Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukaslukas

szukam dziewczyny z Polski

Polecane posty

Gość YOZ
jak myslizs Zuza bedzie oki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie ja tez bym zalozyla kozaki na obcasie pod to czarne leginsy i tunike za posladki, wlosy mam brazowawe i krecone troche w leginsach to bedzie polowa imprezy ale zima jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
Zuza-dlaczego polowa imprezy...:( Nie ubieram kozakow tylko pobuty.....mam niedaleko .przezyje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YOZ bo mysle ze leginsy to chyba teraz nosi wiekszosc lasek na imprezie tzn madne sa juz od dawna a czym ty sie martwisz, ja tez byl zalozyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz ja jestem starsza od ciebie wiec pewnie mam tyle lat co jedna z twoich siostr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
Zuza-wiem od kiedy sa modne ale co ubrac??? Sukienka i delikatne buciki -odpada(pogoda) Dziny-wiocha na impreze.... a leginssy sa uniwersalne...... Lukas-dobrze,ze sie przyzwyczailes do damskich pogaduszek...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
co do wieku to sie wogole nie wypowiadam..... Lukas ja chyba jestem twoja "starsza siostra"....... soooooooooooooryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska juz pewnie smignela na imprezke Zuza,jakie masz zainteresowania???moze napisz cos o sobie...jesli oczywiscie chcesz...ja pisalem dosc sporo ale WY ciagle takie tajemnicze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu droga....wiek tu nie ma nic do rzeczy wiem co pisze bo moja siostra ma np o 5 lat mlodszego meza i super sie dogaduja a moja sw babcia...............................byla starsza o 12 lat od dziadka i co??przezyli ze soba wiele lat na temat wieku mam dosc nietypowe zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
czesc dlaczego szukasz laski na forum? w niemczech same brzydule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja nie lubie takich pytan :) jak czasem tak czytam o tym jakie ludzie maja zainteresowania to widze siebie jako nudna istote, ale wszystko przede mna ;) jestem blizniakiem niestalym w swych zainteresowaniach dzis mnie interesuje cos jutro juz nie moze co lubie robic: gotowac moglabym siedziec caly dzien w kuchni i wymyslac rozne rzeczy, lubie podrozowac, zwiedzac, poznawac "tubylcow" i ich zwyczaje,kuchnie itp , lubie poznawac madrych ludzi i sie od nich uczyc, lubie zwierzeta daja mi duzo szczescia, lubie sport, a cos co jest moja wada lubie matkowac:o nuda jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
no to fajnie,ze jeszcze taka staruszke tu podtrzymujecie na duchu!!!! Ja uciekam bo telefony sie urywaja.....ale chetnie bym z wami zostala...naprawde:) Jutro zajrze ale w niedziele jade na szkolenie na tydzien...do Braunschweig-u..jak bedzie mozliwe to sie odezwe.... Ciagle sie ucze cholera.....mimo wieku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa Yoz wiek nie ma nic do nauki :) czlowiek uczy sie cale zycie udanej imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne ze piszesz szczerze! zreszta nie kazdy umie dobrze gotowac i smacznie:) do tego trzeba miec wyczucie smaku i umiejetnosci ja kiedys chcialem sie troche poducyc ale.......mi nie wychodzilo i dalem sobie spokoj;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty umiesz grac wiec to juz cos szczerosc bywa wada szczegolnie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
czym sie zajmujesz na codzien autorze? jakies hobby posiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywa i tak szczegolnie na kafe, tu na pomarnczowa wychodzi cale zlo ktore siedzi w ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×