Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukaslukas

szukam dziewczyny z Polski

Polecane posty

Gość YOZ
ha... to sie napisalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
juz jestem..... jednak kobiety to narzedzie w reku szatana-tak krotko moge zrecenzjowac ten film... a swoja droga co moze depresja zrobic z czlowieka... ok to tyle o filmie.... co slychac nowego??? Jak tam zrowko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
co jest z wami???? Null ochoty na klikanie???? Ja wlasnie mialam telefon z zaproszeniem na party....mamy tu polska knajpke,fajnie jest.... potanczymy,popijemy,pogadamy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam YOZ to udanej imprezy choc ja lubilam sie trzymac z dala od polakow gdy mieszkalam za granica - tylko nie myslcie o mnie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez jest grupka normalnych Polakow i Polek...........ale fakt faktem-niektorzy sa po prostu...............(wstawcie same)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
my mamy swoja paczke...... zawsze to samo towarzyswo a jak przyjdzie ktos obcy to tez jest ok robie sie na bostwo;) pojde ale troszke pozniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zyciowego pecha i tak bedzie jeszcze dlugo no ale zawsze moglo byc gorzej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
ojejjjjj biedaczku...... ile jeszcze musisz brac te tabsy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YOZ potancz za mnie ;) lukasz dotrzymam ci towarzystwa i tak masz lepiej niz ja bo ty lezysz w lozku a ja siedze przed kompem:o w lozku spi pies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
i ta aa-YOZ-to moje inicjaly potancze i owszem-w koncu krnawal jest..... czy bylo u was tak slisko i snieznie????? kurcze ,ja do pracy jechalam pol godziny...normalnie jakies 15min... a droga powrotna to juz byl horror,wszedzie tiry ,wypadki...szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inicjaly? to jak masz na imie Yvette, Yvonne, Yolande:D u mnie na plusie jakies 1do 3C a wypadki byly wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
i ta aa-noooo....prawie ,prawie....jesstes blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koty bywaja zazdrosne i zyja swoim zyciem, ja wole psy sa bardziej do pieszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
Yo-Anna.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×