Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukaslukas

szukam dziewczyny z Polski

Polecane posty

I żeby książe z niego nie fiknął;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już lepiej jak ten książę przyleci na swoim prywatnym smoku;) Wtedy by dopiero wrażenie zrobił, a księżniczce kopara do ziemi by opadła;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskiepantofelki
ej L. rozejrzyj się dookoła,w tym swoim K. w N. :P chyba że potrzebujesz tylko kogoś do konwersowania, a np. nie znasz niemieckiego, chociaż to chyba niemożliwe skoro tam mieszkasz, nieprawdaż? To jak jest,czeg konkretnie szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotta moze bys tak swoje wymagania obnizyla? :P Ksiezniczka z koparka ... nigdzie takiej nie znajdziesz ;) A Wy, ksiezniczki, jakie atrybuty posiadacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DejwidDE Atrybuty? Chcesz żebym tu 50 stron zapełniła:p? Hiehie:) PS Jak smok to zbyt duże wymaganie to może byc stary, wierny, poczciwy, bury osioł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie, good question, czego Ty szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na przyklad, prosze Pan, szukam tego, co uda mi sie znalezc :P A obecnosc Wacpanien czym uzasadniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pilnuje tematu i dbam o dobra atmosfere :) moze kiedys mi ktos za to piwo postawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wałęsałam po kafe i z ciekawości tu wdepnęłam... Szukam wielu rzeczy, bo mam tyle marzeń, że musiałabym życ 150lat żeby to wszystko zrealizowac ale jestem optymistką i wierzę, że większosc na pewno się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ta aa ... to powazne zadanie, musisz byc bardzo dzielna :) ZÓÓ ... nic nie dzieje sie z przypadku ... to pewnie przeznaczenie. kotta - optymistka, w sensie, ze bedziesz zyla 150 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wie, kto wie... złego diabli nie biorą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ta aa ... choinka, a pewnie to mialo byc cos milego ... wymysl cos nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm cos milego :D juz mam za niecale 2 mies przyjdzie wiosn a razem z wiosna przyjdzie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DejwidDE A tak właściwie co Ty robisz w temacie pt "Szukam dziewczyny z Polski"? Hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, 2 miesiace to sporo czasu :( Ty zawsze tak pesymistycznie? :P Czy moze wolisz czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ta aa Oj rozmarzyłam się, bo tęsknię już za wiosną, zielenią, krótkimi gatkami i japonkami na stopach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotta ... ja tylko uswiadamiam, ze faceci, ktorzy mieszkaja poza krajem sa naprawde fajni ;) A Ty jestes fajna? Jesli tak - to dlaczego tak uwazasz? Mozesz takze napisac, kto jeszcze tak uwaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ta aa ... nigdy nie wiesz, moze ktos sprawi, ze wiosna do Ciebie szybciej zawita ;) Nie znasz dnia, ani godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci mieszkający za granicą to dla mnie podejrzana sprawa:) Czy jestem fajna? Nie lubię siebie oceniac ale... jestem zadowolona z siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×