Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukaslukas

szukam dziewczyny z Polski

Polecane posty

ok i taaa:9 mam hobby:)kocham jazz nowoczesny i gitare basowa:) a na codzien pracuje...jak wiekszosc ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiaaaaaaaaa25
witam, czy mogę się przyłączyc do rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
To dobrze. Juz mialam wrazenie ze jestes bezrobotny i zyjesz na koszt spoleczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiaaaaaaaaa25
świetnie...spać nie mogę więc może poklikam...tylko jakoś krępujące tak na forum publicznym...ale spróbuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikna nieznajoma" nigdy nie zylem na koszt panstwa i nigdy zyl nie bede!!!!mam swoja godnosc jako czlowiek i jako facet!!!! wiec przestan mi tu slodzic,a jesli weszlas tylko po to zeby wylac tu swoj jad,to prosze.....znajdz inne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiaaaaaaaaa25
autorze od dawna mieszkasz w kassel, ja mieszkam i pracuję w rietbergu. wiesz gdzie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede sie malo udzielala bo chce tez z moimi ludkami pogadac ale mam na was oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
A wlasnie nie pojde bo nie mam ochoty a to forum publiczne wiec moge sobie pisac gdzie chce. Nie rozumiem czemu sie tak oburzasz? Czyzbym dotknela jakiegos czulego punktu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
I pokaz mi w ktorym miejscu Ci slodzilam? Chyba mnie pomyliles z jakas inna forumowiczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiaaaaaaaaa25
zależy od której strony patrzec:) jesli od kassel to przed. Z rietbergu do padeborn jest 30 km. Własnie za jakąś godzinkę bede tam jechać po znajomą bo przyjeżdza autokarem i jadę ją odebrać. Wczesniej jest bielefeld-tam mam też ok 30km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz do tej pory na tym topiku bylo calkiem milo i normalnie-zwykle pogaduchy bez zlosliwych komentarzy a widze ze ty tylko szukasz okazji do bezsensownej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
No prosze moze to moja wina, sympatyczny kolega zrobil sie nerwowy bez wiadomej przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia25 nie bylem w tamtych stronach ale jak bywalem w Padeborn to kojarzy mi sie nazwa na drogowskazach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiaaaaaaaaa25
autorze znalazleś już kobietę wartą uwagi na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia25,chetnie z toba popisze ale innym razem irytuje mnie "pikna nieznajoma" albo czytac nie umie albo zero godnosci ma ze sie wtraca tam gdzie jej nie chca milego wieczorka ci zycze od takich toksycznych ludzi staram sie trzymac z daleka.......nawet wirtualnie dobranoc joasia 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiaaaaaaaaa25
dobranoc łukaszku, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
Joasiu chyba znalazla, mnie bo sie tak goraczkuje piszac do mnie. Tylko nie wiem czemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
*znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co juz po pisaniu 😭 lukasz wystarczy ignorowac nie czytac to takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
i ta taa ale mozesz mi wytlumaczyc czemu mam byc ignorowana? Czymze tak urazilam Twoja nadzieje na lepsze zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsze zycie :D czy myslisz ze Niemcy sa spelnieniem moich marzen mi nie przeszkadzasz,ale jezeli lukasza wkurzasz to niech cie ignoruje i tyle nie o mnie tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×