Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukaslukas

szukam dziewczyny z Polski

Polecane posty

Gość ja tego nie nrozumiem
mnie tam CF nie pociaga- wyglada jak syfiarz,a ABC to znalam tylko mi z glowy wypadlo, bo juz dawno nie slsyzalam tego .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie sie rzucac w oczy ale........uwazam ze do sportowego auta pasuje ten kolor.....wsciekla czerwien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tego nie nrozumiem
lukas- a co robisz w wolnycvh chiwlach? jaki film ostatnio ogladales w kinie albo na DVD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ci powiem czym sie tak ekscytujemy prawda jest taka ze w Pl mamy malo rzeczy ktore daja nam radosc wiec gdy w sporcie dzieja sie cos takiego to caly narod sie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tego nie nrozumiem
hmmm...a wiec masz sportowe auto......... a jak to w goole jest mozliwe ze pracujesz w DE legalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tego nie nrozumiem
i ta aa- no to przyznaje ci racje...dlatego ciesze sie ze juz tam nie mieszkam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co w tym dziwnego ze pracuje legalnie przeciez Niemcy to nie Szwajcaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tego nie nrozumiem
hmmm. no z teog co ja slsyszlam to nie otorszyli dla nas granicy...... ale moze jestem opozniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mieszkania to nie jest tak zle mi wszedzie jest dobrze nie wazne czy to jest Pl czy inny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tego nie nrozumiem
i ta aa- a gdzie jeszcze mieszkalas? bo jas jestem w lodnynie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest latwiej w Niemczech niz w Szwaj, jezeli zle pisze to sorry ale w Nieczech nie mieszkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tego nie nrozumiem
ale w De nie chcialabym byc ,bo niemcy nie lubia polakow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tego nie nrozumiem
zreszta -spadam ,przerwa mi sie skonczyla, wiec wy sobie tu flirtujcie i good luck!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tego nie nrozumiem
eee ,ja ogladalam pierwsza czesc-beznadzieja!!!!!!!! a widziales ''4 stopein'' o ksomiotach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba prywate sobie zrobilysmy bo YOZ i lukasz uciekli wybaczcie ale ja juz tak mam ze duzo pisze :o i nie zawsze sa to madre rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tego nie nrozumiem
YOZ jesteś starą panną po 30, jeśli dobrze zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy kiedys bedzie po 30 a co do bycia stara panna...wszystko ma swoje + i - , poczytaj kafe i zobacz ile tu jest nieszczesliwych mezatek ja tez moglam byc jedna z nich zycie to nie bajka 🖐️ ide na kolacje ps jestem po 30:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego nie nrozumiem: "YOZ jesteś starą panną po 30, jeśli dobrze zrozumiałam?" bardzo zlosliwe stwierdzenie...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lukasz do wszystkiego trzeba miec dystanas dla 18 latkow ja tez jestem "stara" bo tak samo starzy byli dla mnie 30latkowie gdy ja mialam 18 lat ps jak zdrowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i ta aa! dystans dystansem,ale przez niektorych przemawia taka kasliwosc moze ja faktycznie jestem z epoki kamienia lupanego i nie znam zycia...... co do mnie to kumple mnie wczoraj do klubu wyciagneli i siedzielism< blisko do polnocy....oczywiscie nawet browca nie moglem szluknac;( co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zauwazylam ze jestes taki "delikatny" :) u mnie ok do wieczora siedzialam z moimi znajomymi na czacie, mieszkam na wsi wiec do klubu wyjsc nie moge bo to wyprawa jakies 20km, zreszta moi znajomi/rodzina jak juz maja kogos to wola siedziec w domu a nie gdzies jezdzic :o teraz sprzatam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie "delikatny" ale cholernie mnie razi chamstwo....szczeglonie wobec kobiet...fakt,ze ja tez jestm czasem nerwowy ale nigdy nie argumentuje mojej zlosci komentarzami ,ktore moga kogos urazic wiem,jestem troche inny,ale ci ludzie z ktorymi ja trzymam tez sa pozbaiweni takich zachowan ja tez bym musial ogarnac ten moj balagan;( kotek mi firanke zerwal;( pewnie sie darl jak wyszedlem ,zazdrosna gadzina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest net nie real, tu kazdy jest "madry" pisza co chca bo sa anonimowi, ja juz na tyle dlugo znam kafe ze nic mnie juz tu nie ruszy ani nie zdziwi, w realnym zyciu moze bym sie przejmowala chamstwem, tym ze ktos jest dla mnie niemily ale nie na kafe YOZ mam nadzieje ze jeszcze przyjdzie i tez sie takim pisaniem nie bedzie przejmowala od jutra ma jakies szkolenie wiec jej nie bedzie - szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do twojego balaganu to wyluzuj przeciez jestes na chorobowym:D a co zrobisz jak kot nie zaakceptuje kobiety w Twoim zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddam kota mamie,heheeheheheh a tak powaznie to on ma 5 miesiecy wiec jest jeszcze mlody i glupi...ale zle znosi samotnosc,jak pracuje na nocki to on chyba spi bo nic nie napsoci,ale np w dzien jak wyjde to zawsze cos wymodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×