trzeba zyciorysu podawac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YOZ dokładnie tak jak mówisz Z Twoich wpisów wygląda,ze należysz do tych normalnych,wiec z Tobą tez mozna pogadac :D tak po prostu hehe. Bo kobietą chyba nie jestes,co :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
ogarnieta obsesja chyba troche przesadzilas.... Nie kazdy Polak zasuwa przy zmywaku ..... a jesli chodzi o Polki to juz naprawde urazilas mnie do gruntu!!!!!!! Nie wiem w jakim towarzystwie sie obracalas,co widzialas ale to naprawde musialo byc dno. Polki sa pracowite(nie mam na mysli tzw.putzek)sa zadbane,usmiechniete,mile i zawsze pomocne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszystko w temacie ja juz spakowana jestem,wiec nie psuj mi planu :D Rozszyfrowałas mnie,ale wiesz,po co tu na forum ogłaszać moje niecne zamiary :P A tak powaznie mówiąć,jesli chce sie kogos poznac to z czasem pyta sie o takie rzeczy jak hobby,praca,ulubiony kolor bla bla bla... a ja niemam zamiaru rozmawiac na forum,o sobie i swoim życiu ot co. Boli cie cos,czy jak :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam ponad pół roku
w Niemczech nie było źle , nie pracował więc miała czas na bieganie po sklepach , przesiadywanie w parku i takie tam jednego tylko żałuje, nic nie zwiedziłam , ale może nie długo wybiorę sie znów , mam tylko jedno przykre doświadczenie polacy mieszkający tam to horror ale rumunii byli jeszcze gorsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
hahah naturalnie ,ze jestem kobieta... pewna i dumna Polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wszystko w temacie
jestem facetem z jajami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec 187
Pewnie że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
Ludze w jakich kregach wy przebywaliscie??? horror? mysle,ze czesc piszacych tu ludzi wogole nie ma pojecia o zyciu polskich emigrantow wpadli na moment ,zobaczyli co chcieli i pisza bzdurne opinie o Polakach zyjacych zagranica zenada poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszystko w temacie widzisz co do CIebie tez sie pomyliłam,bo uznałam za kobietę :D ALe wazne,ze wszystko jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
mieszkam w okolicach Essen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
dzidzia oki.... kobiety tez maja rozum i swoje zdanie tylko jak czytam takie bzdury to mnie krew zalewa!!!!! przyjechal jeden z drugim na kilka miesiecy by zarobic pare euro i pozwala sobie na komentarze o Polakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
Lukas od kiedy mieszkasz w DE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
ok ja troche dluzej ale nie powiem ile bo sie zdradze wiekowo haha aaaa i tak jestem za stara dla ciebie:) ale pewnie znajdziesz ta swoja wymarzona polowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek to pojecie wzgledne...widzisz...moj tato do konca sie bronil przed wjazdem tutaj mama zas tesknila,zawsze powtarzala ze tu lepiej ze inne perspektywy...moje siostry dosc szybko wyjechaly do ciotki,a my dolaczylismy znacznie pozniej ojcu zalezalo na tym zebym znal kulture i historie Polski.mysle ,ze liczyl sie z tym ze w koncu i tak tu pojedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
Lukas!!! Musze konczyc na dzis.....mam jeszcze pare spraw.... jesli twoj temat sie utrzyma do jutra to zajrze .... hejka!!!! A zeby podkrecic towarzycho dodam....ze jestem ladna,zgrabna,madra i ....nie lece na kase haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×