Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

majowka to 4 lipca :D majowka jakie Ty uzywasz kocyki dla tej swojej malej? z czego one sa? bo ja ma jeden ale taki bardzo cieplydokupilabym sobie ze 2 jeszcze ale niewiem jakie :( jak tam mala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam babie maila że sprzątanie to nie jest praca moich marzeń i że nie jestem alfą i omegą. Ciekawe czy zakuma. hehe Dzis zadzwonie do Job Centre i spytam czy nie bede miala przez to problemow jakichś. Zawsze coś komuś nie pasuje. Dlatego anglii nielubię. W Polsce nie lepiej zapewne ale tam przynajmniej jesteś na swoim podwórku. Stresów w ciąży mam całe msóstwo a obiecałam sobie że będę spokojna. aha już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Aurela nie obraziłam sie ale ciągle jakiś chochlik coś tam miesza :P majówka łłłłłłłoo matkooooooooo :O o 7.30 to ja na lewy boczek sie w łóżku przewracm ;) a kawy to ja nie odmówię :D póki jeszcze mogę ;) tylko taką malutką kawusie bo śmigam do job centre :) i mam pytanie do ciebie , czy po porodzie używałaś maternity towels? czy zwykłych podpasek? bo zostało mi pare pierdół do kupienia i zachodzę w głowe co byłoby lepsze dziewczyny ja zawsze miałam swoją położną ale ostatnio była inna bo moja ma holidaya, ale nie narzekam , bardzo fajna i miła babka mi sie trafiła i też zawsze rutynowe badanie, ciśnienie , mocz, serduszko dziecka , pomiar brzucha , kilka pytań i do domu :) pytanie mam tylko takie , czy badając mocz papierkiem lakmusowym położna jest w stanie wyczytać czy jest jakaś infekcja? bo to badanie trwa zastanawiająco krótko ( według mnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mierzenie brzucha mi nie zmierzyla i nie zwazyla mnie a zapomnialam zapytac. Mam mile polozne ale takie wlasnie na odwal aby jak najszybciej z usmiechem zalatwic i dowidzenia. Teraz to ja juz sie przygotuje na kolejne spotkanie, dluuuuga lista pytan :) Ja dzis zlozylam podanie o Macierzynski. Zaczne miesiac przed porodem. I skrocilam sobie ostatnie poltorej miesiaca pracy z 5 dni do 4 dni w tygodniu bo mam duzo urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja SPOTKANIE Z POLOZNA MAM ZA TYDZIEN.JAK BYM MOGLA TO JUZ BYM DO NIEJ POSZLA.oBAWIAM SIE ZE MOJA MALA JEST ULOZONA W POPRZEK.CZUJE JEJ STOPKI TYLKO PO PRAWEJ STRONIE.MAM NADZIEJE ZE JESZCZE SIE OBROCI.MOZE ZACZNE STOSOWAC JAKIES SPECJALNE CWICZENIA.BARDZO BYM CHCIALA URODZIC NATURALNIE. EMILIA JESLI CHODZI O MOCZ SPRAWDZANY U POLOZNEJ TO JELI NIE ZNAJDZIE CUKRU,ANI BIALKA TO NIE WYSYLA DO LABORATORIUM.JEJ PASEK BARWI SIE NA ROZNE KOLORY STAD WIE JAK COS NIE TAK.JA RAZ MIALAM CUKIER,ALE TYLKO DLATEGO ZE ZJADLAM CHLEB Z DZEMEM.WYSLALA MNIE WTEDY NA POZIOM TOLEREANCJI GLUKOZY.OSTATNIO TEZ COS NIE DO KONCA BYL CZYSTY I WYSLALA DO BADANIA.POWIEDZIALA ZE MOZE BYC STAN ZAPALNY.POZA TYM ZAWSZE MIALAM OK. MAJOWKA I TEASE KIEDY PAKOWALYSCIE TORBY DO SZPITALA?JA SLYSZALAM ZE 2 TYGODNIE PRZED.WIEC MAM JESZCZE TROCHE CZASU.MOZE W PRZYSZLYM JUZ ZACZNE.MAM WIEKSZOSC RZECZY POKUPOWANYCH.POZA TYM CZUJE SIE O WIELE LEPIEJ NIZ 4 TYGODNIE TEMU.MAM WIECEJ ENERGII NIC MNIE NIE KUJE,NIE UCISKA.CHYBA ZE BYM LAZILA GDZIES Z 2,3 GODZINY.NA RAZIE ZADNYCH OZNAK.aA WAM SIE ZACZELY STOPNIOWO CZY TAK NAGLE? DZIS SIE MI SIE SNILO ZE CHODZILAM Z MALA,TRZYMALAM JA.MOZE DLATEGO ZE WIECEJ JUZ O NIEJ MYSLE.TYLKO ZEBY BYLA ZDROWA. NIE WIEM CZY WIECIE ZE W MOTHERCARE SA DUZE PRZECENY.JA KUPILAM KOMBINEZON NA ZIME ZA 50%.WARTO KUPIC CIUSZKI TERAZ,BO SA PO PRZYSTEPNEJ CENIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) co do sprawdzania moczu to mi wlasnie polozna wykryla przez ten papierek jakas infekcje i kazala mi pic sok zurawinowy:/ Pije go choc mam juz dosyc noa le jak mus to mus. Ale nie zauwazylam poprawy - wrecz przeciwnie , dalej sikam non stop nie wiem czy to jest normalne w tak juz zaawansowanej ciazy , myslalam ze tylko na poczatku sie sika. Poza tym mam porblemy z uplawami - mam takie mlecznobiale dokuczliwe i zastanawiam sie czy to tez jest normalne , bo gdzies czytalam , ze podczas ciazy jest ich wiecej. Co do mothercare to faktycznie sa przeceny , nawet lozeczko ktore chcemy kupic:) W przyszlym miesiacu mamy zamiar:) A tutaj link do wozka , ktory mi sie poodba - http://allegro.pl/item1065433492_wozek_maked_q12_super_wozek_dla_dziecka.html#gallery A dzisiaj dziewczyny wracajac z pracy razem z chlopakiem zauwazylismy na wystawce u ludzi fajna komode taka wysoka , co prawda ma waskie szufladki , ale sporo sie zmiesci i niewieele myslac wzielsimy ja:) Wypucowana postawiona i nawet powkladalam tam juz ciuszki , ktore mam;) Jak tak sobie stoi i patrze na nia to tym bardziej uswiadamiam sobie , z e to wszystko dzieje sie naprawde:) Zreszta mam naoczny widok:) wczoraj maly tak sie rozkopal , ze az brzuch mi poskaakiwal w rozne strony swiata hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już tu opisywałam kiedyś mój przypadek odnośnie mojej pracy, w lutym nam się zakład spalil, po 1,5 tyg szef zorganizował hale, przewieźli tam nasze maszyny i ruszyła produkcja, tyle że koło Norwich. Noclegi i dojazdy do pracy mamy zapewnione i nic za to nie płacimy, za to system pracy nam się zmienił i robimy 4 dni po 10godzin i 4 dni wolne, zależy raz nocki od 21 do 7 a raz dniówki od 7 do 17. Jeżeli konczymy prace z nocek w domu jesteśmy tak jakby w nasz dzien wolny po 12 i wtedy tylko 2 pełne dni mamy wolne, bo 2 na dojazdy idą, gdyż jadąc na dniówke wyjeżdzamy dzien wcześniej, aby na wieczór być i po dniówkach mamy pełne 4 dni wolne:) Ale nareszcie się to kończy, bo ja już ledwo co daje rade wystać te 10 godzin no i otwierają nową fabryke 30km od miasta w którym mieszkam:D No to wytłumaczyłam co i jak:D No i jeszcze jutro i po jutrze o 22 w domu i już może więcej nie będziemy wyjeżdżać, mam nadzieje.... A teraz uciekam spać bo o 4.30 pobudka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nescafe -ja mam kocyk 1 grubaski,drugi polarkowy cienki,i 2 takie siatkowane -cellular blanket czy jakos tak sie nazywaja.uzywam glownie polarkowego i tego siatkowanego-no ale teraz cieplo wiadomo.jednak radzilabym kupic takie ciensze bo tutaj maja obsesje nt nieprzegrzewania dziecka wiec nawet zima jak bedzecie grzali lepiej cienszy koc. jak kupisz fajny kwadratowy cienki polarkowy kocyk-zapomnij o rozku,spradzi sie 100 razy lepiej.moje 2 nie uzywane ani razu byly:O madziulek ja torbe spakowalam 4 tyg przed terminem.masz typowe objawy przedporodowe-ale nie ze zaraz bedziesz rodzic nie zrozum tego tak:D chodzi o to ze widac ze sie zblizasz-przyplyw energii i dobre sampoczucie jest typowe w tym statnim mcu;)u mnie zaczelo sie odejsciem zopa co jest dobre bo mialam 24h na nastawienie sie psychicze ze TO JUZ TO:D kurde wydaje sie ze to bylo wczoraj a tu juz 1,5mca za nami:) emilia ja nie uzywalam maternity towels,tylko taki zwyklych duzych podpasek z asdy-tylko kup ze 2-3 paczki takich tych grubszych,a potem normlane cienkie tylko duze podpaski. dobra babel mi sie obudzil zmykam na spacer;) kawa pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff...przyznali mi MA :) cieszę się bardzo Przysłali mi jeszcze taki papier od kiedy chce zacząć dostawać MA. Mam im to tak po prostu odesłać czy można iśc do Job Centre i im to zgłosić? Jak szybko od wysłania to wypłacą? Trzeba iść gdzieś jeszcze i zgłosić np do Revenue? wiem ze zadaje 1000 pytań ale dzisiaj to już nic niewiem z tej radości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Aurela :) Jedna rzecz z glowy :) Ja nie wiem co masz robic, bo u mnie w pracy wszystko zalatwiaja. Ja siedze i ogladam lozeczka i sama nie wiem jakie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........36...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........31..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........31...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 30...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........28...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........26.......... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........25......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........26.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........25....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............25...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........23..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......24....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........23..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........23......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........21 ....synek.....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........18.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........15........... .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Aurela ,niestety ale mam tak samo jak maadaa-więc Ci nie poradzę.. Dziewczyny zdecydowałam że lecę do Polski na 2 tygodnie,bo tu po za zwolnieniem to o nic innego od lekarza się doprosić nie można-a mnie martwią te siągłe bóle brzucha,więc mam zamiar porobić sobie wszystkie badania,łącznie z USG u jakiegoś dobredo fachowca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy dziewczyny chyba macie bardziej rozgarnięte szefostwo. Moja szefowa nie wiedziała nawet jak znaleść jakieś informacje na temat Maternity Allowance. Co za baba. Teraz mam ją gdzieś. Cieszę się że nie będę musiała jej oglądać. maadaa można Ci jakoś pomóc z tym łóżeczkiem? Jakie beirzesz pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) u mnie bez zmian, malutka nadal chora, ma gęsty katar i wszystko siedzi jej w gardle, nie może spać, krztusi się i odchrząkuje, a ja odchodzę od zmysłów i chodzę jak lunatyk dzisiaj byliśmy u lekarza, i oczywiście wszystko jest ok, samo jej przejdzie, ale dla mnie to nie jest ok jak dziecko się męczy już 2 tygodnie, w POlsce dostałaby pewnie antybiotyk..no cóż walczymy dalej z nadzieją na wyzdrowienie :( majówka zazdroszczę ci, że mała ci tak ładnie śpi, u mnie karmienie w nocy co 2-3 godziny a w dzień to nawet co 1,5 godz ale to pewnie dlatego że jest chora, musi dużo pić, rosnie za to jak na drożdzach :D butlę próbuję jej wciskać co wieczór, wczesniej ją zawsze wygłodzę żeby chciała ssać, ale i tak mi wypija tylko jakies 40ml a potem beczy za cycem.. dzisiaj mąż ją nakarmił, zjadła od niego całe 70ml z butli a ja trochę się przespałam, potem dokarmiłam cycem a teraz malutka śpi, zobaczymy jak długo... Nescafe- co do kocyków jeśli mogę się wypowiedziec, to mi najbardziej odpowiadają cienkie polarowe, ten cellular też mam ale on jakiś taki chłodny mi sie wydaje i uzywam tylko jak ciepło jest któras z was pytała o maternity towels- przez pierwsze dwa, trzy dni są niezbędne, moim zdaniem nie zastąpią ich zwykłe podpaski o ile ktos nie chce zmieniac co 5 minut- ja miałam jakieś zwykłe z bootsa i ze skrzydełkami z tesco, polecam ze skrzydełkami, oszczędzą bieliznę i piżamę;) majtki jednorazowe tez mi się przydały, przed pierwsze dni, nie są takie złe, te z tesco są miękkie jak z materiału, ale nie przemakają acha, i podczas porodu bardzo przydała mi się woda w sprayu, mąż mnie nią pryskał po twarzy i naprawdę mi to pomagało, po pierwsze nie miałam suchych ust a po drugie ten chłód przynosił mi duzą ulgę, no i z dwie 1,5l butelki wody niegazowanej wypiłam- to tyle ile z mojej strony mogłabym doradzić pozdrawiam was wszystkie cieplutko:) acha, któras z was pytała o badania moczu papierkiem, na papierku lakmusowym widac czy jest w moczu białko i cukier- jak jest, to znaczy ze cos nie tak i wtedy zaleca sie szczegółowe badania, wiec na początek papierek wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Wam dziewczyny :) tease az mi szkoda tej Twojej malej ze sie tak meczy a Ty razem z nia :( Aurela u mnie takimi sprawami zajmuje sie ksiegowa- prawa reka szefa :D sama wyszukala w necie, wyjasnila wszystko a ja jej mowie ze wiem bo tez czytalam to ona ze super :D jezu dziewczyny jakie ja mam humory :(( tez tak macie? ja sama ze soba nie wytrzymuje... w 30 sekund ze stanu euforii robi sie stan depresyjny, w jednech chwili wsyztsko okej, a w drugiej wyszukam sobie tysiac powodow zeby sie rozplakac, i strwierdzic ze zycie jest bez sensu. Nie mysle tak jak jestem z M ale np w pracy to masakra ;/ moze ja jakas psychiczna jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! U mnie wszytko po staremu.Ja mysle ze w przyszlym tygodniu spakuje torbe ide tez w czwrtek do poloznej. Nescafe nie przejmuj sie .Ja mam dokladnie to samo.Mysle czasami ze jestem jakas walnieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka52
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........36...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........31..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........31...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 30...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........28...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........26.......... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........25......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........26.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........25....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............25...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........23..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......24....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........23..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........23......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........21 ....synek.....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........18.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........16........... .North West hejka dziewczynki!!! nareszcie weekend!! piekna pogoda. wybieramy sie pozniej na grilla do znajomkow :-) czuje sie juz lepiej , brzuszek tez sie juz pokazal :-) tease27 pojdz z malutka jeszcze raz do lekarza ale postaw na swoim i powiedz ze dziecko sie meczy i ze chcesz aby jej cos przepisano!! wiesz jak tu jest! o wszystko trzeba walczyc! a poza tym sama pracuje w przychodni angielskiej to wiem ze czesto trezba postawic na swoim zeby dostac to co sie chce! ja tez mam humory i hustawke nastrojow ale mysle ze to normalka w ciazy-niestety... pozdrawiam wszystkie i zycze miluskiego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........36...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........31..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........31...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 30...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........28...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........26.......... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........25......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........26.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........25....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............25...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........23..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......24....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........23..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........24......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........21 ....synek.....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........18.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........16........... .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam łóżeczko :) :) :) Jeszcze nie odebrane ale już kupione :) Wczoraj znalazłam aukcje kończącą sie na Ebayu i nikt nie licytowal bo konczyla sie w godzinach meczu angielskiego :D Nowe, w pudełku za 50 funtów a w Mothercare takie samo 100. Dam linka :) http://www.mothercare.com/Tutti-Bambini-Jenny-Dropside-Cot/dp/B002EIRHT8/sr=1-6/qid=1276944555/ref=sr_1_6/276-7691015-2919204?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42825041&mcb=core Dzis albo jutro odbierzemy to dam znać co i jak. Jak się ciesze, że nowe i tak tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Jak mija Wam dzień? Ja jestem dzisiaj pełna energii-jak nigdy ;) maadaa widziałam łóżeczko-jest świetne no i cena też super,sama bym się skusiła :) Tease ja chyba poszłabym na Twoim miejscu jeszcze raz do Lek. i uparła się,mówiąc że Mała nie sypia po nocach i nie może jeść.Przecież jeśli pojawisz się drugi raz z tą samą sprawą to może w końcu zareaguje.. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaa ja mam lozeczko ciut podobne, ale z mamas &papas.W zasadzie podobne sa te koleczka umieszczone z przodu i tylu.Kolor mam bialy. Ja tez mam duzo energii,choc do poludnia cis zle sie czulam.Wysprzatalam sobie lazienke.My mileismy male malowanie,ale jest wciaz w toku.Urzadzamy tez pokoj i ciagle cos dokupuje i wypatruje. W mothercare jest wyprzedaz o polowe ceny odciagacza do pokarmu z serri closer to nature.W sumie to nadal sporo 40 funtow.Zauwazylam jednak ze te odciagacze dobrze schodza na ebayu.Zawsze mozna sprzedac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj po raz pierwszy zauwazylam u siebie siare...masakra jejku nie wiedzialam ze to tak wczesnie! Naciskalam kilka razy i polecialo troszke...ale czytalam gdzies ze nie wolno naciskac sutka ani piersi bo mozna wywolac skurcze. To prawda?:/ wy kiedy mialyscie pierwszy raz siare? pewnie sa tez dziewczyny , ktore jeszcze nie maja , moze ja taka jakas przyspieszona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........36...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........31..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........31...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 30...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........28...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........26.......... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........25......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........26.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........25....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............25...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........24..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......24....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........23..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........24......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........21 ....synek.....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........18.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........16........... .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa lozeczko super :) i jaka cena :D Ewula to lec i sie przebadaj :) i zdaj relacje czy wszystko wporzadku :) madziulek widzialam wlsanie te przeceny w mothercare, mysle mysle i mysle co kupic ;) marcia wozek mi tez sie podoba ale nie uwazasz ze ciezki? gondola okej ale spacerowka ma 15 kg... a taki wozek? moj fawortyt jak narazie :D http://www.allegro.pl/item1045386188_wozek_quatro_4_fotelik_gondola_3w1_od_ss.html z piersiami lepiej uwazaj i nie molestuj ich za bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........36...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........31..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........31...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 30...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........26.......... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........25......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........26.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........25....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............25...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........24..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......24....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........23..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........24......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........21 ....synek.....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........18.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........16........... .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisana- przedewszystkim ma tylko 2 poziomy i nie ma opuszczanej sciany bocznej, musialabym obejrzec na zywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×