Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kropelka156

Prezent dla siostry?????????

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli lubi gotować to ja Ci polecam blender. Ja dostałam w zeszłym roku od chłopaka na walentynki własnie blender z panasonica i teraz to można powiedzieć moje główne narzędzie w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Twoim miejscu, jeżeli ma już mnóstwo kosmetyków, ciuchów pewnie też, to postawiłabym na prezent bardzo praktyczny. Wydaje mi się, że mogłoby jej się spodobać zestaw pościeli. Jakiś taki modny wzór czy coś takiego. Super stylowe i aktualnie bardzo nowoczesne pościele oferuje Kraina Obrusów. Serdecznie polecam, przemyśl to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Mech
Skoro się interesuje Skandynawią to może jakiś tematyczny album ze zdjęciami? W empiku mają teraz różne promocje - na część asortymentu z kodami rabatowymi na http://kuponiarnia.pl/promocje/empik/ nawet do 50% możesz zaoszczędzić. Przejrzyj sobie te promocje, powinnaś coś wybrać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja na przykład bardzo lubi rzeczy ręcznie wykonane, może sprawdź tu www.3dcard.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem komplet eleganckiej biżuterii to bardzo dobry pomysł na prezent,możesz sprawdzić ładne kolekcje na BestBizu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakol
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony. https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/? fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnum154
jeśli lubi czytać to myślę, że ebook będzie dobrą opcją, tutaj mogę Ci polecić pocketbook lux 2, bardzo wygodnie się na nim czyta albo jeśli słucha muzyki to może jakieś dobre słuchawki? my się zrzucamy dla koleżanki na http://www.sferis.pl/p/334515-sluchawki-hyperx-cloud-khx-h3cl-wr-czarny.html, według opinii w necie jakość dźwięku jest bardzo dobra, dużo gada na skypie więc i mikrofon się przyda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle że coś przydatnego byłoby dobrego np agd kobiety zawsze lubią jakiś sprzęcik agd :) ostatnio widziałam że w sferisie były jakieś wyprzedaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojej siostrze kupiłam zestaw balsamu do ciała, mydełek zapachowych oraz torbę materiałową, które są teraz w modzie. Zamówiłam ją przez internet. Może Twojej siostrze też sie spodoba. Zobacz sobie: http://www.eko-ue.pl/pl/torby-materialowe/bawelniane/z-nadrukiem/787-torba-bawelniana-nadruk-full-color-taka-sytuacja-390x410mm-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje,że kosmetyki czy perfumy to fajny pomysł na prezent dla siostry,zobacz na Ronco.pl gdzie sama zamawiam i jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super na prezent jest cinnibird, kupowałam ostatnio dla siebie i wszystkie koleżanki pytają jakim cudem ja takie wzory potrafię na kawie robi i że koniecznie muszę ja nauczyć a ja im wtedy w kuchni przynoszę to urządzonko i nie mogą się nadziwić jakie to proste, teraz każda ma swoje bo faktycznie świetnie to wygląda i można zaskoczyć znajomych czy rodzinę przy jakiś okazjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakimi finansami dysponujesz. Ale możesz kupić na prezent jakiś fajny zabieg lub serie zabiegów np pod oczy. Ja kupiłam mojej siostrze zabieg pilingu peptydowego (w Klinice BBC). Była bardzo zadowolona i miała tez dzięki temu chwile dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam siostrze prostownicę do włosów. Porządną, ceramiczną Panasonika. Nie mogłam patrzeć jak niszczy włosy jakąś chińszczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmooosik
kup jej jakieś dobre winko i ładnie zapakuj, ja tak zrobiłam i była bardzo zadowolona, zamawiałam online na dekanter.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynak
ja siostrze kupiłam blender w sferisie żeby mogła sobie robić koktajle bo mówiła, że planuje teraz zrzucić kilka kilogramów po porodzie, a i dla młodego się przyda do przygotowywania obiadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep.www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz z mamą i bratem kupiliśmy siostrze ebooka w sferisie i do tego kolczyki, ucieszyła się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalala2
A może zafunduj jej wizytę w spa? Ja swojej siostrze zazwyczaj funduję paznokcie, albo jakiś zabieg na twarz, kupuję bony do Samui Spa w Warszawie i jest bardzo zadowolona :) Jeśli jesteś z W-wy to polecam, fajne miejsce i przyjazne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×