Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

🖐️ czesc Kupilismy lozeczko turystyczne ale kompletnie nie podoba nam sie. Tzn wizualnie jest OK ale jakies takie malo stabilne i 'ruszajace sie'. Jednak co drewno to nie plastik i material. Wiec oglaszamy na Ebayu i szukamy drewnianego. O to turystyczna jak mocniej oparlabym sie to my zapadlo sie cale, nie wiem, jakos nie ufam mu. Ogladalam w Mothercare i wydawaly sie OK, ale to nie dla nas. Szukamy drewnianego :) A i na carboodzie kupilam krzeselko do karmienia za 3 funty a takie samo w Mamas&Papas 100 funtow :) Aurela kupilas cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) nie odzywałam się dość długo, bo moje maleństwo złapało przeziębienie, za nami kilka nieprzespanych nocy ze świszczącym noskiem i bolącym gardełkiem, ale dzisiejsza noc zdecydowanie lepiej..mam nadzieję że najgorsze już mamy za sobą a tak poza tym, to mój ssak nadal się buntuje i nie chce ssac butelki ani smoka, nie mam szans nigdzie wyjsc na dłuzej, teraz przez jej chorobę musiałam dać za wygraną i zaprzestaliśmy prób, ale jak wyzdrowieje to będziemy próbować dalej co do mojego samopoczucia, to czuję sie jak chodząca mleczarnia, zmęczona i coraz częsciej marzę o przejsciu na butelkę, co moze zagwarantuje mi przespanie ciągiem choćby 3 godzin majówka, tez długo się nie odzywasz? co u was? madziulek..twój termin tuz tuż, te 4 tygodnie zlecą tak, że nawet nie zauważysz:) lecę nakarmić małą bo znów kwili.. kurcze tak marzę o zakupach, fryzjerze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek, torba spakowana ? :D ja pracuje pracuje, jakbysmy tutaj zostali to pracowalabym dluzej, a tak to koncze 2 lipca juz maadaa lozka turystyczne moze i ladniejsze ale balabym sie ze nie stabilne wlasnie, napewno sprzedacie. ale macie fajnie z tymi carboodami ja to nawet nie wiem czy u nas jest, pozatym jedziemy to im mniej rzeczy tym lepiej, a spakowalam w piatek prawie wszystko, lacznie z kompem, zostaly tylko ubrania na tez 3 tygodnie i najpotrzebniejsze rzeczy, i nasze paczki byly juz na czwartek wieczorem w polsce na miejscu :) tease wspolczuje, ja chcialabym od malego uczyc butelki tez, no ale ja to sobie moge chciec a maly zrobi i tak co on bedzie chcial hehe mam wlasnie przerwe w pracy i ide na miasto chwilke a apropo wlosow to ja co chwile zmieniam, teraz mam takie za uszy swoj kolor- ciemny blond ale juz kombinuje zeby je wycieniowac i na blond jasny przefarbowac znow....ehhh kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe to wielki moment powrot do kraju, ja tez nie moge sie doczekac ale i boje sie. A ile jestes w Anglii? Moze pisalas ale umknelo mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprawka dla kiezniczki
Witam nazywam sie Natalia 3 miesiace temu urodzilam sliczna córeczke pisalam tutaj z wami kiedys na forum jak jeszcze niunia siedziala u mnie w brzuszku mam problem tego typu ze mam bardzo duzo ciuszków po Zuzi 0-3 ponad 100 sztuk wszystko jest praktycznie z nexta disneya itp plaszczyki kombinezony buty nike buciki czapeczki polskie i angielskie duzo sukienek spodni ok 40 spiochow i 40 bodow bluzki koszulki rajstopki wszystko co jest potrzebne dla dziecka w 1 miesiacach nie znam tu nikogo kto ma dziecko lub sie go spodziewa wiec odwazylam sie napisac tutaj mieszkam w Yorkshire i chciala bym to sprzedac po okazjonalnej cenie wszystkie ciuchy wyniosly mnie ponad 300 f i chciala bym zeby chociaz z 65 f mi sie zwrocilo jesli ktos by byl zainteresowany prosze pisac na maila bejbusek@googlemail.com moge przeslac zdjecia na maila pozdraiam natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprawka dla kiezniczki
bejbusek.googlemail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprawka dla kiezniczki
bejbusek@googlemail.com przepraszam ale mam cos z kompem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 2004 roku jak tylko do Uni weszlismy na wakacje przyjezdzalam tylko a teraz juz 3 lata ciagiem, wiec tez kawal czasu. Kariere pracujac fizycznie na polu zaczynalam, w deszczu i blocie. Wiec swoje przeszlam. Powoli podszkolilam angielskii i tak coraz lepsza prace mialam. Az do teraz siedzac sobie w biurze. Jeszcze 2-3 mies pracy i macierzynski :) My na Boze Narodzenie wracamy juz z nasza Niunia. Moj maz ma taka prace, ze w lecie i na jesieni dwa razy wiecej zarabia niz w zimie, wiec chcemy jeszcze wykorzystac ten sezon, urodzic tutaj i juz z 2-miesieczna Niunia wrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........36...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........31..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........31...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 29...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........28...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 27..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........26.......... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........25......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........26.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........25....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............24...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........23..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......24....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........23..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........23......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........21 ....synek.....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........17.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........15........... .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) 🌻 Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........36...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........31..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........31...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 29...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........28...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........26.......... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........25......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........26.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........25....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............24...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........23..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......24....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........23..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........23......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........21 ....synek.....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........17.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........15........... .North West Mam nadzieje ze mnie poraz 3-ci nie odmlodnicie :D dziewczyny ja mialam krew proteiny i leukocyty w moczu antybiotyk dziala ale na chwilke ja biore regularnie tabletki carnberry forte firma sea cos tam czerwone pudelko plastikowe koszt 5 funtow z drobnymi sa w tesco sainsburys i pharmacy shop 50 kapsulek w srodku zwiekszylam dawke i na razie jest ok no i 2 razyw tygodniu wypijam slabe piwko bol jak reka odjal popijam czesto takze karmi jak macie w pozblizu pl sklep polecam pomaga :) no i wszelakie ziolka mieta rumianek melisa te ziola sa moczopedne wiec czesciej siusiamy :) ja wrocilam niedawno z zakupow a i tak polowy nie zakupilam :O normalka Nescafe podziwma za odwage ja jestem tutaj 4 lata i w sierpniu bedzie pol roku ale nie wyobrazam sobie zycia w pl.Choc tesknie za mama znajomymi wspomnienia bardzo nie potrafilabym sie odnalexc juz tam.Zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Mój mężuś jest w Angli ponad 4 lata, moja mama 5 i ja od 4 lat na wakacje do Anglii przyjeżdzałam:) OD kiedy skończyłam liceum byłam w Angli co 2 tyg na 2 tyg:P hehe bo robiłam stuidum zaoczne:) No a na stałe to rok temu przyjechałam, bo szkołe skonczyłam i też jakoś sobie nie wyobrażam powrotu do Polski... nigy tam nie pracowałam, pierwsza moja praca była w Anglii i jak widze jak moja rodzinka żyje, w PL to jakoś o powrocie nie myśle... Dają sobie rade, ale : zero oszczędności, wakacji, wyjazdów weekendowych, ciągle stres bo na to podwyżka, a płaca stoi w miejscu... bo trzeba dziecku kupić buty czu jakieś ubranie,a to takie drogie. A my w Anglii co prawda za najniższą pracujemy, ale i oszczędności spore mamy, nie musimy się partwić czy nam pienięzy na wszytsko starczy bo z jednej wypłaty dajemy rade wyżyć, na wakacje za granice raz do roku, o tego 2 razy do Pl, samochód na utrzymaniu, telefony komórkowe itd i zero stresu, że jejku pieniądze się konczą i oby tak było zawsze... No a jak trudno będzie to benefity są dobre to i tak da się wyżyć:) Ale sie rozpisałam hehe No i jutro ostatni wyjazd na 4 dni do pracy, mieliśmy już więcej nie jechać, ale jakoś sie coś przedłużyło i niestety jeszcze jeen wyjazd nas czeka, ale na dniówki to dam rade:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nescafe doczytalam ze pytalas o wiesiolek ja bralam w ostaniej ciazy i jesli donosze do 34 tygodnia rowniez zaczne brac cwiczy miesnie macicy przed porodem :) herbata z lisci malin pomaga na dobre ukrwienie szyjki jest bardziej elastyczna czy pomaga pewnie sprawa indywidualna :) ja pilam i pic bede takze tylko bez slodzenia bo z cukrem juz nie dziala jak powinna :) oj juz nie pamietam co jeszcze chcialas wiedziec :p skleroza wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy kupione już łóżeczko turystyczne i dużo ubranek. Mieliśmy wózek ale zamieniliśmy go w sklepie właśnie na łóżeczko. Milka88 może wasze było jakieś wadliwe? W sklepie jak patrzałam to prawie wszystkie łóżeczka był dość stabilne i nie miałam wrażenia żeby się przewracały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) odnosnie mojego pytania to czytałam artykuł w któym anglicy wypowiadali sie że nie rozpoznają czy kobieta jest w ciąży czy ma nadwage i wolą nie ryzykować z ustępowaniem miejsca , bo w tym drugim przypadku nie chcą nikogo urazić ;) madziulek30 to już niedlugo , fajnie że starasz sie nie stresowac myślami :) ja to tylko nie wyobrażam sobie tego całego zamieszania i trochę sie martwię że nie bee w stanie rozpoznać właściwych skurczy wózek ... hmmm to chyba największy problem dla młodych mam , ja ciągle śledzę ebaya w poszukiwaniu Emmaljunga lub Silver Cross łóżeczko ... chyba był już ten temat wcześniej przerabiany, nigdy w zyciu nie kupiłabym turystycznego łóżeczka do użytku codziennego , nawet jeżeli mieszkałabym w kawalerce, my zdecydowaliśmy kupić łóżeczko 140x70 które nadaje sie od urodzenia do około 6 lat :) łóżeczko posłuży dziecku dłużej i na pewno bedzie czuło sie w nim lepiej niż jakimś większym tapczaniku Tease27 dużo zdrówka dla ciebie i maleństwa Patinka26 napisz mi od którego tygodnia można zacząć pić herbate z liści malin , jestem w 34 obecnie milkaa88 popieram Cie całkowicie , ja tez sobie powrotu do pl nie wyobrażam , i wielu moich znajomych co wróciło do kraju , teraz próbuja wrócić bo nie potrafią sie tam odnaleźć wczoraj na gumtree wypatrzylam moses basket za 10f , nie zastanawiając sie długo zadzwoniłam i pojechaliśmy odebrać , a co Wy sądzicie o tym wynalazku? cz warto? zdaje sieże majówka takowy posiada, sprawdza sie? czy raczej zawala pokój ? sie roozpisałam , reflektuje ktoś na kawkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,mialam problemy z komputerem:O Tease kurcze gdzie twoja mala podlapala przeziebienie?mam nadzieje ,ze jest juz zdrowa.My walczymy z wiatrami:(kurde cos moja mala prukac nie umie czy cos:O tak sie meczy ze szok.podaje infacol i juz nawet wode koperkowa tez dolaczylam i ciut lepiej ale widze ze ciezko jej idzie,kurcze jak nie urok.... moja ciagnie butle i cyca i nie robi jej zadnej roznicy co wlasnie dosaje(z przewaga na to ze woli cyca bo lubi sobie polezec przy mnie).mleka mam malo wiec nie wyobrazam sobei jakby mal z butli nie chciala. nescafe a ja tam uwazam ze bardzo dobrze robisz-tez marze o dniu w ktorym stad sie zwiniemy na dobre.zobaczysz ze w pl bedzie dobrze.nie taki diabel straszny...;)ja trzymam za ciebie mocno kciuki:) Emilka ja chetnie kawke ty;lko,ze bezkofeinowa teraz pije:Djak sie czujesz? madziulek dawaj czadu szybko dolaczaj do grona mamusiek:D pozdrowienia dla wszystkich,lece bo mala kwinczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Js też mam ten moses basket, ale jeszcze sobie troche poczeka na maluszka:) No i kupiłam go za 2f na ca boocie hehe Co do łóżeczka turystycznego, to nie ja je posiadam:) My z mężem będziemy kupować z ebaya z materacem cotbed, wymiry 140x80 i też służy do 6roku życia :) A j właśnie siedze w autobusie i jade do pracy, jeszcze jakieś 3 godziny i bedziemy na miejscu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) emilia bhx wszedzie pisza ze bezpiecznie od 36 tygodnia bo jesli by sie urodzilo faktycznie szybciej to jest to bezpieczny okres dla dziecka choc wiekszosc kobiet jak wyczytalam stosuje to juz od 34 tygodnia :) zapytaj poloznej jeszcze jesli masz okazje bo kazda z nas jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Wlasnie wrocilam z miasta.Troche musze sie ruszac,ale generalnie dobrze sie czuje.Mam teraz o wiele wiecej energii,niz na poczatku.Jak sobie przypomne jak sie czulam na poczatku to zyc mi sie nie chce.Byla jesien,mdlosci,ciagle zmeczenie.Jesienna deprecha.Im blizej tym nie moge sie doczekac.Nie lubie jak ktos sie mnie pyta czy sie boje.Moze byc roznie,ale trzeba sie dobrze nastawic.Czasami pomysle jak to bedzie bolec i czy dam rade. Jesli chodzi o lozeczka ja mam male drewniane 120/60.Mialam zamiar kupic te co wy 70/140, bo sa praktyczniejsze.Tylko mialam okazje i dostalam je za darmo.Normalnie zaplacilam bym za takie same 160-180 funtow.Dostalam tez za darmo fajny przewijak john lewis.Tylko lepiej by pasowal do wiekszego lozeczka.Nie wiem czy bede go wykorzystywac,bo mam komode z przewijakiem. Mosses basket jest slodki.Tylko bardziej zdaje egzamin gdy ktos ma dom lub nie przebywa duzo w sypialni gdzie jest lozeczko. pozdrwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka30 może małej pomogą ćwiczenia na kolkę , wpisz na youtube.pl - kolka u noworodka , kiedyś widziałam filmik z tymi ćwiczeniami :) a ja czuje sie świetnie dzieki :) patinka to za dwa tygodnie zaczne pić ;) dziekuje za odpowiedz wracam do smażenia boczku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Co do tematu lozeczka to my mamy w planach w przyszlym miesiacu kupic lozeczko turystyczne z mothercare , uwazam , ze to swietna sprawa , w kazdej chwili mozna zwinac i przeniesc gdzie indziej , poza tym teraz robia piekne takie lozeczka z podniesiona mata , przewijakiem i maskotkami , bardzo mi sie podoba. Wozek mam zamiar kupic z Polski , te angielskie kompletnie mi sie nie podobaja zwlaszcza 3kolowe no ale kazdy ma inny gust i upodobania. Tak patrze , ze juz coraz wiecej mam ciuszkow co mnie bardzo cieszy:) Mam tez zestaw do pielegnacji : szczoteczke do wloskow , piliczek , gruszka, nozyczki itd. i termometr do wanienki i na sciane , zeby wiedziec jaka jest temp. :) Wiekszosc rodziny kazala mi poczekac z kupnem , bo ''nie ma sie co spieszyc'' , ale teraz kiedy jestem juz w 24 tyg. uwazam , ze to jest dobry okres na zakupy , zwlaszcza , ze brzuch nie przeszkadza mi jeszcze az tak bardzo. Szczerze to nie wyobrazam sobie robic tych wszystkich zakupow w 8 czy 9 miesiacu:) A jak juz bede miala lozeczke i wozek bede najbardziej spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja na to lozeczko narzekalam nie Milkaa :) Ja tez mam z Mothercare, tylko ze uzywane, moze dlatego bardziej ruchliwe, nie wiem. Ogladalam w sklepie to mi sie podobaly ale jak kupilam i mam w domu to juz nie. Teraz szukam takiego sosnowego ale z tych mniejszych 120/60. Miałam dziś spotkanie z położna, kolejny raz i kolejna twarz. Ta jakaś dziwna była, wszystko olewała i jak nie zadałam pytania, to nie powiedziała nic. Myślałam, że mnie zważy, zmierzy brzuch a tu nic. Jak u Was spotkania wyglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa u mnie zazwyczaj jest ta sama polozna , mila bradzo , usmiecha sie , ale mam wrazenie , ze chcialaby to jak najszybciej odbebnic ,bo sie spieszy , wszystko syzbko...osttanio sama sie porsilam ze chce sie zwazyc , a tak to przychodze ona wypelnia info w karcie ciazowej , potem zadaje pyt jak sie czuje czy wszysto ok , na ostatniej wizycie dala mi formularz do health preg. grant i maternity certificate , bo ja bym chciala juz niedlugo przejsc na urlop. Posluchalam z nia serduszka , zapytalam czy moge nagrac na komorke a ona , ze tak nie ma problemu:P a tak poza tym nic wiecej nie robi no jeszcze mocz sprawdza. Ja ja zawsze zasypuje pytaniami albo mowie jej o watpliwosciach. Ale mimo wszystko mam nadzieje , ze ona wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa mi zostalo jeszcze dwa tygodnie :) u mnie polozna tylko slucha serca i dotyka brzuch, krew, mocz, ewentualne pytania i do domu. Tez za kazdym razem mam inna....teraz ide 1 lipca ostatni raz juz. patinka dzieki za info :D piwo ykhm moj M jakby mnie zobaczyl z piwem heheh.... za mna chodzil szampan ale tu nie ma bezalkoholowego wiec nie pilam, kupie sobie picollo w polsce. Dziekuje, powodzenie na droge napewno sie przyda :) milka wlasnie to mnie w polsce przeraza :( zobaczymy jak bedzie, najwyzej wrocimy tutaj... emilka mi czesto sie zdarzy ze np stoje w autobusie i ktos ustepuje miejsca, w pracy tez uwazaja mimo ze mam prace biurowa, nie raz juz im powiedzialam ze ja jestem w ciazy a nie niepelnosprawna ze nic sama nie moge zrobic hehe. Podobaja mi sie te baskety ale jak ktos ma male mieszkanie to wozek tez bedzie, albo odrazu lozeczko. Ale ladne sa :) madziulek co ma byc to bedzie, szkoda sie stresowac niepotrzebnie bo to tylko pogarsza sprawe (powiedzialam co wiedzialam, a jak sie u mnie zacznie to kaze sie sfilmowac mojemu M i pokaze wam ta panike i przerazenie u mnie :D:D) jak sie okazja trafila z lozeczkiem to czemu nie skorzystac :) majowka, dzieki za trzymanie kciukow :) na kolke czytalam o herbatce z majeranku i cwiczenia na zasadzie prawe kolanko do lewego lokcia. I polozyc cos cieplego na brzuszek np pieluszke. Moze cos pomoze. Siedzialam kiedys i czytalam 'tak na wszelki wypadek'. Jaestem tyaka wszelki wypadkowa kiedys tu na kafe dolaczylam sie do dziewczyn ktoremialy problemy zeby zajsc w ciaze, dolaczylam sie 'tak na wszelki wypadek' zeby kiedys w razie gdy bedziemy miec takie problemy wiedziec co robic. I co? To byl wrzesien. W grudniu zaszlam w ciaze, z przypadku hehehe :D Ale i tak uwazam ze lepiej wiedziec na zapas niz nie wiedziec wcale. marcia mi tez 3 kolowce sie nie podobaja :P a wozek przemysl w razie napraw czy awarii bedziesz musiala wiezc do polski? poogladaj tez tutaj wozki bo mozna sie do bardzo fajnych dokopac :) kupuj teraz, pozniej nie masz pewnosci co bedzie, a tak to teraz powoli a nie wszystko na ostatnia chwile bo z coraz wiekszym brzuszkiem coraz ciezej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) madaa sorki:) bo wy takie nicki macie podobne:) Podczytuję cały czas ale coś cisza tutaj. Cały czas czekam na decyzję co do maternity allowance. Boże!mam nadzieję że mi dadzą. A te 26 tygodni to trzeba mieć przepracowane do tygodnia przed porodem? To bym się jeszcze załapała...ale by mi to ulżyło we wszystkim. Jak tak praca w naszej "kochanej" UK? Mój mąż ma tzw ciszę w pracy i prawie kasy niemamy. Aż mi sie tu siedzieć niechce. Chyba zmienimy miejsce zamieszkania na inny kraj. Pracy w tygodniu niema. Mąż idzie dopiero na weekend a mieliśmy na wybory jechać w niedzielę. Sama pojadę chyba do tego Londynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) Aurela ja czekalam na decyzje okolo 4 tygodni.Pieniadze z wyrownania mialam po kilku dniach, a pozniej w kazdy piatek co 2 tygodnie.Ja przed ciaza generalnie pracowalam na pol etatu,zrezygnowalam z jednej bo chcialam wiecej luzu i mialam odlozone troche.Dlatego mi przyznano 100 funtow.Maksymalnie mozna jednak mozna uzyskac cos okol 117 funtow.Mimo ze bedziesz miala wyzsze zarobki. Ja z kolei teraz sie martwie ulozeniem dziecka.wydaje mi ze jest w poprzek.Ide za tydzien do poloznej i to bedzie 37 tydzien.Nie chcialabym miec cesarki z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........36...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........31..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........31...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 29...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........28...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........26.......... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........25......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........26.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........25....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............25...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........23..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......24....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........23..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........23......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........21 ....synek.....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........17.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........15........... .North West No i pierwszy dzien pracy za mna:P Jakoś dałam rade po 12dniach wolnego, przeniosłam się na inna linke, bo kregosłup daje mi się we znaki, boli mnie pupa jak po zastrzykach, ale wczoraj czytając o 25tyg ciąży w mojej książce z POlski wyczytałam, że to może być rwa kulszowa, poczytałam objawy i niestety idealnie pasują... cóż musze się przemęczyć do 14.07 bo potem 2,5tyg urlopu w Polsce miejmy nadzieje:) No i jak wróce to zobacze czy wróce jeszcze do pracy na 2 tyg czy już na macierzyński pójde, leniuch ze mnię więc pewnie wcześnie pójde. No i w ogóle na tej lince co teraz pracuje to pracują tam wszystkie ciężarne z mojej zmiany, ciągle gadamy o odczuciach, obawach ciąży o tym co ile czego która z nas ma, kiedy co ma zamiar kupić hehe ludzie pracujący mają nas pewnie dosyć:D Ale cóż peszek:D Idę robić obiadek dla męża, bo na nadgodzinach dwie godziny został:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........36...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........31..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........31...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 30...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........28...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........26.......... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........25......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........26.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........25....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............25...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........23..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......24....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........23..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........23......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........21 ....synek.....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........17.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........15........... .North West madziulek30 teraz to jest chyba więcej z tego co czytałam. Jakieś 122 funty chyba. Powinnam się załapać na te 122 a nie na niższą. Pracowałam przez 13 tygodni za ok 220 funtó tygodniowo. Ja już czekam na decyzję od prawie 3 tygodni. W piątek powinnam mieć ostatni dzień pracy a suka szefowa powiedziała mi że z dniem dzisiejszym mnie zwalnia. To już idiotka nie mogła poczekać do końca tygodnia??? Ciekawe czy mi nie zabraknie tego właśnie tygodnia do pełnych 26...mówię wam ale zła jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aurela ty to masz przejscia z ta praca:O masakra!zamaist ulatwiac to utrudniaja 😠 niepotrzebny ci ten stres w ciazy.mam nadzieje,ze jakos sie ulozy. milka ja juz dawno mialam spytac ty mieszkasz w jednym miescie a do drugiego jezdzisz pracowac?dlaczego nie mieszkasz tam gdzie pracujesz?tak tylko pytam:) nescafe to keidy jest dokadnie TEN dzien?:D madziulek spakowana juz?teraz to juz w kazdej chwili mozesz miec akcje;)nie bierz niepotrzebnych rzeczy bo sie maz tylko nanosi;) tease i jak mala?zdrowa juz?udalo sie z butelka?powiem ci ze pracuj nad tym,bo chociaz w nocy sie wyspisz. ja moja dokarmiam raz na noc i efekt jest taki ze spi od 21 do 4 rano (prawie zawsze-wiadomo ma gorsze dni i sie budzi w srodku nocy ale rzadko).ja z moja jestem tez duzoa na dowrze wiec tez moze to pomaga na spanie. emilka dawaj na kawe-choc wiem ze zabojczo wczesnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×