Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex-ulezakowana

topik dla ex-ulezakowanych czyli zycie po poronieniu

Polecane posty

bardzonowa nie przejmuj się to normalne w ciąży ja zapominałam jeszcze i pytałam o różne rzeczy po kilka razy. To tak się umówmy a jeśli mogę jeszcze coś polecic , tanie śpiochy i kaftaniki, ja sama tam kupiłam i teraz dokupiłam kilka sztuk dobra bawełna świetnie się pierze http://allegro.pl/spiochy-niemowlece-6-kolorow-rozmiar-62-i1545997708.html właśn ie zamówiłam ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dobre wiesci, super ze masz ten krazek to bedziesz spokojniejsza bo do rozwiazania jest jeszcze troche czasu. Bardzonowa ja ciuszki wszystkie oddaje mojej siostrze bo termin na pazdziernik. Takze nic nie sprzedaje, no a moze i ja na jeszcze jedno sie zdecyduje.... Isa z moczeniem uszek nie ma problemu. Polozna mi powidziala, ze woda wleci i wyleci. Lekarz tez powiedzial zeby jak najbardziej myc z uszkami. Tak jak w basenie przeciez dzieci uszka mocza i nic sie nie dzieje. Trzeba tylko po kapieli je delkatnie osuszyc, ja biore miekka chusteczke higieniczna i przykladam do uszka obracajac glowke na strone. Naprawde polecam kapiel na glebokiej wodzie, to wielka frajda dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exi a jak z kolkami my w nocy musieliśmy podać delicol bo mała się męczyła a masowanie brzuszka tym razem nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dawalismy sab simplex profilaktycznie ale pediatra powiedzial ze nie trzeba i powiedzial zebym odstawila wszystkie mleczne produkty. mleko krowie powoduje spowolnienie pracy jelit wiec tez nasila zjawisko kolek. powiem ci ze jak wszystko odstawilam synek nie mial ani razu kolki. mial tylko problemy jak sie wyproznial to przez dwie godziny przed finalem stekal. lekarz polecil mi kropelki bio gaia- probiotyk, po 5 kropelek na dzien i bylo po sprawie, wszystko pieknie sie uregulowalo. takze polecam te kropeki. podaje je teraz takze od czasu do czasu. przepraszam ze pisze z malych liter ale pisze jedna reka gdyz mi jannis na rece zasnal.... a ma jakis skok rozwojowy i non stop chce na rece jak nie to ryk i to taki ze az skora cierpnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa przypomnialo mi sie ze dobra jest taka masc na wiaterki Windsalbe firmy Tamany z tym ze nie wiem czy w polsce go dostaniesz. Smarujesz po kapieli brzusiu i puszcza wiaterki ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa chetnie sluze pomoca ;)) a wy dopiero na pierwszy spacer? troche pozno mi sie wydaje no chyba ze pogofda u was nieciekawa. My to w minusowe temperatury wychodzilismy z malym jakos po tygodniu bycia w domu. No i od tamtej pory tylko kilka razy wcale nie wyszlismy jak bylo -15 albo lalo jak z cebra lub po szczepieniu wtedy co mial podwyzszona temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exi u nas strasznie wiało i położna mnie nastraszyła żeby nie wychodzić jak taka pogoda, wogóle zła jestem na tą położną bo czepiła się że dziecko mało je nie ważąc jej a okazało się że przybiera tak jak powinna książkowo - dobrze że mój hasbend nie pozwala mi zwariować w tym wszystkim. Ale była pediatra i powiedziała że wszystko oki i mała wygląda ładnie. Ach na 2 dni po wizycie zadzwoniła położna bo jeśli mała nie je to do szpitala i kroplówka czym mnie znowu rozwaliła. A Wiki po prostu jest długa i szczupła, teraz się zaokrągliła widocznie taka jej uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issabell strasznie upierdliwa ta polozna, az dziwne. wazne ze mala przybiera na wadze i tylko to sie liczy:) Ciekawe jak tam bardzonowa nic nie pisze mam nadzieje ze wszystko ok po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja polozna tez troche upierdliwa byla- Mi kazala wyzc malego przed i po jedzeniu i zapisywac ile ml zjadl! robilismy tak przez pierwsze dwa tyg ale to byl taki stres ze szok i dla nas i dla synka. Po konsultacji z lekarzem przestalismy tak robic i wazylismy go raz na tydzien zeby zobaczyc czy przybiera na wadze. Lekarz nam powiedzial ze ie wazne ile ml wypije bo tego nie mozna porownac z mlekiem modyfikowanym. No i zdalam sie na moj instynkt macierzynski i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa mam nadzieje ze brak wiesci od ciebie nie oznacza nic zlego:) I zaraz napiszesz ze jest wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baardzo Was przepraszam, że nie napisałam słowa ale jestem tak zabiegana, że nie mam nawet chwili siąść na kompie. Tylko tak krótko, nie robił mi usg. Badał tylko na fotelu. Zrobił wykład po moim pytaniu o skracanie się szyjki, ale u mnie powiedział, że wszystko wporządku, nie podał w cm ile ona ma. Jest przeciwnikiem szwów, krążków. Po zabdaniu powiedział, że bardzo ładnie, wiecie gdzie ;);):) smiałam się :):):) Dalej biorę tylko magnez i witaminy. Infekcji brak. Mam liczyć ruchy Tymoteuszka, rano do 10 a wieczorem przez 2h ma być >6 ruchów także mam się już czym stresować :):):) aczkolwiek maleństwo daje o sobie znać. Powiedział, że szyjki skracają sie bo gin. nie leczą infekcji w ciąży a to one powodują skarcanie się szyjki i podobno nie ma znaczenia czy ma ona 2cm czy 4cm ważna jest kontrola, a krażki i szwy to podobno siedliska bakterii i że zakłada się je w bardzo kryzysowych sytuacjach no i miałam tam wykład na ten temat także dziewczyny nie pozostaje mi nic innego jak mu poprostu zaufać. Następna wizyta 09.05 tu u mojego gin. i 10.05 u prof. Wpadłam w szał zakupów także w ciągu dwóch dni zrobilam ciuszkowe zakupy, ale te rzeczy są słodkie :):):):) Jak pomyslę o praniu i prasowaniu :):) Idę grupować rozmiarami rzeczy, zaraz ma przyjśc siostra cobym mogła jej się pochwalić. Mam nadzieję, że nie za wczesnie na takie zakupy, wy kiedy kupowałyście? Kończę. Całuję Was dziewczyny :):):)a no i Maleństwa też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzonowa ja około 27 tc tak mi się wydaje zaczełam, wcześniej się jakoś tak trochę bałam, choć ja się bałam do końca bo jak zamawiałam wózek i łóżeczko to tez się zastanawiałam czy nie za wcześnie, w sumie na wózek czekaliśmy miesiąc , odebraliśmy wózek a w nocy mała stwierdziła że ona już chce do nas. Ale wiesz ja z tych cykorów jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa przekonałam sie nie raz ze kazdy lekarz ma swoja teorie. jakies 3 lata temu wyszlo u mnie ze mam włókniaka gruczołowatego nie przejelam sie tym bardzo bo wczesniej jakies pol roku wczesniej moja siostra dowiedziala sie o tym ze ma cos takiego wiec bylam w temacie. jej lekarz jedynie postanowil ze bedzie jezdzic na kontrole i robic biopsje aby sprawdzac czy nic wiecej sie nie dzieje, moja lekarka postanowila na odwrót z trzeba go usunąć. Wiec widzisz co lekarz to teoria. Jedynie prawda jest ze krazków nie zakłada sie gdy ma sie nie wyleczone zapalenie. A co do roznoszenia bakteri to co pacjent to inna teza bo to chyba zalezy od tego czy masz sklonność do łapania takich rzeczy. Jedna nie bedzie miec inna dostanie. Ja sie ciesze ze mam zalozony bo jestem spokojniejsza. Co do wyprawki to wlasnie wczoraj sobie uswiadomiłam że pasuje sie za to zabrac. Wózek i łóżeczko +kołyska to dopiero w czerwcu dostane a rózne inne rzeczy po mału trzeba kupowac. u mnie w niedziele zacznie sie 7 m-c wiec mysle ze najwyzsza pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo, pozdrawiam sobotnio, a u nas katarek, wczoraj zamówiłam na allegroszu fridę bo gruszką nijak nam nie idzie choć młoda dzielnie to znosi pod warunkiem że jest najedzona hihihihihi. A co tam u Was kobiałki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta:) U mnie weekend minał na odwiedzaniu znajomych najpierw ogladalismy mieszkanko naszych znajomych po remoncie a wczoraj bylismy na urodzinach 3 latka:D Jutro wizyta u gina mam nadzieje ze wszystko jest ok i na swieta bede mogla jechac do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
explisive: mam pytanie ty chrzciłaś swojego synka w polsce, a powiedz mi gdzie jestes zameldowana tez w polsce? bo ja chce zrobic chrzciny u moich rodzicow a jestem zameldowana gdzie indziej i nie wiem czy tak mozna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kasiu ja mam dwa obywatelstwa i jestem zameldowana takze w Polsce ale i tak nie chrzcilam w swojej parafii. Powiem ci, ze tak naprawde to wszystko zalezy od ksiedza czy ci w innej parafii ochrzci. wszystkie dziewuszki pozdrawiam, my z synusiem urlopujemy sie w Polsce :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo meldujemy się, zaraz jedziemy do poradni na usg bioderek, mam nadzieję że wrócimy z dobrymi wieściami, moja mała w środę skończy 4 tygodnie - jak ten czas leci jej. Bardzo nowa wysłałam Ci maila , nie poszły te pajacyki więc jakbyś chciała to daj znać,a jak nie to też się nie pogniewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej Isa jak tam bioderka? wszystko ok? Co tam u innych? zycze wam wszystkim wesolych swiat wielkanocnych!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabel mam nadzieje ze badanie wyszlo dobrze:) Ja we wtorek bylam na kontroli wszystko z krazkiem ok a synek ma juz 1,2kg:D grubasek. Caly czas dokazuje. Wczoraj wieczorem to tak kopał że az miło. Ja dziś jade z tesciem i tata do domku(sa u nas od niedzieli robia altanke na dzialce nam:D) wiec dziewczyny Wesołych Świąt już kolejnych w naszym gronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, taaak z bioderkami na 5 z plusem :) Wczoraj była koleżanka która jest chirurgiem dziecięcym i zrobiła porządek z paznokciem mojej małej bo rywanol już nie dawał rady - paznokietek jej wrósł i dziś wygląda dobrze. Walczymy z katarem, ale dzięki Fridzie mamy go pod kontrolą. Zdrowych wesołych Świąt dla Was Kochane. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, a co tu taka cisza po swietach? ja dopiero we wtorek wrocilam od rodzicow bylo fajnie. Moja chrzesnica jest urocza można sie w niej zakochac. A co u was, pewnie mamy wykorzystuja promienie slonca i spaceruja ze swoimi pociechami po dworze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki ja nadal w Polsce jestem :) nie mam czasu na internet:) caly czas sie cos dzieje, spotykam sie z rodzinka i starymi znajomymi i wiekszosc czasu spedzamy u mamy na ogrodku albo u siostry Moj synus wazy juz 7400 i jest co nosic, krzyz mi powoli wysiada ;))) trzymajcie sie cieplutko!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo, my jutro chcemy wyjść z hasbendem do teatru, mała Wiki zostanie z babcią, zobaczymy jak to będzie, najlepiej wzięłabym ją ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issabel jak tam wyjscie do teatru? udało się? u nas dziś spadł śnieg:/ dziwne uczucie bo wczoraj bylo okolo19 stopni a dzis tylko 3:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kasiu udało sie, babcie dzielnie dały radę, najbardziej się obawialiśmy karmienia jej butelką (specjalnie ściągnęłam pokarm) bo się krztusi i babcie się troszkę bały, ale na szczęście dziecinka się obudziła na jedzenie jak wróciliśmy więc my ją nakarmiliśmy. A kabaret fajny więc się wszystko udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×