Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex-ulezakowana

topik dla ex-ulezakowanych czyli zycie po poronieniu

Polecane posty

Tak exi udaje mi się, to prawda mogę się pod tym podpisać to był poród marzeń , ze względu na czas i ludzi którzy z nami byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie, ze karmisz. Ja do tej pory tylko i wylacznie cycus. Teraz zostaly dwie do rozpakowania, potem Milva i moze Kasja. Oby wszystkie doczekaly sie swojego upragnionego potomstwa. Bylo by to piekne zakonczenie topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny tydzień temu straciłam dzidziola Powiedzcie szczerze kiedy zaczęłyście znów kochać się z mężem dopiero po pierwszej miesiączce?czytałam wiele wypowiedzi, ze dziewczyny zachodziły w ciąże zaraz po zabiegu rozumiem więc,że nie czekały do miesiączki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, Issa!! Gratuluje i niech sie ładnie chowa :). ja karmie butla ale dokarmiam cuckiem :P . Czekamy na zdjecie Wiktorki na naszym wspolnym mailu. Sama wyslalam zdjecie mojej Glizdeczki. Pozostale Dziewuszki...juz niedlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na manowcach ja późno dołączyłam więc niestety nie znam maila, Dzięki, mała jest cudna i na razie grzeczna. Uczymy się w tej nowej sytuacji ale dajemy radę z hasbędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> braun aga ja mialam tylko jedna miesiaczke po zabiegu lyzeczkowania, a potem zaszlam w kolejna ciaze. dzis jestem mama cudownego synka, zycze ci zeby i tobie sie udalo. Manowiec, Tobiaszek jak laleczka! juz sie nie moge doczekac az go na zywo zobacze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietka a macie nianie elektroniczne i jeśli tak to jakie i czy są oki bo myślimy, ale nas Wiktoria trochę zaskoczyła i jeszcze nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braun aga my czekaliśmy po drugim razie po łyżeczkowaniu czekaliśmy 6 miesięcy, choć u nas i tak to nic nie dało bo musieliśmy się poleczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braun aga my czekaliśmy po drugim razie po łyżeczkowaniu czekaliśmy 6 miesięcy, choć u nas i tak to nic nie dało bo musieliśmy się poleczyć . I oto jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa ja bez niani sobie nie wyobrazam bo mam jego pokoj na pietrze wiec bym go nie uslyszala na dole robiac cos w kuchni. my mamy zwykla nianie elektryczna http://www.babyclub.pl/product-pol-1673-Niania-elektroniczna-Disney-Baby-Family-Ariete.html kupila mi siostra na prezent. ale jak bym miala kupowac sama to bym kupila cyfrowa bo ta moja lapie fale radiowe albo domofon sasiadow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kochane! taki info podtrzymują na duchu ale mi nie chodzi o to kiedy udało wam się zajść tylko kiedy po łyżeczkowaniu pierwszy raz zbliżyłyście się z mężem??? :) Ja mam zrobione wszystkie badania i wszystkie sa książkowe poza jednym - cytomegalia - dodatnia i od 7 tygodnia ciąży miałam ogromny kaszel W czwartek mam wizytę kontrolną. za dwa tygodnie powtórzenie wszystkich wyników , wizyta u ginekologa i zobaczymy co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braun Aga u mnie po leczeniu dostaliśmy pół roku na zmontowanie dziecka, ale wtedy moja psychika zakorbiła strasznie i mimo testów owulacyjnych i monitorowania owulacji nic z tego nie wyszło, potem dałam sobie na wstrzymanie i zaplanowałam wakacje, odchudziłam się, pomyślałam o sobie. do końca maja mieliśmy zmontować i nic zmontowaliśmy w lipcu. a po łyżeczkowaniu jak odczekaliśmy pół roku to też zaskoczyliśmy choć nie skończyło się to pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabel gratuluje coreczki. Super wiadomość sprawdzam co u was a tu taka niespodzianka:) Braun Aga: ja współżyłam z meżem po pierwszej @ po łyżeczkowaniu, zaszlismy w ciąże po 4 m-c a dwóch cyklach starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasiu, mała Wiki jest cudowna. Exi, Namanowszczyku jak to jest z kupami u Waszych maleństw, moja oddała smułkę bardzo dużo na 3 razy w sumie, wczoraj nic i dziś nic, położna powiedziała że tak może być jak dobrze przyswaja mleko, a jak to u Waszych maluszków było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie,nie martw sie. moj czasem i 4 dni nie robi. Chyba,ze zauwazysz,ze sie sili na kupke,,probuje zrobic to najlepsza na swiecie jest woda koperkowa greep water,dajesz lyzeczke przed jedzeniem i dzidzius sie zalatwia :) pewnie ciagle spi hmm? moj juz rozrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj w pierwszym miesiacu zycia to codziennie po kilka kupek robil, takich musztardowych. Doslownie co karmienie to kupcia! Smolke przez pierwsze 2-3 dni o ile dobrze pamietam, z kazdym kolejnym wyproznieniem byla rzadsza i jasniejsza. DOpiero tak od okolo 3 tyg robi mi kupcie co 4-5 dni. W nocy bylo najgorzej bo trzeba bylo kilka razy przewijac i sie rozbudzal na dobre. Teraz to juz chociaz rozroznia mi co to dzien a co noc, no i jeden pampers na ca la noc wystarcza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, dziś miałyśmy taaaaką kupę że nie wiedziałam jak się do tego zabrać ale sytuacja została opanowana. Ale następnym razem nie będę panikować, dobrze że można Was kochane zapytać bo jesteście na bierząco , a różnica między naszymi maluszkami nieduża.Tak ciągle śpi więc mam troszkę czasu na inne rzeczy, ale pewnie już niedługo hihihihihihih będzie bardziej interaktywna. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. mam takie pytanie. od kilku dni boli mnie prawy bok. Wyczytalam ze to moze byc z nerkami lub ucisk na moczowód. Miałyscie cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia mnie bolało z tyłu ale to przeciążenia i ucisk, może zrób sobie na własną ręką i zobaczysz, a najlepiej jak coś się dzieje to telefon do lekarza lece do małej, buziaki. Milva co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja nie mialam takich boli wiec cinie pomoge, zadzwon najlepiej do gina i spytaj co to moze byc. My wczoraj mielsmy druga ture szczepien. Tym razem ryczal jak nieiwem, myslalam ze nie wytrzymam z nerwow. Na szczescie nie goraczkowal tak jak za pierwszym razem. Jest bardzo niespokojny i marudny..oj jak ja nie lubie szczepien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis czuje sie lepiej. tzn w nocy mnie nie bolalo. wiec troche jestem spokojniejsza. za to mam kiepski humor:( ech nawet pogoda nie pomaga. A powiedz mi jakie sa to szczepienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze juz sie lepiej czujesz Kasia. szczepienie bylo na pneumokoki, tezec, blonica, krztusiec, HiB, polio, wzwB i rotawirus doustnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj na połówkowym :):):):) Tymuś zdrowy :) No i "fajnie" bo synuś :):):) Nie rozpisuję się dzisiaj po padam :) Wrażenia z "podgladania" synusia bezcenne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exi daj mi linka gdzie mam się zalogować bo ja taka lewa trochę do tego jestem. Bardzonowa to fajnie ale to prawda to jest bezcenne, choć dla mnie też takie abstrakcyjne że taki maluch siedzi w brzuchu. Nasza najpierw na usg pokazywała język a teraz robi to na żywo, dziś miała akcje od 5 rano do 8 pod tytułem bawmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za wszystkie odpowiedzi U mnie jutro minie 14 dni od zabiegu jeszcze troszkę plamię czy to normalne ??? Ja wyleczyłam kaszel który miałam równe 2 miesiące teraz za 2 tyg. mam powtórzyć badanie na cytomegalię, a do porządnego lekarza jestem umówiona , pojadę do poznania ale pierwszy wolny termin u tej profesor dopiero 18 maja a potem dopiero rozpocznę starania fajnie was słuchać o tych kupkach kurcze tak szybko się o tym zapomina !!! Pozdrawiam Was serdecznie z nad morza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braun Aga to ze plamisz to normalne, narazie sobie tym glowy nie zawracaj. Co do "zapomnienia" to wcale nie takie proste i szybkie.. Powiem ci tak, najgorsza ciaza jest po ciazy straconej bo wszystkim sie denerwujesz, gdzies zakluje, gdzies pociagnie to juz sie mysli o najgorszym. Latanie do lekarza czesciej niz w normalnie. My z Manowcem na poczatku ciazy to co chwile u gina bylysmy na usg. Pozatym czesto mysle o tamtym dziecku, jakie by bylo, jak by wygladalo itd... wiadomo teraz jest dla mnie najwazniejszy moj synus i nie zamienilabym go na zadne inne dziecko ale gdzies tam w sercu jest tamto malenstwo.... Tobie takze Aga zycze zebys mogla zajsc w ciaze jak najszybciej i cieszyc sie nowym czlowieczkiem w twojej rodzinie. Jak widac w twojej stopce to jestes juz mama prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Explosiv dziękuje za dobre słowo zgadza się ,a, dwie córki jedna ma 13 lat druga 4 i marzę o syneczku tak jak pisałam mam cytomegalię z tego co niej czytałam to każdej dziewczynie lekarze mówią co innego mam umówioną wizytę w poznaniu ale dopiero 18 maja:( potem zobaczymy tego dziecka na pewno nigdy nie zapomnę .Było tak sumiennie zaplanowane ( pojechaliśmy do Zakopanego śmieliśmy się,że górala przywieziemy) zaszliśmy w ciąże za pierwszym podejściem :) już po tygodniu wiedziałam,że się udało , czułam i potwierdziło się- miesiączka nie przyszła a potem w 7 tygodniu rozchorowałam sie strasznie i kasłałam ponad 2 miesiące . Wierzę jednak ,ze będzie dobrze i za jakiś czas będę mogła napisać Wam,że pod moim sercem znów jest fasoleczka a strach ??? Ja już wiem,że będzie ogromny - mój mąż stwierdził ,ze kupi USG do domu :) już sprawdzał i takie stare używane jest już za 4,5 tys. Miłego dzionka zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×