Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukaslukas

szukam dziewczyny z Polski

Polecane posty

moj plan nie przewiduje takiej opcji a jezeli sie zjawi to niech cierpliwie czeka, to zostanie mu wynagrodzone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotta ... dlaczego podejrzana? Siebie oceniac to pewnie nie lubisz ... ale innych ... :x i ta aa ... to Ty masz plan na wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewne historie, pewnych ludzi wzbudziły pewne wątpliwości, które to nasunęły pewną ostrożnośc do Waszmościów;) Ale oczywiście biorę poprawkę na to, że nie wolno generalizowac:) Najlepiej oceniają inni, bo są bardziej obiektywni dlatego wolę wiele na swój temat nie mówic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie, nigdy nic nie planuje bo nie wiem co mnie czeka dnia nastepnego ale w kwestii wiosny nie przewiduje zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak tu "oceniac" ... jak Wy wszystkie, moje drogie Wacpanny / panie, pozamykane? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, tak jak to sie odbywa na ... uczelniach? Mozna przyjsc, zapoznac sie z oferta i zdecydowac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Wacpan pytaj, cóż chcesz wiedziec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ale zawsze mozesz zostawic papiery a ja je przejrze i dam ci odpowiedz w ciagu 2 tyg czy sie kwalifikujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ludki!!!! widze ze topik idzie naprzod a ja tak go zaniedbalem;( coo tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie lukasz czujemy sie zaniedbani/zapomniani 😭 :p u nas ok jak widzisz temat ma sie swietnie ale kobiet brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku, nie piszcie nic o uczelniach, bo powinnam się uczyc:( za 22 dni mam obronę dyplomu-licencjat:( Brzuch mnie rozbolał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotta ... nawiazujac do Twojego e-maila ... czy potrafisz zaczarowac? Jesli tak, to jakiej metody uzywasz? i ta aa ... a jakie papiery wymagane? Mozesz jeszcze napisac ... do czego przywiazujesz najwieksza uwage? lukas ... to teraz musisz nadrobic ... na szczescie jest z kim pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ze sie odnalazlo kilka fajnych osobek tutaj i pomaranczy brak;) i taaa juz sie poprawiam--jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój drogi myślisz, że Ci zdradzę moje czary? A figa:) Powiem tylko tyle, że jeszcze mnie nie zawiodły;) Dlatego... radzę byc czujnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn wiekszej ilosci kobiet:D no ale liczy sie jakos a nie ilosc ;) ciekawe czy asia o nas pamieta :) dawid to zalezy od czlowieka na dzien dzisiejszy moge napisac ze cos jest dla mnie wazne a gdy poznam kogos i on tego nie ma to to przestaje byc wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa no i dobry wieczór panie Łukaszu:) Nie przedstawiłam się. Kotta jestem:):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz nadrabiaj nadrabiaj bo jak wrocisz do pracy to juz w nocy z nami nie popiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tA AA -DOKLADNIE-JAKOSC:)) kotta---moze podrzucisz mi jakas zaczarowana zabke ,ktora pocalunkiem zmienie w ksiezniczke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka Kotta-dopiero zauwazylem twoje przywitanie musze nadrobic ,to fakt a do pracy ide dopiero w piatek,wiec kilka di mi zostalo wolnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tu klub poszukiwaczy ludzi z blekitna krwia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotta ... fajnie masz :) Bedziesz mogla sie sprwadzic i oczarowac wszystkich swoja wiedza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhy mam taką mała ropuszkę, która ma wszelkie zadatki na księżniczkę tylko musi ją pocałowac prawdziwy książę i tu pojawia się pytanie: Czy Ty takim jesteś? A jeśli tak to zapraszam do Wrocławia po odbiór tejże ropuszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DejwidDE Przestan, bo ze strachu zaraz tu zemdleje... Tak mało czasu, a tyle nauki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wrocku mieszkasz Kotta??ja tam mieszkalem przez dwa miechy jak kurs robilem na opiekuna grupy...znasz ul Szparagowa na Klecinieß

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachod to zamierzchla przeszlosc tu jak wszedzie no moze z wyj opieki zdrowotnej nie dajcie sie zwiezc pozorom,te slynne czasy juz minely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotta dasz rade ... ja do obrony mgr uczylem sie ... 1 dzien :x Ja w Ciebie wierze, ale dlaczego Ty w siebie nie wierzysz? i ta aa ... a Zachod jest Ciebie warty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×