Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Cześć dziewczyny!! Czy Wy już po kawie ? Ja właśnie piję ;) Brzuch boli jak bolał-kolejna nieprzespana noc... :( Na szczęście w środę już do Polski lecę i wtedy wszystko sie wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ja mam dylemat i nie wiem na ktory wozek sie zdecydowac.W sumie podoba mi sie teraz polski tako jumper x.Ma pompowane kola,jest zwrotny, dobra amortyzacja no i ogolnie mi sie podoba.Jest sprzedawany na ebay i amazonie.tylko jedna rzecz nie jest za dzua gondola ma 75 cm.Wiec nie jestem pewna czy bedzie akurat na zime,gdzie dodatkowo jeszcze dochodzi kombinezon,kocyk.Te wozki ktore przeslala linki nescafe maja od 80 cm.Pierwsza wersja innego wozka,nad ktorym sie zastanawilam miala az 84cm czyli bardzo duza.Chyba sie nie zdecyduje do porodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nescafe87 ten drugi link ktory podalas z wozkiem super jest:) musze sie jeszcze dokladnie zastanowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Wczoraj wróciłam z pracy i już o wtorku zaczynamy praciwać na miejscu:) Dzisiaj rano mój mąż pojechał na car boot, miałam z nim jechać ale leń ze mnie i wiecie co?... Kupił wóżek hehe, przyjechał z nim, ja patrze i on mówi że wszystko w nim jest, ale to co jest niby gondolą jakieś za małe, ja zamiast sie cieszyć, zaczełam płakać, że co to za wózek, nie mogłam nic z nim zrobić, ani złożyć ani rozłożyć, ale po czasie mi przeszło, weszłam na youtube, zobaczyłam jak sie wszystko robi i super:P Wyprałam całą tapicerke, umyłam rame i jak nowy:D Tylko musze dokupić gondole, bo jednak to tylko spacerówka (można umieścić przodem do kierunku jazdy) i fotelik samochodowy, do tego jeszcze folia przeciwdeszczowa na spacerówke, pokrowiec na nóżki, a do fotelika śpiworek z takim jakby daszkiem, osobny daszek chroniący od słońca i wiatru:) No i super kolor! Hehe A dał całe 60f:D Na ebay'u kosztrują 350 w zwyż :D A to link do wózka http://www.mothercare.es/upload/productos/concord_neo_sist3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 razy juz pisalam posta,napisalam sie jak glupia i nie chcialo wyslac 😠. Czesc co u was?idze ze tematy wozkow i lozeczek walkujecie na biezaco:D wszystkie lozeczka i wozki sa fajne-a to jaki wybieramy zalezy od naszych upodoban.kazdy patrzy na cos innego,kazdy cos innego preferuje. Tease przykro czytac ze Mala nadal chora:( tutejsza sluzba zdrowia-mam na mysli gp jest beznadziejna o czym mozemy sie przekonac na kazdym kroku:O postraj sie wymusic moze jakis antybiotyk,bo jak do cholery ma przejsc takiemu malenswtu samo skoro sie juz tak dlugo ciagnie i Mala sie meczy ewidentnie?!mam nadzieje,ze na dniach napiszesz ze juz jest oki.postraj sie z ta butelka bo chociaz w nocy wypoczniesz,na serio swietna sprawa.Moja jak wydoi 120/150 ml formuly spi na serio 7h/8h.ja z tego spie 5-6 ale ciagiem i to sprawia ze nie czuje az takiego zmeczenia niz bym wstawala co 2h.Moja za to ma problemy z zasypianiem w lozeczku:O kurde tylko chce by ja nosci.I teraz aby ja oduczyc sa 2 szkoly-pozowlic sie wyplakac (nie wiem czy dalabym rade bo chyba by mi serce peklo) a 2 brac na rece i odkladac do skutku(cwiczenie cierpliwosci).nie wiem musze cos zrobic bo za kilogram wiecej kregoslup mi juz calkiem siadzie. chcemy jechac autem do polski ale ja sie jakos boje -ze malej bedzie niewygodnie,ze tyle godzin,ze bedzie zle to znosci. Do tych ktore juz byly autem z jakiej strony rezerwujecie prom? madziulek spakuj sie lepiej juz bedziesz spokojniejsza;) a wozek dobrez by bylo kupic przed porodem potem nie bedziesz miala glowy wybierac a przeciez bedzie srodek lata wiec jak bedzie cieplo od razu wybedziesz z mala na dwor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczyny:) Mam nadziej ze u was dobrze i sprawy dobrze ukladaja. Majowka ja myslalam zeby spakowac w tym tygodniu,ale intuicja mi mowi ze mala jeszcze poczeka.Jutro juz mi sie zaczyna 37 tydz.Boje sie strasznie ze mi sie jeszcze nie ulozyla prawidlowo.Moja kolezanka ze sredniej szkoly,z Polski urodzila chlopczyka.Wczoraj widzialam na nk.Miala termin na 23, a urodzila 15 czerwca.Starali sie 4 lata.Co do wozka,mam juz wybrany,ale zastanawia mnie gondola.W tym tygodniu jednak juz zamowie. Majowka ty dokarmiasz formula?Polozna na zajeciach ostatnio mowila zeby do 6 miesiecy nic nie dawac.Ponoc po sztucznym mleku dluzej spi i to jest jedyny plus i duza wygoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majowka, najtanszy prom to Norfolkline http://www.norfolkline.com/ferry/ Jest OK i sporo tanszy niz P&O czy Sea France. Maja prom co dwie godziny i jak sie przyjedzie wczesniej to moga wpuscic na wczesniejszy prom bez przebukowania. Ja wybieram sie do Polski w grudniu z dwumiesieczna Niunia i tez mam milion pytan jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Co do promów to ja też pływam Norfolkline, jest najtańszy:) No i pływa do Dunkierki, albo bo Cale,. No i ja też się będę wybierać autem z moim malęństwem na Boże Narodzenie do Polski i chrzest przy okazji:) A jutro mam wizyte u położnej i pojutrze test na glukoze. Miałyście go robiony? Jak Wam to spakowało i długo w szpitalu siedziałayście(czy tam gdzie wam go robili) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) moje maleństwo już lepiej się czuje, a to pewnie za sprawą tego, że ja biorę antybiotyk- amoxycyline- na zapalenie układu moczowego :( - lekarka powiedziała, że lek nie ma wpływu na dziecko, ale jakoś jej nie wierzę, bo w siku małej wyczuwam zapach leków, no ale może to dobrze bo chyba jej przy okazji pomaga Co do jazdy autem i promem do Pl, to też to rozważaliśmy, ale w naszym wypadku odpada, bo mieszkamy pod szkocką granicą, a prom z Edynburga do Amsterdamu kosztuje majątek a do Londynu mamy tak daleko, że musielibyśmy tam nocować i dopiero na drugi dzien jechac..to strasznie męczące dla dziecka, w dodatku rodzinkę mamy na południu pl pod czeską granicą, więc tym bardziej kawał drogi- nie mamy wyjscia, pozostał samolot:) ale chrzciny robimy tutaj, w Anglii. Majówka jak u ciebie sprawy z paszportem? My mamy kawał drogi do Manchesteru a trzeba wziąć ze sobą dziecko, więc jakoś mi się do wyrabiania nie śpieszy.. milka- fajny ten wózek, za tak niską cenę to super wam się trafiło, nie ma co wydawac setek funtów bo dziecko i tak wyrośnie ze wszystkiego błyskawicznie Z butlą nadal walczymy, wczoraj po 40minutach namawiania małej, ogromnym płaczu i wzroku na mnie w stylu: mamo za co mnie tak karasz? mała wypiła jakies 30ml mleka a potem wszystko na mnie zwymiotowała, chlusnęła wręcz..ale uparte dziecko mam!!! Dzis w nocy pobudka regularnie co 2,5 godziny, zegar ma wbudowany chyba..hihi, to była jedna z lepszych ostatnio nocy. ale piękna pogoda dzisiaj..zaraz małą zabieram na spacerek Wy też przyszłe mamusie spacerujcie jak najwięcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze dokarmiac bo moje dziecko by z glodu umarlo jakbym na cycku tylko jechala:(mam malo pokarmu a moja niunia potzrebujezjesc.skad wiem ze mam malo?bo sciagnelam pare razy zeby obaczyc,po drugie kiedys pokarm wystarczal na 3h teraz na 1,5 i to z rykiem mega glodowym.nie wiem to chyba i mala ilosc i slaba jakosc.dzis np dalm cycka siedziala przy nim 40 minut i co?i ryk po 30 minutach ja zachodze w glowe co jest ,w ostatecznosci przygotowalam mleko i co?zjadla 100!!!i zasnela w momencie i spi spokojnie zadowolona w ogrodzie. tease ja tez jak bralam antybiotyki na zapalenie nie wierzylam ze to nie przenika.tak samo mialam jak ty-jak robila siku to jakbym byla w aptece tak smierdzialo lekami:O oby malej pomoglo. ja mam zamair sie umowic na lipiec na paszport,musze skoro chcemy we wrezsniu jechac. mam pytanie jak zrobic zdjecie i gdzie takiemu maluszkowi do paszportu? madziulek w sumie moja mala tez sie urodzla w 40 tyg a torba stala i zachodzila kurzem.zreszta na upartego spokojnie zdazysz ja spakowac jak sie zacznie-no chyba ze bedziesz ta szczesciara i poleci u ciebie blyskawicznie;) ktora z was planuje w ogole kolejne dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka, ja nie planuję kolejnego dziecka, ale za to mój mąż już zaczął gadać, że za jakieś 2 lata chce następne, może kiedyś zmienię zdanie, jak na razie 1 łobuziak mi wystarczy, zresztą od stycznia wracam do pracy, bo jak bym została na bezpłatnym macierzynskim to byśmy nie wyrobili z 1 wypłaty, a benefity i tak nam nie przysługują a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczyny Wczoraj byliśmy sobie w Londynie z mężem i spełniliśmy obywatelski obowiązek. Myśleliśmy że będą duże kolejki ale nie było aż tak źle. Później pojechaliśmy na Greenwich i tam spędziliśmy trochę czasu. Dużo ludzi było. Ładne miejsce i piękne widoki z samej góry. Oczywiście korki w mieście były i różne inne cuda. Manifestacje jakieś. Mój mały kibic szaleje w brzuszku cały czas. Czasem aż boli jak kopnie. Wczoraj jak spacerowaliśmy to czułam jego ciałko na żebrach aż. Tak mnie później w tym miejscu bolało że musiałam sobie pomasować. A dziś mnie strasznie bolał żołądek. Jak jestem długo głodna to zaczyna mnie kłóć pod mostkiem. Zjem trochę, wezmę no spę to tak w miarę przechodzi. Niewiem co to może być? Wrzody Czasem to czuję aż tak jakby mi ktoś nóż wbijał w brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie odwrotnie-moj maz definitywnie mowi narazie nie,ja przy zapaleniu piersi tez plakalam,ze juz nigdywiecej a teraz sobie mysle ze braciszek by sie Malej przydal:D ale na pewno nie szybko-jezeli w ogole.zreszta urodzic dzieci to nie sztuka-wychowac na dobrych ludzi i zapewnic dobry byt to juz sie trzeba napracowac. Ja mam juz wizyte u gp za soba zapomnialam napisac,bylam w zeszla srode.Przepisala mi tabletki cerazette bo przy nich mozna karmic. zdecydowalam sie choc nie jestem fanka jakich kolwiek lekow. Tease osobste pytanie -masz juz 1 seks za soba po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka- nie!!!boje się tego jak cholera, mąż mnie już od kilku dni molestuje (w znaczeniu: namawia) ale ja jakoś nie mogę się przemóc, bo mam wrażenie, że te szwy niby rozpuszczalne, ale wcale się we mnie nie rozpuściły, czuję nadal coś twardego jak szew..i sama nie wiem, jak mi tak zostanie, to załamka a druga sprawa- boję się, że nie będzie tak jak przedtem... a jak tam u was? tobie już minął okres połogu ..nam mija w sobotę 6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela- te twoje bóle są normalne, bo żołądek ci się podniósł wyżej i wszystkie narządy, ból pod mostkiem też miałam, zgagę straszną już od 4 miesiąca, a pod żebrami to mi mała pół ciązy siedziała, nie mogłam normalnie siedziec, tylko tak z poduszką pod plecami na półleżąco było ok Majówka, czytałam że te cerazette dają 80% zabezpieczenia i trzeba je brac zawsze o tej samej godzinie, bo mogą nie zadziałać, dodatkowo skutkiem ubocznym jest tycie:( ale nie u wszystkich..kurcze, nawet jak będę brała te tabletki to będę się bała że zajdę w ciążę dzisiaj mam wizyte w tej sprawie i zapytam też o ten zastrzyk co 3 miesiące, nie wiem czy płaci się za niego, ale wiem, że podobno daje prawie 100% pewności, ale jak jest drogi to pewnie się na tabletki zdecyduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już po wizycie u położnej, oczywiście standart, nic ciekawego się nie działo:P Nagrałam bicie serduszka i tyle:D No i wczoraj założyłam topik odnośnie tego co niezbędne jest do pielęgnacji noworodka, tylko jakies takie mało sympatyczne dziewczyny się odzywały... A Wy przywiozłyście lub macie zamiar przywieźć coś z Polski dla maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
Hej cięzaróweczki i mamusie ! Ja nic nie pisze ,ale cały czas czytam :-) Przewinął się watek odnosnie torby do szpitala i tak się zastanawiam co najlepiej zapakowac ? Ja mam jeszcze trochę czasu ,ale jestem ciekawa co wam sie najbardziej przydało w szpitalu? Acha, mam pytanie do majówki10 i Tease27 - czy tu w Angli oferuja poród naturalny ze znieczuleniem ? Czy jest taka opcja ? Ostatnio gdzieś czytałam, ze dziewczyna rodziła ze znieczuleniem i bardzo polecała , prawie wcale ją nie bolało Co do promów , to ja tez raz płynełąm Norfolkline i faktycznie jest najtanszy My płyneliśmu z/do Dunkierki Pozdrawiam dzieciaczki , mamusie i cięzarówki Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
* płynęłam :-) milkaa88 tu na kafe bardzo łatwo o takie niesympatyczne Albo się kłócą albo wyzywają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Tease moja kolezanka miala ten zastrzyk i chyba byl za darmo.Jednak nie byla zadowolona bardzo.Strasznie jej sie rozlegulowal okre.Praktycznie ciagle jej cos lecialo.Poza tym mila straszna burze hormonow.Jednak moze i roznie dziala. Ja tez sie zastanawialam nad metoda antykocepcji.Tabletek nie chce brac, moj prezerwatyw nie chce uzywac.Wczesniej stosowalismy stosunek przerywany,choc ponoc nie jest skuteczny.U nas sie jednak sprawdzal.Sama nie wiem.Ja seksu nie uprawialam praktycznie w ogole w czasie ciazy.Przestraszylam sie raz lekkiego plamienie i zaprzestalismy.Bylam bardzo przwrazliwiona na tym punkcie, bo milam 2 miesiace wczesniej poronienie.Jak bylam w Polsce u ginekolog,to mi powiedzila ze do drugiego trymestru mozna, choc sa rozne teorie.Dodal mi jeszcze ze lepiej w moim przypadku lepiej nie, ze wzgledu na krotka szyjke.Nie mialam z nia problemow przez cala ciaze, choc czasami sie martwilam.Az sie dziwie ze moj na te sprawy nie naciska, nawet nie wspomni.Mowi ze tak jak ja mam blokade do alkoholu tak samo mu sie poprzestawialo.Choc jak sobie przypomne czasy przed ciazy to bylo ekstremalnie inaczej.Co bedzie po ciazy zobaczymy.Pewnie tez bede miala obawy jak wy kiedy zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze forum zyhe hehe i powazne tematy :) tease wcale Ci sie nie dziwie ze sie boisz- ja tez napewno bede majowka a jak u ciebie? jak waga? nie myslalyscie o implancie? ja mialam go rok- zaklada sie go raz na trzy lata i dziala sobie non stop nie trzeba sie martwic ani pamietac o nim, tylko sobie jest. Po woku wyciagnelam, bo mi z wielu wzgledow nie odpowiadal. Ale wiem ze niektorym dziewczynom sluzy. Cykle rozlegulowal- to fakt- nie maialm okresu przez 8 miesiecy wcale, a pozniej jak juz mialam to mialam przez tydzien, tydzien przerwy i znowu, i tak w kolko przez pare miesiecy, przytyc nie przytylam, ale implant zepsul mi buzie strasznie, nawet jak go usunelam nie wrocila do normy- dopiero teraz w ciazy jest spowrotem taka jak kiedys :) kazdy inaczej reaguje na hormony i duzo dziewczyn sobie go chwali tez ;) niewiem sama tez co bedziemy stosowac po porodzie, kiedys byl ten implant, pozniej przerywany, no, a pozniej zaszlam w ciaze ( przerywany nie zawiodl- tak dla statystyki :D) zastrzykow nie probowalam- balabym sie ze za duza dawka hormonow na raz :P antykoncepcja jest za darmo w kazdej postaci z tego co wiem :) milka widzialam ten temat wlasnie- nie przejmuj sie nimi ;) ja z kolei mam odwrotny problem- co zabrac z tad do polski :D zaraa jest ze znieczuleniem, i w wodzie i jak tylko chcesz;) madziulek- u nas seksu nie ma odkad bylam w szpitalu :( ale radzimy sobie i tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tease27 ja właśnie najlepiej czuje się w pozycji półleżącej a w aucie to już w ogóle. Prawie na leżąco. Pasy mnie uciskają. Co na to brać? Na te bóle? Tylko no spe czy można jakieś zioła pić może?? Ehhh no oby to szybko minęło wszystko. Jak się czuje Twoja dzidzia? I chciałam spytać jeszcze czemu chrzciny w Anglii robicie? W polskim kościele? Dziewczyny a skąd pływanie promami? Z Dover? milka88 podaj linka do twojego topiku. Zobacze co wredoty napisały. Tutaj jest większość niemiłych osób albo takich co to wszystkie rozumy pozjadały. Tylko my zrzeszone :) od kilku miesięcy w jednej normalnej dyskusji jakoś się trzymamy razem bez chamstwa. madziulek30 pisałam już wcześniej na ten temat. Znów chodzi o MA. Jak dostałaś decyzję że będą wypłacać to ile czekałaś na pieniążki? I jak wypłacają co tydzień czy co miesiąc? Ja dostałam decyzję w piątek i miałam tam wpisać datę od kiedy mam Maternity Leave. Wpisałam datę wczorajszą zgodnie z tą o jakiej wie pracodawca. Pracodawcy dałam taką notkę z tą informacją. No i teraz niewiem ile trzeba czekać na pieniądze i w jakie dni wypłacają. Przepraszam że tak zawracam Ci głowę ale narazie tylko Ty to masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, my to szybko chcemy drugie dziecko. Obydwoje mamy po 2 rodzenstwa i wesola rodzinke :) Nie wyobrazam sobie byc jedynakiem i nie pogadac z siostra i bratem czesto. Dlatego chce to samo dac mojemu dziecku. Im szybciej obrobimy sie tym lepiej i beda sie razem bawic :) Taki jest plan, zobaczymy jak wyjdzie. Najpierw po powrocie do Polski musze prace znalesc aby mial kto kolejny macierzynski placic. Aurela, promy z Dover, te sa najtansze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
nescafe 87 dzięki :-) A co do promów to sprostownie , bo niejasno napisałam My płyneliśmy z Dover do Dunkierki ( i z powrotem ) - promem Norfolkline W tamtym roku było najtaniej , nie wiem jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Tease my mamy pierwsza proba za soba po weekendzie.No wlasnie PROBE-kurde ja sie balam ze bedzie lezniej a tu kur... cze gorzej niz za 1 razem:Dno a tak na powaznie bol poszyciu byl-no nie ze nie do zniesienia ale dyskomfort na maksa.do tego nie wiem czy pan doktor byl tak mily i zalozyl mi na wszelki wypadek 1 szewek wiecej bo normalnie ze tak powiem wejsc nie chcial do konca za cholere:O no ale chociaz probe mamy za soba,bedziemy probowac dalej ale nie spodziewalam sie ze to w ta strone bedzie-raczej ze odwrotnie.mam tylko nadzieje ze z czasem wszystko wroci do normy;) tease skad ty wzielas to ze te tabletki daja tylko 80%??ja dostalam ulotke od lekarza plus to co pisza w ulotce do tabletek ze daja 99:O tylko brac regularnie i nie robic przewy wcale. tease a mialas szwy wew?bo wyobraz sobie ze moje zew rozpuscily sie po 2 tyg a wczoraj patrzewypadl jeden ze srodka.gdzies czytalam ze do 6 mcy moga sie rozpuszczac. dzieki za informacje o promach:) co do torby to tak-dla siebie ze 2 koszule w tym 1 rozpinana sprzodu jak sie chce karmic,reczniki ze 2,lpacie,kosmetyki w stylu zel pod prysznic,pasta do zebow,ubranie na wyjscie,majtki bawelniane ze 4 sztuki i podpaski duze grubsze,woda do picia i jkies batoniki,dla dziecka ubranko pieluchy i cos na wyjscie grubszego w zaleznosci od pory roku.chyba nic wiecej sie nie przydaje.chyba ze cos mi umknelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porod moze byc ze znieczuleniem jak njabradziej.Zapytaja o to na triage'u.ze znieczuleniem rodzi sie tylko na normalnej sali nie w basenie.ja osobiscie polecam basen chocby do osiagniecia rozwarcia pelnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
dzięki majówka10 :-) W sumie co do torby to standard ,wychodzi na to ,ze potrzebne to samo co w PL A co do porodu w basenie , rodziłyście tak ? Nie wiedziałam ,ze mozna wyjsc z basenu , jeszcze przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela-ja wniosek wyslalm z koncem kwietnia i zaznaczylam ze chce otrzymywac z poczatkiem maja.Decyzje przyslali mi po ok. 4 tyg.termin platnosci zaczal sie od konca kwietnia2010 do konca stycznia2011 czyli 39 tygodni.Zaznaczyli ze wyrownaja mi i po jakims niecalym tygodniu dostalam te wyrownanie, a pozniej juz w piatek nastepne wplata i tak co 2 tygodnie.Z tego co pamietam mozesz wybrac platnosc co 2 lub 4 tygodnie.Na pewno dokonuja przlewow w piatki.Ja przestalam w 28/29 tyg dlatego chcialam juz od tej daty.To juz wiesz ze najwczesnie mozna dostac 11 tygodni przed porodem. Milka nie wiem czy bylas juz na tym tescie glukozy.Ja go mialam miesiac temu.Wypij lepiej w domu lucozade(pomarnczowa butelka)Tylko nie pamietam jaka dokladnie dawka, zreszta w papierach powinnas miec dokladna miarke.Dokladnie po 2 godzinach pobiora ci krew.Ja dopiero w szpitalu pilam i musilam czekac dokladnie 2 godziny.Bedziesz musiala sie sama zaopatrzyc w lucozade,bo raczej szpital nie bedzie mial.Wyniki mozna zadzwonic nastepnego dnia. Jejku mi zostaly rowne od dzis 3 tygodnie. do mnie jakos to nie dociera i nie chce mi sie wierzyc.Mam manie sprzatania,ukladania.ponoc to normalne,a druga sprawa ze ma ie mnostwo czasu,jak sie nie pracuje.Torbe wczoraj spakowalam,ale jeszcze pewnie cos wyloze lub wloze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30 dzięki serdeczne za info. To pewnie w piątek będzie przelew. Zobaczymy. Dziewczyny ja mam do Dover 25 km może 20 :) Faktycznie promy są tanie z tej strony co podałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małe Zuzi
Witam dziewczyny moja niunia ma juz ponad 3 miesiace i teraz mam duzy problem mam strasznie duzo ciuchow po niej ponad ok 150 sztuk wszystko jest zadbane i wiekszosc ciuchow jest nowa jest tego bardzo duzo i strasznie zalezy mi na tym zeby to sprzedac po minimalnej cenie poniewaz nie mam gdzie klasc ciuszkow na teraz wiadomo ze nikomu sie nie przelewa i mimo ze to jest Anglia to cala wyprawka dla dziecka troche kosztuje wiem to po sobie jesli ktoraSS Z MAM byla by zainteresowana to wszystkie zdjecia i szczegoly zamieszczone sa na tej stronie http://dzieciak.co.uk/forum/viewtopic.php?f=172&t=4418&p=60492 warto zobaczyc Pozdrawiam Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×