Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona82on81

szukam do trojkacika ze swoim facetem

Polecane posty

Gość ona82on81

hejka mam 27 lat i mam fantazję by spróbować trójkącika w konifguracji ja, mój narzeczony + kobietka. Miałam już podobne przeżycia wczesniej z poprzednimi partnerami, ale z obecnym narzeczonym jeszcze nie. Fakt, jestem Bi i tego nie ukrywam i dlatego prosze Was o pomoc. Pochodzimy z Lodzi i chcialabym sie Was zapytac, gdzie mozna w Lodzi znalezc kolezanke do wspolnych zabaw? Generalnie to chyba mnie bardziej zalezy niz Marcinowi stad zwracam sie do Was o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgedtgesrtg
OK.jestes bi,a wiec z lekka popierdolonba,ale nie rozumiem jak mozna chcec aby narzeczony popychał,lizał inna przy tobie.Idz sie lecz na to,ze jestes lezba w połowie i z tego,ze lubisz patrzec jak twoj facet posuwa inna>widac nie kochacie sie zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona82on81
dgedtgesrtg - jak nie masz pojecia zakompleksiona/y trolko/u to nie zabieraj glosu tylko lec do konfesjonalu wyspowiadac sie pasterzeowi ze zgrzeszyles/as wchodzac tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svsncvs ndc
ona82on81 idiotko,a w czym ty widzisz zakomplesienie :-) Ze ty jestes chora psychicznie to nei oznacza,ze ktos ma byc tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona82on81
svsncvs ndc - także klasztor Ci pozostaje ... obrażać potraficie, ale wewnętrznie jesteście zakompleksionymi, małymi, niedowartościowanymi przez partnera / partnerkę istotami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoloZdoświadczeniem
Cześć dziewczynko :) A czy nigdy nie zastanawiałaś się nad trójkątem w konfiguracji 2M+K? Miałem tę przyjemność brać udział w takim spotkanku i powiem Ci!!! że nie wiele rzeczy kręciło mnie tak jak ten moment w którym pieściliśmy razem z drugim facetem rozgrzaną do białości dziewczynę a ona zbliżała się do kolejnego orgazmu obejmując coraz mocniej swoją ci*ką mojego twardego fal**sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona82on81
KoloZdoświadczeniem - niestety obcy faceci mnie obrażają i nie dam się dotknąć drugiemu, obcemu facetowi Co innego kobieta :) to jest dopiero fenomenalne... Faceci to wzrokowcy i wystarczy im cipka przez oczami by uznali ze jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to zrobilam
z dwoma facetami, wiec wiem, o czym mowi kolo... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkvnkdfjghikdthrg
ona82on81 - popieram, chcesz 2k+m to jazda... kazdy ma jakies fantazje ale trzeba miec troche ikry zeby je spelnic!!! pozerka na maxa (ale nie wypada...) pierdo** was lapsy...;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac ze to ty
jestes zakompleksiona i niedowartosciowana skoro lubisz patrzec jak twoj koles dupczy inna ;/ żałosne na prawde. wspolczuje braku mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoloZdoświadczeniem
OBRAŻAJĄ?? Chyba cie kompletnie nie rozumiem. Ale jesli tak uważasz to twoja sprawa Każdy robi to co lubi... ja to zrobiłam - pozdrowionka i buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZłaNiedobraKobieta
nie wiem co takiego złego widzicie w tym że dziewczyna chce trójkąta 2k+mężczyzna ze swoim facetem...to są ludzkie przyjemności z których trzeba korzystać jeśli można i sie chce. Nie widze w tym nic niezrównoważonego i nienormalnego. Mysle że to będzie przyjemność dla jej partnera (bo facet to facet), a skoro ona chce... Skoro nie boi sie i nie widzi nic dziwnego i złego w tym że jej partner będzie posówał inną to ok- to znaczy że mu ufa - co więcej - dając mu taką możliwość można mieć większą pewność że nie zrobi "skoku w bok". Większość ludzi nudzi sie sobą po dłuższym czasie- takie zabawy jak trójkąty i inne rzeczy ubarwiają życie seksualne w związku. P.S też byłam w takim tójkącie i to wcale nie oznacza że jest sie bi,les lub jakimś pier...niętym. To czego jeszcze bym chciała to zapewne układu ja +2M i kiedyś to zrealizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×