Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

andzia fajnie ze babcia sie cieszy :) moja mamuska tak mowiac szczerze malo sie wszystkim interesuje, za to mama M bardzo hehe :) u nas pogoda to sie dzis popsula- wczoraj jeszcze jakos ale dzis zachmurzone, no ale grunt ze nie pada ;) aurela niby tak ale ja tam wole miec, Ty jestes mezatka prawda? czy zle pamietam :D jak tak to Cie maz dopisze do ubezpieczenia i git, a my nie jestesmy malzenstwem, i nie usmiecha mi sie placic 3000 za porod tylko przez brak jakiegos swistka :) nie mow ze western union bardziej oplaca sie niz bankiem!! dowiem sie pozniej, a konto zostawiam otwarte. madziulek malutko 8 kg!! ale masz fajnie :D ja mam gdzies 7-8 teraz a jeszcze 10 tygodni do konca do 13 dobija jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo ogladalam wozkow na allegro i w pewnym momencie dostalam zawrotu glowy. Jednak po dluzszym przegladaniu doszlam do wniosku ze ten bedzie jednak najlepszy. A suma 1200zl wydaje mi sie normalna cena. Jeden problem to jeszcze lozeczko i dodatki do niego, ale z tym mam nadzieje ze tez sobie poradzimy. Przejdziemy po sklepach w Polsce to zdecyduje. U mnie tez chmurki wlasnie naszly wiec nici z wyjscia nad molo, bo mieszkamy 5 minut od morza. Wiec dzis jedynie spacerek. Ja szczerze jeszcze nie wiem ile waze bo na ostatniej wizycie polozna mnie nie zwazyla, ale teraz w poniedzialek ide znowu wiec poprosze aby mnie zwazyla. Sama az jestem ciekawa ile przybralam, ale czuje sie juz duuuzza a jeszcze 13 tygodni przede mna !!!! Najwazniejsze ze Mała rosnie zdrowa i duza. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja jestem szczesliwa , bo dzisiaj zaczynam 9dniowy urlop , potem wracam do pracy na 15 dni i 20 lipca zaczynam urlop macierzynski!! Jejku tak sie ciesze , bo juz nie mam sily do tej pracy. Mam straszne bole kregoslupa , krzyza i wogole , nogi mi puchna zwlaszcza teraz jak jest goraco:/ Jutro mam zamiar isc na plaze sie troszke poopalac , bo jestem strasznie blada , wszyscy chodza czarni a ja taka blada hehe. Kupilam krem z filtrem i bede chowac sie co jakis czas w cieniu i mam nadzieje , ze bedzie ok:) Co do wagi to ja sie nie wypowiadam masakra , przytylam juz z 7kg mniej wiecej , ale to przez ten niepohamowany apetyt na slodycze. Powiedzcie mi dziewczyny czy jak przechodzilyscie w pracy na urlop macierzysnki to szef dawal wam list , w ktorym bylo wszystko szczegolowo opisane czyli kiedy mozeceie przejsc , jak bedzie platne itd. ? Ja czekam na ten list i cos doczekac sie nie moge ....:/ Co do wysylania pieniedzy do Polski to faktycznie lepiej sie oplaca western union chociaz teraz tez sobie podniesli ceny wysylki wiec juz sama nie wiem. Majowka no wlasnie jak tam z twoja forma? Robisz cos szczegolnego juz? Pewnie jak sie karmi piersia to nie wolno sie odchudzac. Jejku ciekawa jestem jak te nadprogramowe kg beda mi schodzily hehe , troszke sie boje ale dam rade , chcialabym juz w przyszlym roku w lecie wazyc idealnie ale mam plany co?:P na razie ciesze sie , ze maly dobrze sie rozwija i wszystko jest z nim w porzadku:) silny chlopak bedzie , bo niezle mnie tam rozkopuje:) Pozdrowionka dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja tabelki :) Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........37...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........33..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........33...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 31...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........29.......... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........27......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........28.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........27....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............26...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........25..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......25....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........25..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........24......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........24......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........19.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........16........... .North West no i dzisiaj i jutro wolne:) BO teraz pracujemy na system 4dni pracy 2 dni wolne, a od 14.07 mam urlop:D I własnie nie wiem jak to po urlopie zrobić bo mam wracać do pracy 03.08 i się zastanawiam czy już pójść na macierzyński czy jeszcze na 2 tygodnie do pracy i potem urlop. Po urlopie ma przyjechać z nami moja babcia na 2-3 tyg i chciałabym z nią posiedzieć i własnie nie mam zielonego pojęcia co robić...A Wy na ile tyg przed plaowaną datą porodu odchodzicie z pracy? Bo mnie kręgosłup już wysiada i szczerze to mi się nie chce już chodzić do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia mozna oszalec z tymi wozkami na allegro- tyle tego :D ale ja najpierw planuje obejrzec na zywo chociaz siedzie na tym alegro od pol roku juz chyba ;) ja waze sie na swojej domowej wadze za kazdym razem ta sama wiec pomiary dokladne :) ostatnio weszlam u poloznej na wage z ciekawosci to bylo prawie 4kg wiecej niz na mojej, swoja mam pewna bo waze sie od poczatku, a wiadomo co waga to inaczej ;) marcia- ja do 20 tyg przytylam 3 kg, a od 20 do 24 tylam kilo w tydzien,, w 25 zatrzymalo sie i jest do tej pory tak samo mniej wiecej wiec Cie pocieszam :):) mi szef nic nie dawal na pismie, ja dawalm tylko list taki oficjalny ale mnie nie dano nic, ale nie mysle zeby jakikolwiek przekret zrobili albo cos - w koncu kancelaria to wiedza co im grozi hehehe milka no glupio troche zostawic babcie sama zwlaszcza ze na urlop mozesz isc :) melduje ze dowiedzialam sie w banku ze przelew do 5 tys funtow do polski kosztuje 20 funtow a kazda kwota powyzej 5tys kosztuje 35 funtow wiec uwazam ze wcale nie duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miesiąc przed porodem odchodzę. Dziewczyny a ile płacicie za przelew Western Union? Ja przelewałam w Barclays ale jest opłata 20 funtów plus jeszcze 0,5% od kwoty przelewanej. Na początku nie mówili o tych procentach tylko, że przelew 20 kosztuje. To przelalam i sciagneli wiecej, wiec zaczelam dzwonic, pisac. Najpierw mówili, ze to opłata mojego banku w Polsce. Kontaktowałam sie z PKO w Polsce i oni biora ale 0,2% a nie 0,5%. Pisałam skargi i w końcu odpisali mi z Barclays, że maja stały procent na opłaty banku odbiorcy, bo jeden bierze wiecej, inny mniej i zawsze ściągaja 0,5%. Tylko, że w moim wypadku zarobili na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek3o
jesli mowa o przelewach do polski to moj chlopak robil ostatnio na poczcie- money gram.od kwoty 200 funtow pobrano opplate niecale 10 funtow.jest mozliwosc przewalutowania tylko na euro lub dolary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem mężatką. W niedziele mamy rocznice:) Jak mąż mnie dopisze do ubezpieczenia? On niema w Polsce nic. Chciałam może do swojej mamy dopisać się do ubezpieczenia ale też niemogę. A czemu 3000 na poród aż? Ja zobaczę jak w praktyce wygląda sprawa egzekwowania ustawy zdrowotnej. Wiem że przynudzam z tym ale jeśli mamy do czegoś prawo to czemu by z tego nie skorzystać? Właśnie sprawdzałam ten western union i nie jest tak super tanio jednak ale zawsze taniej niż w banku. W ogóle banki biorą jeszcze procent od kwoty? Ludzie ich naprawdę pogięło. Dobrze że nie wysłałam bo bym dużo straciła. O wózeczek, łóżeczko i fotelik już się nie martwię. Teraz muszę tylko poprasować i poukładać ciuszki. Sprawdzić co mam i czego może brakować. Napewno kosmetyki dla dzidzi. Jakieś kocyki. Pieluszki tetrowe. Może butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na macierzynski odchodze 5 wrzesnia, jednak przed nim wykorzystuje urlop wiec ostatni dzien mam 15 sierpnia. My pracujemy w systemie 4dni na 4 dni wolnego wiec jak wezme 4dni urlopu to w sumie mam 12 dni wolnego. Teraz jedziemy na prawie trzy tygodnie do Polski, potem przychodze na jednego shifta (4dni pracy) znowu jeden shift urlopu, dwa shifty pracy i dwa ostatnie shifty urlopu i macierzynski. Ja nie dostalam zadnego listu z pracy ale juz mialam spotkanie na ktorym poinformowano mnie jak wyglada placa na macierzynski i takie tam sprawy. W Polsce teraz bede miec jeszcze USG gdyz moja polska Gin chce dokladnie obejrzec Zuzie. Wiec znowu bedziemy mieli okazje na Nia popatrzec i dostac aktualne zdjecia. Musze sie dokladnie dowiedziec w jakiej pozycji jest Mala, gdzie jest glowka a gdzie nozki. Szkoda ze w UK nie robia jeszcze jednego USG w ostatnich tygodniach ciazy aby dowiedziec sie jak dziecko sie ulozylo. Dziewczyny powiedzcie mi czy ktoras z Was chodzi juz do szkoly rodzenia?? Bo ja mam jakies umowione trzy spotkania zaraz miesiac przed porodem ale nie wiem czy to szkola rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 3 zajecia maja charakter informacyjny.Ja bylam na 2.Na drugich byly omawiane formy lagodzenia bolu, a na kolejnych o karmieniu piersia i wszelkich benefitach z tym zwiazanych.Tutaj zauwazylam propaguja to barfzo.Choc ponoc statystyki matek karmiacych piersia sa niezaspecjalne,to co powiedzila polozna.Dostalismy tez dvd z filmem na ten temat.Filmik ma polskiego lektora. Wiecie ze mi polozna powiedzila zeby nie uzywac kosmetykow,tylko i wylacznie wody i zaoszczedze pieniadze.troche to dziwne.Cos tam trzeba uzywac,byle nie za duzo.powiedziala ze niby wszytki zawieraja konserwanty, mimo ze jest napisane ze nie maja. W kazdym razie ja juz kupilam taki caly zestaw kosmetykow na ebay z body shop, po wiecej niz polowe ceny.Sama uzywam tej firmy , mam tam karte i jestem zadowolona ogolnie z tego sklepu.Choc momentami cos tam innego kupie, bo juz staje sie troche nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja przepraszam ze się tak wtrącam ale widze że są tu panie oczekujące dziecka moze byłybyście zainteresowane? Mam do sprzedania dwie pary spodni ciążowych -Rybaczki dżinsowe -Bojówki koloru kaky rozmiar 40-41 Cudowna karuzela firmy Fisher Price Podgrzewacz do butelek Tommee Tippee http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e6159666265999bf.html filipina66@o2.pl pozdrawiam i szczęśliwego rozwiązania życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela jak sie zarejestruje jako bezrobotny to tak podobno sie da ;) my mamy konto w lloydsie to wam powiem pozniej co i jak:D urela a wy na stale wracacie czy jak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciazy przytylam 15kg:O myslalam,ze przytyje duzo mnie,bo nie jadlam slodyczy do 5mca wcale a potem sporadyczniedo kawy najczesciej.nie obzeralam sie ale jadlam regularnie (maz mi nie popuszczal zadnego posilku,bo czasem buntowalam sie i nie jadlam kolacji).Teraz kazdy mowi ze wygladam super (bylam wczoraj w mojej pracy z mala),ale ja sie tak nie czuje:( nadal waga stoi na 58 czyli 6kg nadawagi do wagi wyjsciowej.nie chce drgnac,ale nie odchudzam sie i jem jeszcze wiecejniz w ciazy-tzn czecsiej a w mniejszych ilosciach zeby mleko bylo.nie mozna sie odchudzac wiec nie mam zamiaru szkodzic Malej.Nie cwicze wcale bo d 6tyg po porodzie nie mozna ze wzgledu na mozliwosci dostania krwotoku-zreszta wierzcie mi nawet wam nie bedzie to w glowie.Teraz moge zaczac co nie co-ale nie bardzo jest co poza spacerami bo tak-bieganie odpada-cycki bola jak cholera no bo to mleko caly czas jest w gruczolach;silownia nie bardzo bo jednak moze cos wylac jeszcze wewnatrz,wiec spaceruje intensywnie i palnuje robic brzuchy. Co do brzucha spadl bardzo,skora sie idealnie wciagnela,zostal niewielki do zrzucenia.u mnie mam do zrzucenia jakies 3kg w brzuchu i 3 kilo w biodrach/udach.chcialabym do wyjazdu do polski we wrzesniu zrzucic choc plowe tego co zostalo bo mam taka ladna skunienke na chrzciny 😢 Moja mala dzis spala do 6,normlanie jak zobaczylam ktora godizna jak sie przebudzialam to sie zerwalam bo myslalam ze cos sie jej stalo! ja zadnego listu od pracowdawcy nie dostalam,ale moj manager to spoko facet.jakby taki nie byl-kretacz jakis czy cos to wymusilabym list. za to w 2 pracy zmusili mnie do podpisania papierka ze nie wroce po macierzynskim czujecie?ja i tak bym nie wrocila ale jakim prawem pytam?!oni o tym nie wiedzili ze nie wracam!ahhh szkoda slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszytkim! Wiecie z ta waga to roznie.Mi tak skacze.W przciagu ostatnich dni poszla mi o pol kilo.Wiadomo rano inaczej, a wieczorem troche wiecej.W sumie waze teraz okolo 65.Przed ciazem wazylam tak pomiedzy 55-56.W momencie jak zaszlam , a to byla jesien to mysle ze troszke wiecej jak 57.Mysle ze dojade do 9 kg.Do slodyczy mnie absolutnie nie ciagnie i w ogole nie mam jakiegos wielkiego apetytu,pewnie przez skurczony zoladek i male porcje mi wystarczaja.Nie jestem w stanie zjesc tak jak przed ciaza.Zato jem duzo owocow, bo lubie.Majowka to bylas szczupla przed ciaza,nawet teraz jestes akurat.Ja mam zamiar wrocic na basen z 2, 3 tygoniu.tAKI JEST PLAN PRZYNAJMNIEJ. Ja juz praktycznie mam wszytko,pewnie zostano jakies pierdoly do kupienia.To wyjdzie w raniu.Lozeczko juz w sumie stoi dawno w pokoju wraz z posciela,kolderka i karuzela,przewijakiem itd.Nakupwoalam wczesniej i nie moglam sie oprzec zeby wszytko przygotowac i polozyc.Stoi takie puste:( i czeka.Zastanawiam sie czy jeszcze raz nie przeprac, bo pewnie troche sie juz zkurzylo.Polozna mi wczoraj powiedziala ze mam przygotowac torbe.Mam juz gotowa,ale jeszcze cos dorzuce i wyjme niepotrzebnego.Na razie jednak sie nie zanosi,chyba ze mnie cos spontanicznie dopadnie .Czuje sie nawet sprawna fizyczniej niz pare tygodnie temu.Choc brzuch juz mi przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka Cie zmusili??!!! co za ludzie ;/ wage zrzucisz napewno nie martw sie :) madziulek ja teraz waze 65 a wieczorem czasem dochodzi do 66.5 wiec roznica jest spora kiedy sie wazysz...ja mam apetyt ciagle cos bym jadla zwlaszcza w pracy staram sie duuuzo pic ale do jedzenia i tak ciagnie, zwlaszcza do slodkiego :( jem duuuzo owocow jablek, winogron, bananow, ananasow i jesc moge non stop, fakt: tylek urusl troche, ooooo w nogi poszlo tez, a piersi to ostatnio mi zmalaly niewiem dlaczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30 położna kazała używać tylko wody do mycia dziecka? Faktycznie dziwne. Do prania ubranek tez tylko wody? Jak widzę tą wodę z kamieniami to aż mi samej odechciewa się w tym kąpać. nescafe87 mój mąż teraz nie jedzie ja sama jadę. On przyjedzie dopiero na poród. Mam nadzieję że mały wyrobi się w terminie:) W każdym banku jest tak samo. W Lloydsie też. Mój mąż ma w Lloydsie ja mam w Nat West i jest wszędzie po ok 20 funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc DZiewczyny,mam takie pytanko gdzie moge znalezc taka cerate na materac,zeby nic nie przecieklo,jak to sie w ogole nazywa po angielsku po ciapa ze mnie mecze sie i nie moge znalezc:-) Tez czekam na pierwszego dzidziusia,rodze w sierpniu i brakuje mi wlasnie tylko tego. I jeszcze jedno pytanko do dziewczyn,ktore urodzily,ile ubranek bralyscie dla dziecka do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natt
hej dziewczyny czy ktoras z was nie jest chetna zna zakup ciuszkow dla dziewczynki 0-3??? oraz kosza wiklinowego? tylko pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ubranka kupuje nowe, wiekszosc rzeczy uzywanych kupujemy a akurat ubranka nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natt
no tak niektorzy mog sobe pozwolic ja tez kupowalam wiekszosc nowych ale sa tacy ludzie ktorych nie stak kupic 5 par bodow w mamas papas za 30 f np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tutaj kaza myc dziecko w wodzie,tak samo w czasie zmieniania pieluchy zadna polozna nie powie ci uzywaj chusteczek tylko wody i wacika. Moja tez mi doradzila stosowanie do ciala zwyklej oliwy z oliwek i mala ma skore wspaniala,zadnych krostek nic. do szpitala trzeba wziac ze 3 pary spiochow(jak bedzie potrzebne wiecej to maz/partner zawsze oze dowiezc).wszystko zalezy ile sie zostanie w szpitalu.ja bylam tylko 20h wiec w to co ja ubralam pierwszy raz w tym wywiozlam do domu bo ani sie nie ulala ani nic. Madziulek tez tak mialam-patrzylam na lozeczko i sobie myslalam,ze takie puste stoi.Zreszta jak sie czlowiek tak napatrzy na to puste to potem ciezko uwierzyc jak juz dziecinka tam bdzie ze JUZ JEST WRESZCIE:) Ale lato mamy co?moja mala lezakuje w ogrodzie,ja w kuchni staram sie nadrobic zaleglosci mailowe i gotowac obiad:) Tease odezwij sie co u ciebie-jak Mala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamas & Papas jest dosc drogie. Matalan & Ebay jest tanszy :) No i czasem na carboodzie maja cos nowego. Ostatni moj zakup to podgrzewacz do butelek za 3 funciki :) Juz cala rodzinka sie smieje ze Carbodowka ze mnie i co niedziela mama dzwoni i pyta co kupilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natt
ja kilka razy tam bylam ale nic ciekawego naprawde ie widzialam no tak ale ja mam wiekszosc wlasnie z takich firm a te z matalana albo innych tanich sklepow nie sa dobre bo po 1 praniu strasznie sie rozciagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka piekna pogoda,ale za goraco zeby gdzies chodzic po miescie.Ledwo przyszlam.Wieczorem tylko ide do kina z kolezanka. Ja ciuszkow mam troche uzywanych,bo kolezanka mi zalatwila.Tak bym nie kupowala od kogos.Szczegolnie sie ciesze z fajnych sukieneczek.Niektore byly nawet z metkami,ddobrych firm.Na przyszle lato,typowo cienkich mam chyba okolo 10.Duzo tez pokupowalam.Ladne pajacyki roznych firm mozna dostac w tkmaxx.Ja tam troche nakupowalam.Z matalana ma pare body na krotki rekaw i pajacykow do spania.Ladnie wygladaja i sa tanie.Nie wiem czy sie rozciagaja.Moze i faktycznie, zobaczymy.Ja nie kupowalam tam nigdy ciuchow.Z nexta tez sa fajne.W mamas & papas sa faktycznie fajny.Ostatnio sie zastanwialm czy wziasc.Jest 30 % taniej teraz.Jak bym miala tam jednak skompletowac cala wyprawke,to chyba bym na glowe upadla.Jakies pare pojedynczych ciuszkow owszem. Bylam dzis u mojego gp.Mialam takie zolte uplawy.przepisal mi clotrimazolum i kazal przyjsc za 2 tygodnie.Powiedzial ze weznie wymaz jak co.No i dzis faktycznie wzial.Myslalm ze sama bede sobie wkladala ten aplikator.A on mi to zrobil.Bylam w szoku, jak ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Ja jutro na rano do pracy, ale mi się nie chce... No pocieszam się że jeszcze 20 dni i urlop:D Co do ubranek to ja mam z primarka, matalana, asdy i nexta:) No i pare używanych z carboot'a A takiemu malęnstwu to i tak szybko się zmienia ubranka, także zniszczyć się nie da:D Mam takiego lenia, że szok. Nic mi się nie chce, ciągle bym lezała i nic nie robiła :P Zaraz ide zjeśc kolacje, wykąpać się i spać, bo o 5.30 wstaje ;/ No ale jak trzeba to trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja bylam dzisiaj na plazy ok. 3h. Posmarowalam sie kremem filtrem i pomogl mi bardzo , ale zapomnialam posmarowac stopy i mi sie spiekly! Cale czerwone haha smiesznie to wyglada. nogi dalej blade jak byly , ale n dekoldzie i ramionach powstaly mi jakies czerwone plamy:/ Nie wiem czy nie sa to przypadkiem przebarwienia ciazowe w trakcie zazywania kapieli slonecznych...Chyba jednak bede z tego musiala zrezygnowac , ale nie chce byc taka blada i mam zamiar sobie kupic jakis balsam brazujacy , balsam-nie samoopalacz. Czy taki balsam jest bezpieczny i mozna go uzywac? Mam nadzieje , ze tak:) Co do ciuszkow to ja mam z mothercare (ale nieduzo hehe) , primarka i tkmaxxa a wiekszosc dostane od mamy , ktora w Niemczech kupuje jak szalona , bo tam mozna dostac za 1 euro albo 2 euro piekne spioszki! Wysylala mi zdjecia i juz widzialam same piekne ciuszki juz sie nie moge doczekac jak je zobacze:)) Synek kopie dzis jak oszalaly , nie wiem czy mu nie zaszkodzilam tym sloneczkiem:( ale brzuch mialam zakryty , glowe itd. Korzystam teraz z urokow holidaya i leniuchuje:) fajne uczucie , ale ciezko mi bedzie wrocic do pracy potem nawet na te 2 tyg. hehe. Wyslalam dzisiaj health in pregnancy grant , mam nadzieje , ze wszystko dobrze wypelnilam...tam gdzie trzeba bylo podac dane bankowe sort code i numer bankowy czyli ten 8cyfrowy na dole tak , i nic wiecej? Heh boje sie , ze cos bedzie zle. A oni przysylaja jakies pismo , ze to zostalo przyznane czy od razu pieniadze sa na koncie? Ciekawa jestem:) Majowka10 to i tak szczuplutka babka jestes:) ja przed ciaza wazylam 61 kg a teraz hmmm nie wiem bo nie mam wagi ale pewnie do 70 dochodze:P masakra , czulam sie dzis jak wieloryb na tej plazy , same smukle laski hehe. No moze nie same , czasem trafi sie soczysta angielka:P Pozdrowionka dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że czasem jakaś "pomarańcza" się wtryni na topik i myśli że jak kupi w Mothercare wyprawkę to jest wielka. Albo w Mamas & Papas. W nextach, asdach i innych jest praktycznie to samo tylko dużo tańsze. W primarku też nie są złe, tylko mały wybór. W tesco pajacyki i bodziaki też są całkiem dobrej jakości. Ja kupuję i używane i nowe. Wystarczy pożądnie przeprać i przeprasować i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zalamana-drugie podejscie do seksu i klapa znowu:( boje sie ze juz nigdy nie bedzie tak samo:( cos mnie tam ciagnie i pobolewa-centralnie w iejscu pekniecia.teraz zaniechamy wszelkich prob na jakis tydzien czy nawet 2 i zobaczymy wtedy,bo wyczytalam,ze to moze ta rana sie jeszcze w 100% nie zagoila.niby gp powiedziala ze jest slicznie ale wybaczcie co mi moze dokladnego powiedziec jak ona tylko zerknela??a szwy wewnetrzne??przeciez oni tam nie zagladaja!wiadomo cierpliwosc przede wszystkim ale jakos jestem podlamana,myslalam,ze to tak nie bedzie. niedziela ma byc sliczna,ale bym pojechala nad morze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aurela dobrze dobrze :D my mamy z nexta H&M matalana i cala wyprawke od znajomej na 0-3. Tez mysle ze wypierze sie i wyprasuje i git :) majowka bo te ciaze i porody przestawiaja wszystko i jest nie tak jak ma byc :( ja od poczatku ciazy- tzn odkad wiem o niej mialam orgazm moze kilka razy i tyle :( przed mialam prawie zawsze a teraz nie ma i koniec. a mama Twoja ma 1,5 miesiaca to moze poczekajcie jeszcze z tydzien albo dwa? albo moze uzyjcie jakiegos zelu to bedzie latwiej? albo- ale nie wiem czy to dobry pomysl ale moze poczekaj pare tygodni i sobie masuj jakims olejkiem miejsce zszycia? migdalowym np tak jak przed porodem sie robi- teraz wpadlo mi do glowy ale nawet niewiem czy tak wlolno, ale chyba tak ;) swoja droga stres tez robi swoje marcia tam w tej formie nic chyba trudnego nie bylo :D mi po 3 dniach piezniaki na konto wplynely a po prawie dwoch tygodniach dostalam list ze wplyna :D ja tam nie uzywam zadnych balsamow- przebarwienie mam jedno na dekolcie- widoczne jak sie opale troszke- do chodzenia na solarium i jednoczesnie posiadania implantu= antykoncepcja, wiec wiem ze z hormonami ma zartow- jakos te wakacje wytrzymam w bialosci hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×